Prekių grąžinimas:

Įsigytas prekes galite grąžinti tik tuo atveju jeigu nėra pažeista gaminio pakuotė ir nesugadinta pati prekė.

Jei prekė atitinka šį reikalavimą, jums reiktų parašyti laisvos formos prašymą grąžinti prekę ir nurodyti sąskaitos – faktūros numerį, prekės kainą, pavadinimą ir jūsų saskaitos duomenis į kurią bus grąžinami pinigai. Grąžinimo atveju taip pat turite parašyti, jog sutinkate, kad bus išminusuota prekės pristatymo kaina – 10Lt.

Prašymą siųsti el.paštu info@redstar.lt. Gavę prašymą, jūsų norodytu adresu iškviesime kurjerių tarnybą. Tik patikrinę jūsų grąžintą prekę ar ji nebuvo panaudota ar su pažeista gaminio pakuote, per 3 d.d. pervesime pinigus į jūsų nurodytą banko sąskaitą.

Kvepalų žinynas

2017-03-20 14:57:17

Comme des Garcons

Comme des Garcons

Comme des Garcons yra Paryžiaus drabužių prekinis ženklas, valdomas savininkės Rei Kawakubo. Rei Kawakubo yra avangardinė Japonijos dizainerė, kurios kolekcijose naudojami „anti-mados“ elementai.
Iš viso Comme des Garcons pristatė daugiau nei 80 kvepalų moterims ir vyrams. Pirmieji kvepalai pristatyti 1994 metais. Comme des Garcons kvepalai kuriami bendradarbiaujant su parfumeriais Antoine Lie, Jean-Christophe Herault, Mark Buxton, Antoine Maisondieu, Lucas Sieuzac, IFF, Emilie (Bevierre) Coppermann, Bertrand Duchaufour, Florence Idier, Evelyne Boulanger, Francoise Caron, Yann Vasnier, Fran, Marie-Aude Couture-Bluche, Nathalie Feisthauer ir Aurelien Guichard.


Daugiau

2017-03-10 12:35:45

Jo Malone Whisky & Cedarwood

Jo Malone Whisky & Cedarwood - Whisky & Cedarwood yra rytietiški medienos kvepalai moterims ir vyrams. Kvepalai pristatyti 2017 metais.

Jo Malone Whisky & Cedarwood


Daugiau

2017-03-10 12:32:51

Jo Malone Tobacco & Mandarin

Jo Malone Tobacco & Mandarin - Tobacco & Mandarin yra aromatingi vaisių kvepalai moterims ir vyrams. Kvepalai pristatyti 2017 metais.

Jo Malone Tobacco & Mandarin


Daugiau