akcija Greenas ekologiškas plaukų balzamas

Greenas ekologiškas plaukų balzamas 250 ml

Prieinamumas: Išparduota

Pastovi kaina: 17,00 €

Special Price 13,60 €

Aprašymas

Plaukų priežiūros linija ,,Greenas’’ yra profesionali ir natūrali plaukų priežiūros linija skirta visai šeimai. Ji išsiskiria tuo, kad joje sutelkti natūralūs, veiksmingi ir plaukus puoselėjantys elementai, ekologiškos sertifikuotos švelnios, plaukus tausojančios, sertifikuotos bei biologiškai aktyvios kondicionuojančios medžiagos. Šampūno ,,Greenas’’ gamyboje naudotos ekologiškos medžiagos, gamtiniai polimerai, drėkinantis ir maitinantis ekologiškas kanapių aliejus bei kiti nekenksmingi produktai. Sudėtyje esanti pieno rūgštis nuramina sudirgintą ir jautrią galvos odą.
Greenas plaukų priežiūros priemonės stabdo plaukų elektrinimąsi, lengvina jų šukavimą. Natūralūs aliejai glotnina, maitina, atgaivina plauką, skatina žvilgesį, o eteriniai aliejai stimuliuoja plaukų augimą, suteikia malonius kvapus. Dėl visų šių priežasčių Greenas kondicionierių gali rinktis tiek dažytų, tiek pažeistų, tiek normalių plaukų savininkai. Priemonės tausoja plaukus, jų spalvą, o minkštumo, švelnumo ir lengvesnio plaukų suvaldymo efektas yra juntamas jau po pirmo panaudojimo. Greenas plaukų priežiūros priemonės džiugins visą šeimą!

Ji išsiskiria tuo, kad joje sutelkti natūralūs, veiksmingi ir plaukus puoselėjantys elementai, ekologiškos sertifikuotos švelnios, plaukus tausojančios, sertifikuotos bei biologiškai aktyvios kondicionuojančios medžiagos.