Christian Dior

Christian Dior Poison Girl Eau de Toilette - Dior pristatė Poison Girl 2016-ųjų sausį. Jų saldi ir svaiginanti kompozicija iš karčių apelsinų, Damasko rožių, Grasse rožių, migdolų, vanilės ir Tonka pupelių yra apibūdinama šūkiu "Aš nesu mergina, aš - nuodai".

Christian Dior Poison Girl Eau de Toilette


Plačiau...

Christian Dior Dior Addict „Dior Twist“ - Dior Twist yra riboto leidimo, pimųjų Addict Dior kvepalų, versija. Kvepalai pristatyti labai įdomiame buteliuke, supakuotame į gundantį juodą korsetą, įkvėptą Couture Dior kolekcijos.

Christian Dior Dior Addict „Dior Twist“

Christian Dior Dior Addict „Dior Twist“

Plačiau...

Christian Dior Cruise Collection – Escale a Portofino - aromatiniai citrusinių vaisių kvepalai moterims. Kvepalus sukūrė parfumeris Francois Demachy, 2008 metais.

Christian Dior Cruise Collection – Escale a Portofino

 

 Christian Dior Cruise Collection – Escale a Portofino

Plačiau...

Christian Dior Miss Dior Cherie L’Eau - jauna, žavinga Paryžiaus mergina, kuri yra nerūpestinga, elegantiška ir linksma, žiūri į pasaulį aplink save teigiamai, kaip į vietą, kur nieko blogo negali atsitikti, lyg jis būtų sudarytas iš pastelinių niuansų. 

Christian Dior Miss Dior Cherie L’Eau

 

Christian Dior Miss Dior Cherie L’Eau

Plačiau...

Christian Dior J’adore Eau de Toilette - gėlių kvepalai moterims, pristatyti 2011 metais.

Christian Dior J’adore Eau de Toilette

 

 Christian Dior J’adore Eau de Toilette

Plačiau...

Christian Dior J’adore Voile de Parfum – naują J'Adore kvepalų versija, pavadinta J`Adore Voile de Parfum, pristatyta 2013 metais.Naujieji kvepalai yra muskusiniai, pudriniai ir gėlėti. Kaip švelnus šydas jie apgaubia moters odą ir palieka jausmingumo taką.

Kompozicija atsiveria Damasko rožių natomis; širdyje pudriniai vilkdalgiai iš Toskanos. Pagrinde balto muskuso akordai. J’Adore Voile de Parfum EDT pristatyti, 75 ml ir 125 ml buteliukuose, 2013 metais.

Christian Dior J’adore Voile de Parfum

 

 Christian Dior J’adore Voile de Parfum

Plačiau...

Christian Dior Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception – Dior namai pagerbia savo legendinius kvepalus Miss Dior su nauju ribotu leidimu, pavadintu Miss Dior Le Parfum Edition d'Exception. Buvo išleista tik 12 šių kvepalų buteliukų.

Christian Dior Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception

 Christian Dior Miss Dior Le Parfum Edition d’Exception

Plačiau...

Christian Dior J’Adore Extrait de Parfum - 2014-ų pavasarį Dior pristato kolekciją Dior Les Extraits, kurioje yra penki kultiniai Dior kvepalai moterims. Kompozicijoje yra penki mini leidimai, perfume extract koncentracijos: Miss Dior, Miss Dior Original, Diorissimo, Poison ir J’adore.

Christian Dior J’Adore Extrait de Parfum

 Christian Dior J’Adore Extrait de Parfum

Plačiau...

Christian Dior J’adore Touche de Parfum - muskusiniai gėlių ir medienos kvepalai moterims. Kvepalus sukūrė parfumeris Francois Demachy, 2015 metais.

 

Christian Dior J’adore Touche de Parfum

Plačiau...

2016-11-10 15:19:15

Christian Dior Fève Délicieuse

Christian Dior Fève Délicieuse - Dior pristato naujus kvepalus iš La Collection Privée kolekcijos, pavadintus Fève Délicieuse. Naujieji kvepalai sukurti kaip rytietiška ir gurmaniška harmonija. Tonka pupelės kvepia, kaip mišinys tarp karamelės, migdolų ir nupjauto šieno

Christian Dior Fève Délicieuse

 

Christian Dior Fève Délicieuse

Plačiau...

Christian Dior Miss Dior Edition d’Exception - Dior namai pagerbia savo legendinius kvepalus Miss Dior su nauju ribotu leidimu, pavadintu Miss Dior Edition d’Exception. Buvo išleisti tik 25 šių kvepalų buteliukai.

Christian Dior Miss Dior Edition d’Exception

 Christian Dior Miss Dior Edition d’Exception

Plačiau...

Christian Dior J’adore Lumiere (Eau de Toilette 2016) - nauja, J'Adore kvepalų versija moterims. Dior namų parfumeris Francois Demachy norėjo pabrėžti šviesų J'adore Eau de Toilette (2011) charakterį. Jis norėjo sustiprinti kvepalų kontrastus

Christian Dior J’adore Lumiere (Eau de Toilette 2016)

 Christian Dior J’adore Lumiere (Eau de Toilette 2016)

Plačiau...

