Cacharel

2016-11-11 11:33:31

Cacharel Eau d’Eden

Cacharel Eau d’Eden – lengvesnė, subtilesnė ir spontaniškesnė Eden kvepalų versija. Aromatas pristatytas praėjus dviems metams po pirmojo Eden aromato. Kvepalus sukūrė parfumeris Jean Guichard, 1996 metais.

Cacharel Eau d’Eden

 Cacharel Eau d’Eden

Plačiau...

2016-11-11 11:31:22

Cacharel Noa L’Eau de Parfum

Cacharel Noa L’Eau de Parfum – rytietiškas gėlių aromatas moterims. Kvepalai pristatyti 2001 metais.

Cacharel Noa L’Eau de Parfum

Cacharel Noa L’Eau de Parfum

Plačiau...

2016-11-11 11:27:15

Cacharel Catch….Me

Cacharel Catch….Me – koketiškas, jaunatviškas aromatas puikiai tinka vasaros naktims. Kvepalų kompozicijoje atsiveria Itališkų mandarinų ir apelsinų lapų natos; širdyje apelsinų žiedai ir Itališki jazminai. Pagrinde migdolų pieno, gintaro ir medienos akordai.

Cacharel Catch….Me

 

 Cacharel Catch….Me

Plačiau...

2016-11-11 11:23:46

Cacharel Catch Me… L'Eau

Cacharel Catch Me… L'Eau - 2014 metų vasaros sezonui Cacharel pristato nauja kolekciją, pavadintą Summer Splash. Kolekcijoje trys populiarių aromatų, Noa, Amor Amor ir Catch… Me, versijos, įkvėptos gaivaus vandenyno vėjo, kvapnių gėlių, šviežių uogų, kokteilių ir įdegusios odos.

Cacharel Catch Me… L'Eau

 

 Cacharel Catch Me… L'Eau

Plačiau...

2016-08-05 05:46:10

Cacharel Noa L'Eau

Cacharel Noa L'Eau - 2016-ųjų vasarai, Cacharel pristato naują kolekciją su L'Eau leidimais: Amor Amor L'Eau, Anais Anais Premier Délice L’Eau ir Noa L'Eau. Naujoji kolekcija asocijuojasi su žvaigždėtomis vasaros naktimis virš Rio de Žaneiro. Vasarai kvapai užpildo orą ir sukuria nuotaiką vaisiniams ir egzotiniams kokteiliams. Nauji Cacharel kvepalai užfiksuoja Brazilijos gyvybingumą, Amazonės džiunglių atmosferą ir gerą nuotaiką.

Noa L'Eau yra švelnūs ir spindintys gėlių, vaisių ir muskuso kvepalai, puikiai tinkantys šiltam orui. Kompozicija atsiveria žalių obuolių ir serbentų pumpurų natomis; širdyje subtilūs bijūnai ir jazminai. Pagrinde styrakso ir balto muskuso akordai.

Noa L'Eau EDT pristatyti, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2016 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Žali obuoliai, Serbentų pumpurai

Vidurinės natos: Bijūnai, Jazminai

Pagrindinės natos: Styraksas, Muskusas

Cacharel Noa L'Eau Cacharel Noa L'Eau

Plačiau...

Cacharel Anais Anais Premier Delice L'Eau - 2016-ųjų vasarai, Cacharel pristato naują kolekciją su L'Eau leidimais: Amor Amor L'Eau, Anais Anais Premier Délice L’Eau ir Noa L'Eau. Naujoji kolekcija asocijuojasi su žvaigždėtomis vasaros naktimis virš Rio de Žaneiro. Vasarai kvapai užpildo orą ir sukuria nuotaiką vaisiniams ir egzotiniams kokteiliams. Nauji Cacharel kvepalai užfiksuoja Brazilijos gyvybingumą, Amazonės džiunglių atmosferą ir gerą nuotaiką.

Anais Anais Premier Delice L'Eau yra tyras, nekaltas ir švelnus jaunatviškas kvapas. Kompozicijos pradžioje kriaušių šerbeto, bergamočių ir greipfrutų natos; širdyje jazminai, frezijos ir pakalnutės. Pagrinde kedro, muskuso ir ambros akordai.

