Mūsų parduotuvėje galite įsigyti aukštos kokybės moteriškos parfumerijos ir kosmetikos už itin patrauklią kainą! Prekiaujame tik orginalia produkcija ir kokybiškos prekėmis. Siūlome gerai žinomų ir išskirtinių prekinių ženklų gaminius: Christian Dior, Tom Ford, Burberry, Lanvin, Hugo Boss, Valentino, Viktor&Rolf, Montblanc ir daugelį kitų.

Super akcijos, didelės nuolaidos, greitas prekių pristatymas į namus arba nemokamas atsiėmimas mūsų parduotuvėje Kaune, Maironio g, 20.

Pas mus rasite ne tik kvepalus moterims, bet ir visažisčių paslaugas! Apsilankykite ir išbandykite!

Kvepalų žinynas

2017-03-20 14:57:17

Comme des Garcons

Comme des Garcons

Comme des Garcons yra Paryžiaus drabužių prekinis ženklas, valdomas savininkės Rei Kawakubo. Rei Kawakubo yra avangardinė Japonijos dizainerė, kurios kolekcijose naudojami „anti-mados“ elementai.
Iš viso Comme des Garcons pristatė daugiau nei 80 kvepalų moterims ir vyrams. Pirmieji kvepalai pristatyti 1994 metais. Comme des Garcons kvepalai kuriami bendradarbiaujant su parfumeriais Antoine Lie, Jean-Christophe Herault, Mark Buxton, Antoine Maisondieu, Lucas Sieuzac, IFF, Emilie (Bevierre) Coppermann, Bertrand Duchaufour, Florence Idier, Evelyne Boulanger, Francoise Caron, Yann Vasnier, Fran, Marie-Aude Couture-Bluche, Nathalie Feisthauer ir Aurelien Guichard.


Daugiau

2017-03-10 12:35:45

Jo Malone Whisky & Cedarwood

Jo Malone Whisky & Cedarwood - Whisky & Cedarwood yra rytietiški medienos kvepalai moterims ir vyrams. Kvepalai pristatyti 2017 metais.

Jo Malone Whisky & Cedarwood


Daugiau

2017-03-10 12:32:51

Jo Malone Tobacco & Mandarin

Jo Malone Tobacco & Mandarin - Tobacco & Mandarin yra aromatingi vaisių kvepalai moterims ir vyrams. Kvepalai pristatyti 2017 metais.

Jo Malone Tobacco & Mandarin


Daugiau