Lūpų blizgesiai

10 prekė(s)

puslapyje

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį
Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Mocktail hour Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Mocktail hour

Victoria's Secret Beauty Rush Mocktail hour lūpų blizgesys

8,99 €

Victoria's Secret Beauty Rush Mocktail hour lūpų blizgesys tai ne tik graži lūpų spalva, bet ir vaisių skonis ant jūsų lūpų. Jauskitės tartum supermodelis žėrinčiais atspalviais! Suteikite savo lūpoms švelnumo ir seksualumo. Tai blizgis, kuris turi būti kiekvienoje merginos rankinėje.

Svoris: 13g.

Sužinokite daugiau

Išparduota

Maybelline Baby Lips lūpų balzamas Maybelline Baby Lips lūpų balzamas

Maybelline Baby Lips lūpų balzamas

2,55 €
Maybelline Baby Lips tai drėkinamasis bei matinamasis lūpų balzamas apie kurį šneka visas pasaulis. Jis viena trokštamiausių lūpų priežiūros priemonių kiekvienos moters kosmetinėje. Balzamas drėkina Jūsų lūpas net aštuonias valandas. Lūpos akimirksniu tampa glotnios, panaikinamas nemalonus sausumo pojūtis. Šį efektą suteikia medaus, alavijų, gydomųjų žolelių, antioksidantų bei vitaminų derinys. Sudėtyje esančios Azijinės centelės suteiks Jūsų lūpoms taip trokštamo putlumo. Maybelline Baby Lips drėkinamasis balzamas Talpa: 4,4 g Sužinokite daugiau

Išparduota

Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Yummy berry Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Yummy berry

Victoria's Secret Beauty Rush Yummy berry lūpų blizgesys

8,99 €

Victoria's Secret  Beauty Rush Yummy berry lūpų blizgesys tai ne tik graži lūpų spalva, bet ir vaisių skonis ant jūsų lūpų. Jauskitės tartum supermodelis žėrinčiais atspalviais! Suteikite savo lūpoms švelnumo ir seksualumo. Tai blizgis, kuris turi būti kiekvienoje merginos rankinėje.

Svoris: 13g. Sužinokite daugiau

Išparduota

Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Juiced berry Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Juiced berry

Victoria's Secret Shiny Kiss Juiced berry lūpų blizgesys

8,99 €

Victoria's Secret  Shiny Kiss Juiced berry lūpų blizgesys tai ne tik graži lūpų spalva, bet ir vaisių skonis ant jūsų lūpų. Jauskitės tartum supermodelis žėrinčiais atspalviais! Suteikite savo lūpoms švelnumo ir seksualumo. Tai blizgis, kuris turi būti kiekvienoje merginos rankinėje.

Svoris: 13g.

Sužinokite daugiau

Išparduota

Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Taffy go lucky Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Taffy go lucky

Victoria's Secret Beauty Rush Taffy go lucky lūpų blizgesys

8,99 €

Victoria's Secret  Beauty Rush Taffy go lucky lūpų blizgesys tai ne tik graži lūpų spalva, bet ir vaisių skonis ant jūsų lūpų. Jauskitės tartum supermodelis žėrinčiais atspalviais! Suteikite savo lūpoms švelnumo ir seksualumo. Tai blizgis, kuris turi būti kiekvienoje merginos rankinėje.

 

Svoris: 13g.

Sužinokite daugiau

Išparduota

Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Red deliciuos Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Red deliciuos

Victoria's Secret Beauty Rush Red deliciuos lūpų blizgesys

8,99 €

Victoria's Secret  Beauty Rush Red deliciuos lūpų blizgesys tai ne tik graži lūpų spalva, bet ir vaisių skonis ant jūsų lūpų. Jauskitės tartum supermodelis žėrinčiais atspalviais! Suteikite savo lūpoms švelnumo ir seksualumo. Tai blizgis, kuris turi būti kiekvienoje merginos rankinėje. Svoris: 13g.

Sužinokite daugiau

Išparduota

Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Strawberry fizz Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Strawberry fizz

Victoria's Secret Beauty Rush Strawberry fizz lūpų blizgesys

8,99 €

Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush tai ne tik graži lūpų spalva, bet ir vaisių skonis ant jūsų lūpų. Jauskitės tartum supermodelis žėrinčiais atspalviais! Suteikite savo lūpoms švelnumo ir seksualumo. Tai blizgis, kuris turi būti kiekvienoje merginos rankinėje.

Svoris: 13g.

Sužinokite daugiau

Išparduota

Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Candy baby Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Candy baby

Victoria's Secret Beauty Rush Candy baby lūpų blizgesys

8,99 €

Victoria's Secret  Beauty Rush Candy baby lūpų blizgesys tai ne tik graži lūpų spalva, bet ir vaisių skonis ant jūsų lūpų. Jauskitės tartum supermodelis žėrinčiais atspalviais! Suteikite savo lūpoms švelnumo ir seksualumo. Tai blizgis, kuris turi būti kiekvienoje merginos rankinėje.

Svoris: 13g.

Sužinokite daugiau

Išparduota

Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Slice of heaven Victoria's Secret lūpų blizgesys Beauty Rush - Slice of heaven

Victoria's Secret Shiny Kiss Slice of heaven lūpų blizgesys

8,99 €

Victoria's Secret Shiny Kiss Slice of heaven lūpų blizgesys  tai ne tik graži lūpų spalva, bet ir vaisių skonis ant jūsų lūpų. Jauskitės tartum supermodelis žėrinčiais atspalviais! Suteikite savo lūpoms švelnumo ir seksualumo. Tai blizgis, kuris turi būti kiekvienoje merginos rankinėje.


Svoris: 13g.

Sužinokite daugiau

Išparduota

Korres Liquid Lipstick - 25 Natural lūpų dažai Korres Liquid Lipstick - 25 Natural lūpų dažai

Korres Liquid Lipstick - 25 Natural lūpų dažai

8,99 €

Korres Liquid Lipstick yra vėsinantys, vandens pagrindo skysti lūpų dažai, kuriuose puikiai dera kreminė lūpų blizgesio tekstūra ir ilgai išliekantis, spindintis lūpų dažų įspūdis. Aviečių ir granatų ekstraktai, kuriuose gausu antioksidantų, apsaugo lūpas nuo laisvųjų radikalų žalos, o Acai aliejus drėkina lūpų odą.

Sužinokite daugiau

Išparduota

10 prekė(s)

puslapyje

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį