Baltos Gėlės

2016-08-23 19:53:41

Durnaropė

  • Durnaropė  yra klajojantis augalas, paprastai auga žmogaus namų kaimynystėje. Ji auga visose pasaulio dalyse, paprastai ne tik laukuose, bet ir visur kur galima rasti turtingą žemę. Šis augalas kilęs iš Pietų Amerikos. Durnaropės žiedai skleidžia stulbinantį kvapą temstant. Tai saldus ir gilus aromatas. Nors žiedai yra stulbinančio grožio, tačiau pats augalas gali būti pavojingas žmonėms. Durnaropė turi medžaigų, kurios gali sukelti sumišimo būseną, kai asmuo praranda gebėjimą atskirti realybę nuo fantazijos, pasireiškia keistas ar smurtinis elgesys ir padidėjusi kūno temperatūra, taip pat širdies sutrikimai, skausminga šviesos baimė ar net atminties praradimas.

  Durnaropė Durnaropė

Plačiau...

2016-02-25 08:22:44

Carrissa

  • Carissa yra krūmas kilęs iš Pietų Afrikos, kur jis dažniausiai vadinamas didysis "Num-Num".  Afrikanų vaisiai yra vadinami "Noem-Noem". Šio augalo lapai yra blizgantys, tamsiai žalios spalvos, o žiedai balti, kurių aromatas labiausiai sustiprėja naktį.  Žydi du kartus per metus, pavasarį ir rudenį.
Carissa 1 Carissa Carissa  

Plačiau...

2016-02-25 08:10:21

Boronia

  • Boronia yra spygliuočių augalas, kuris auga Vakarų Australijoje. Yra keletas Boronios rūšių. Tai ryškios rožinės spalvos gėlės augančios ant krūminio medžio. Kvepalų pramonėje dažniausiai naudojama rudosios Boronios rūšis. Išgaunamas šiltas, saldus kvapas.
  Boronia 1 Boronia Boronia

Plačiau...

2016-02-25 07:59:48

Juodoji Rubinija

  • Juodoji Rubinija yra kilusi iš pietryčių JAV dalies, bet buvo auginama ir kitur, del jos spartaus augimo, didelio prisitaikymo ir aukštos tolerancijos šiuolaikiniams aplinkos teršalams. Medis žinomas kaip turintis kietą ir ilgaamžišką medieną kuri yra vertinama baldų gamyboje. Medis taip pat yra pagrindinis medaus šaltinis JAV del jo paplitimo ir gausių žiedų. Dažnai naudojamas kaip gėlinis ingredientas kvepalų gamyboje.
Juodoji Rubinija 1 Juodoji Rubinija Juodoji Rubinija

Plačiau...

2016-02-25 07:45:52

Cala Lelija

  • Cala Lelija priklauso žydintiems augalams. Šio kvepalų ingrediento gimtinė yra Pietų Afrika. Tai daugiamečiai augalai, paprastai vadinami  "Arum lelija".  Augalas išsiskiria ilgu stiebu, iki 1 m aukščio ir turi didelį ir dažniausiai baltą  žiedą iki 25 cm.
Cala lelija Cala lelija

Plačiau...

2016-02-25 07:37:30

Mock Apelsino Žiedai

  • Mock Apelsinas - pūkuotas krūmas augantis šiauriniuose klimato regionuose. Augina stipriai kvepiančias baltas gėles, kurių kvepalai primena apelsino žiedų aromatą.
  Mock Orange Mock Orange

Plačiau...