Anais Anais Premier Delice L'Eau EDT pristatyti, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2016 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Kriaušės, Šerbetas, Bergamotės, Greipfrutai

Vidurinės natos: Jazminai, Frezijos, Pakalnutės

Pagrindinės natos: Kedras, Muskusas, Ambra

Cacharel Anais Anais Premier Delice L'Eau Cacharel Anais Anais Premier Delice L'Eau

Plačiau...

2016-08-05 05:41:22

Cacharel Amor Amor L'Eau

Cacharel Amor Amor L'Eau – 2016-ųjų vasarai, Cacharel pristato naują kolekciją su L'Eau leidimais: Amor Amor L'Eau, Anais Anais Premier Délice L’Eau ir Noa L'Eau. Naujoji kolekcija asocijuojasi su žvaigždėtomis vasaros naktimis virš Rio de Žaneiro. Vasarai kvapai užpildo orą ir sukuria nuotaiką vaisiniams ir egzotiniams kokteiliams. Nauji Cacharel kvepalai užfiksuoja Brazilijos gyvybingumą, Amazonės džiunglių atmosferą ir gerą nuotaiką.

Amor Amor L’Eau yra stiprūs, jaunatviški ir sprogūs vasaros kvepalai. Kompozicija atsiveria saldžiomis greipfrutų, juodų serbentų ir Coca-Cola natomis; širdyje rožės ir jazminai. Pagrinde šilti vanilės, gintaro ir muskuso akordai.

Amor Amor L'Eau EDT pristatyti, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2016 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Greipfrutai, Juodi serbentai, Coca-Cola

Vidurinės natos: Rožės, Jazminai

Pagrindinės natos: Gintaras, Muskusas, Vanilė

Cacharel Amor Amor L'Eau Cacharel Amor Amor L'Eau

Plačiau...

2016-02-20 09:31:05

Cacharel Noa L'Eau

Cacharel Noa L'Eau - 2015 metų vasarą Cacharel pristatė naują kolekciją, pavadinimu Tropical. Kolekcijoje trys riboto leidimo aromatai: Amor Amor L'Eau, Noa L'Eau ir Anais Anais Premier Delice L'Eau.

Noa L'Eau suteikia atostogų atmosferą ir vasaros kokteilių kvapą. Aromatas apibūdinamas, kaip žaismingas, gyvybingas, energingas ir gaivinantis. Kompozicija atsiveria žalių obuolių ir juodųjų serbentų akordais; širdyje bijūnai ir jazminai. Pagrinde benzojinė derva ir baltas muskusas.

Noa L'Eau EDT pristatyti, 50 ml buteliuke, 2015 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Žali obuoliai, Juodieji serbentai

Vidurinės natos: Bijūnai, Jazminai

Pagrindinės natos: Benzojinė derva, Baltas muskusas

Cacharel Noa L'Eau 2015 Cacharel Noa L'Eau 2015

Plačiau...

Cacharel Anais Anais Premier Delice L'Eau - 2015 metų vasarą Cacharel pristatė naują kolekciją, pavadinimu Tropical. Kolekcijoje trys riboto leidimo aromatai: Amor Amor L'Eau, Noa L'Eau ir Anais Anais Premier Delice L'Eau.

Anais Anais Premier Délice L’Eau apibūdinamas, kaip grynas, nekaltas ir švelnus jaunatviškas aromatas. Kompozicija atsiveria kriaušių, bergamotės ir greipfrutų akordais; širdyje jazminai, frezija ir pakalnutės. Pagrinde kedras ir muskatas.

Anais Anais Premiere Delice L'Eau EDT pristatyti, 100 ml buteliuke, 2015 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Kriaušės, Šerbetas, Bergamotė, Greipfrutai

Vidurinės natos: Jazminai, Frezija, Pakalnutės

Pagrindinės natos: Kedras, Muskusas, Ambretone

Cacharel Anais Anais Premier Delice L'Eau Cacharel Anais Anais Premier Delice L'Eau

Plačiau...

2016-02-20 09:15:23

Cacharel Amor Amor L'Eau

Cacharel Amor Amor L'Eau - 2015 metų vasarą Cacharel pristatė naują kolekciją, pavadinimu Tropical. Kolekcijoje trys riboto leidimo aromatai: Amor Amor L'Eau, Noa L'Eau ir Anais Anais Premier Delice L'Eau.

Amor Amor L'Eau aistringas ir jaunatviškas aromatas vasarai. Kompozicija atsiveria greipfrutų, juodųjų serbentų ir Coca- Cola akordais; širdyje rožės ir jazminai. Pagrinde vanilė ir muskusas.

Amor Amor L'Eau EDT pristatyti, 100 ml buteliuke, 2015 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Coca- Cola, Greipfrutas, Juodieji serbentai

Vidurinės natos: Jazminai, Rožės

Pagrindinės natos: Vanilė, Muskusas

Cacharel Amor Amor L'Eau Cacharel Amor Amor L'Eau

Plačiau...

Cacharel Amor Amor Mon Parfum Du Soir - unikali vaisinė, Amor Amor, kvepalų versija skirta nakčiai. Kompozicijos pradžioje aštrios juodųjų serbentų, mandarinų ir bergamotės natos; širdyje gervuogės, rožės ir frezija. Pagrinde vanilė, pačiulė ir cukraus glaistas.

Kvepalus sukūrė parfumeris Dominique Ropion.

Amor Amor Mon Parfum Du Soir EDP pristatyti, 30 ml ir 50 ml buteliukuose, 2015 metų Rugpjūtį.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Juodieji serbentai, Mandarinai, Bergamotė

Vidurinės natos: Gervuogės, Rožė, Frezija

Pagrindinės natos: Pačiulė, Vanilė, Cukrus

Cacharel Amor Amor Mon Parfum Du Soir Cacharel Amor Amor Mon Parfum Du Soir

Plačiau...

2016-02-20 09:10:45

Cacharel Noa L'Eau

Cacharel Noa L'Eau - 2014 metų vasaros sezonui Cacharel pristato nauja kolekciją, pavadintą Summer Splash. Kolekcijoje trys populiarių aromatų, Noa, Amor Amor ir Catch… Me, versijos, įkvėptos gaivaus vandenyno vėjo, kvapnių gėlių, šviežių uogų, kokteilių ir įdegusios odos.

Noa L'Eau apibūdinamas, kaip elegantiškas vaisių, gėlių ir muskuso aromatas, puikiai tinkantis karštai vasaros dienai. Kompozicija atsiveria šviežių žalių obuolių ir juodųjų serbentų akordais; širdyje jazminai ir bijūnai. Pagrinde benzojinė derva ir baltas muskusas.

Noa L'Eau EDT pristatyti, 50 ml ir 100 ml turkio spalvos buteliukuose, su rožiniais akcentais, 2014 metais.

Kveaplų natos:

Viršutinės natos: Žali obuoliai, Kasija

Vidurinės natos: Bijūnai, Jazminai

Pagrindinės natos: Benzojinė derva, Baltas muskusas

Cacharel Noa L'Eau Cacharel Noa L'Eau

Plačiau...

2016-02-20 08:35:00

Cacharel Amor Amor L'Eau

Cacharel Amor Amor L'Eau – 2014 metų vasaros sezonui Cacharel pristato nauja kolekciją, pavadintą Summer Splash. Kolekcijoje trys populiarių aromatų, Noa, Amor Amor ir Catch… Me, versijos, įkvėptos gaivaus vandenyno vėjo, kvapnių gėlių, šviežių uogų, kokteilių ir įdegusios odos.

Amor Amor L'Eau apibūdinamas, kaip gaivus citrusinių vaisių ir gintaro aromatas. Kompozicija atsiveria Coca-Cola ir greipfrutų akordais; širdyje jazminai ir rožės. Pagrinde vanilės, gintaro ir muskuso natos.

Kvepalai Amor Amor L'Eau EDT pristatyti, 50 ml ir 100 ml turkio spalvos buteliukuose, su rožiniais akcentais, 2014 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Coca-Cola, Greipfrutai

Vidurinės natos: Jazminai, Rožės

Pagrindinės natos: Vanilė, Gintaras, Muskusas

Cacharel Amor Amor L’EAU Cacharel Amor Amor L’EAU

Plačiau...

Cacharel Anais Anais L'Original Eau de Parfum - nauja originalių kvepalų versija EDP koncentracijos. Kompozicija atsiveria jacintų ir apelsinų žiedų akordais; širdyje jazminai, rožės ir lelijos. Pagrinde santalmedžio, kedro, smilkalų ir gintaro natos.

Kvepalai Anais Anais L'Original EDP pristatyti, 30ml ir 50 ml buteliukuose, 2014 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Jacintas, Galbaninė ferula, Apelsinų žiedai

Vidurinės natos: Lelija, Jazminai, Rožės

Pagrindinės natos: Gintaras, Smilkalai, Santalmedis, Kedras

Cacharel Anais Anais L'Original Eau de Parfum Cacharel Anais Anais L'Original Eau de Parfum

Plačiau...

Cacharel Anais Anais L'Original Eau de Toilette – nauja originalių kvepalų versija EDT koncentracijos. Kompozicija atsiveria žalių jacintų ir sausmedžio akordais; širdyje lelijų, pakalnučių jazminų, ylang- ylang ir rožių mišinys. Pagrinde medienos, samanų ir muskuso natos.

Kvepalai Anais Anais L'Original EDT pristatyti, 30 ml, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2014 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Jacintai, Sausmedis

Vidurinės natos: Lelija, Pakalnutė, Rožės, Jazminai, Ylang-Ylang

Pagrindinės natos: Kvapusis auksabarzdis, Samanos, Santalmedis, Muskusas, Juodieji serbentai

Cacharel Anais Anais L'Original Eau de Toilette Cacharel Anais Anais L'Original Eau de Toilette

Plačiau...

Cacharel Anais Anais Premier Delice – nauja, populiariųjų Anais Anais kvepalų versija. Šis aromatas paskelbtas meilės ir aistros simboliu. Kompozicija atsiveria šviežių bergamočių, apelsinų, galbaninės ferulos ir žalių kraušių natomis; širdyje jacintai ir bijūnai. Pagrinde kakavmedžio ir kedro akordai.

Kvepalus sukūrė parfumeriai Olivier Cresp ir Dora Baghriche.

Kvepalų buteliukas stiklinis, o iliustracijos išliko tokios pat, kaip ir ankstesnių leidimų.

Anais Anais Premier Delice EDT pristatyti, 30 ml ir 50 ml buteliukuose, 2014 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Kriaušės, Bergamotė, Apelsinai, Galbaninė ferula

Vidurinės natos: Jacintas, Bijūnas

Pagrindinės natos: Kakavmedis, Kedras

Cacharel Anais Anais Premier Delice Cacharel Anais Anais Premier Delice

Plačiau...

2016-02-19 13:02:47

Cacharel Amor Amor in Flash

Cacharel Amor Amor in Flash – riboto leidimo kvepalai, įkvėptas uždraustos meilės pirmojo bučinio, meilės iš pirmo žvilgsnio ir visų kitų momentų pagreitinančių pulsą. Kompozicija drąsi, jaunatviška, puikiai tinkanti pavasariui. Pradžioje atsiveria saldžios mandarinų, abrikosų ir raudonų obuolių natos; širdyje jazminų žiedlapiai ir cinamonas. Pagrinde vanilė, santalmedis ir saldi karamelė.

Amor Amor in Flash EDT pristatyti, 30 ml ir 50 ml buteliukuose, 2013 metų Balandį.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Raudoni obuoliai, Abrikosai, Mandarinai

Vidurinės natos: Jazminai, Cinamonas

Pagrindinės natos: Santalmedis, Karamelė, Vanilė

Cacharel Amor Amor in Flash Cacharel Amor Amor in Flash

Plačiau...

2016-02-19 12:59:47

Cacharel Noa Summer 2012

Cacharel Noa Summer 2012 – riboto leidimo, gaivus Noa aromatas. Vasariškas kvepalų buteliukas nuspalvintas geltonais, raudonais ir oranžiniais atspalviais.

Noa Summer 2012 EDT, pristatyti 50 ml buteliuke, 2012 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Kalendra, Citrina, Mandarinai, Raudoni obuoliai

Vidurinės natos: Apelsinų žiedai, Plumerija, Bijūnas, Saulėgrąža

Pagrindinės natos: Muskusas, Benzojinė derva, Kava

Cacharel Noa Summer 2012 Cacharel Noa Summer 2012

Plačiau...

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4