Christian Dior Miss Dior Brume Soyeuse pour le Corps - Miss Dior Silky Body Mist (Miss Dior Brume Soyeuse pour le Corps ) yra gaivi ir jausminga lengvai naudojama formulė, kuri jungia kūno priežiūros priemonių naudą su kvapnia kūno migla. Ji subtiliai kvepiaiir puošia odą. Lengva ir neriebi, ji išsaugo odos drėgmę 6 valandas ir palieka ją pamaitintą, lygią, spindinčią ir su Miss Dior kvepalų šleifu.

Kvepalus sukūrė parfumeris Francois Demachy.

Miss Dior Brume Soyeuse pour le Corps pristatyti, 100 ml buteliuke, 2016 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Mandarinai

Vidurinės natos: Jazminai, Rožės

Pagrindinės natos: Pačiulės, Muskusas

Christian Dior Miss Dior Brume Soyeuse pour le Corps Christian Dior Miss Dior Brume Soyeuse pour le Corps

Plačiau...

Christian Dior Miss Dior Absolutely Blooming - Dior pristato naujus kvepalus iš Miss Dior kolekcijos, pavadintus Miss Dior Absolutely Blooming. Kvepalai skirti moterims, kurios myli gyvenimą.

Miss Dior Absolutely Blooming yra seksualus, aistringas ir šiuolaikiškas kvapas. Ryškia rožinės spalvos skystis atitinka skanų gėlių charakterį. Kompozicija sudaryta iš trijų sluoksnių: raudonų uogų, Centifolia rožių iš Graso ir bijūnų, ir balto muskuso.

Kvepalus sukūrė parfumeris Francois Demachy.

Miss Dior Absolutely Blooming pristatyti, 30 ml, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2016 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Raudonos uogos

Vidurinės natos: May rožės, Bijūnai

Pagrindinės natos: Baltas muskusas

Christian Dior Miss Dior Absolutely Blooming Christian Dior Miss Dior Absolutely Blooming

Plačiau...

2016-08-05 06:34:36

Christian Dior La Colle Noire

Christian Dior La Colle Noire - Dior pristato naujus kvepalus iš La Collection Privée kolekcijos, pavadintus La Colle Noire. Pagrindinis kvepalų komponentas yra intensyvios, išraiškingos ir sodrios May rožių natos.

La Colle Noire turi saulėtą kompoziciją, skirtą Grasui, vietai, kuri užima svarbią vietą Dior kvepalų istorijoje. Viena iš Provanso pilių, Château de La Colle Noire, buvo nupirkta Christian Dior 1951-aisiais ir buvo jo mėgiamiausia vieta poisiui po išėjimo į pensiją.

Kvepalų kompozicija yra gėlėta, muskusinė, gintarinė ir su medienos natomis tuo pačiu metu. Joje susipina May rožių, prieskonių, santalmedžio iš Šri Lankos, medienos, balto muskuso ir gintaro natos.

Kvepalus sukūrė parfumeris Francois Demachy.

La Colle Noire EDP pristatyti, 120 ml, 250 ml ir 450 ml buteliukuose, 2016 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: May rožės

Vidurinės natos: Santalmedis, Prieskoniai

Pagrindinės natos: Gintaras, Muskusas

Christian Dior La Colle Noire Christian Dior La Colle Noire

Plačiau...

2016-08-05 06:33:02

Christian Dior Poison Girl

Christian Dior Poison Girl - Dior pristato naujus kvepalus iš Poison kolekcijos, pavadintus Poison Girl. Naujieji kvepalai pristatyti rožiniame buteliuke ir yra skirti jaunosioms ikoniško ženklo gerbėjoms. Kvepalai yra kartoki, bet kartu ir saldūs gėlių kvepalai, skandalingai skanūs, sukurti maištingoms moterims, pop-feministėms, kurios siekia savo svajonių.

Kvepalų kompozicija atsiveria karčiomis apelsinų natomis; širdyje May rožės iš Graso ir Damasko rožės. Pagrinde Tonka pupelių iš Venesuelos, santalmedžio iš Šri Lankos, Tolu balzamo, migdolų ir vanilės akordai.

Kvepalus sukūrė parfumeris Francois Demachy.

Poison Girl EDP pristatyti, 30 ml, 50 ml ir 100 m buteliukuose, 2016 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Kartieji apelsinai

Vidurinės natos: Damasko rožės, Rožės iš Graso

Pagrindinės natos: Tonka pupelės, Santalmedis, Vanilė, Migdolai, Tolu balzamas

Christian Dior Poison Girl Christian Dior Poison Girl

Plačiau...

Christian Dior Miss Dior Parfum pour Cheveux - Miss Dior Parfum pour Cheveux arba plaukų migla, pristatyta 30 ml buteliuke, 2015 metais.

Jos kompozicijoje yra bergamočių, Grandiflorum jazminų iš Egipto, rožių, muskuso ir pačiulės iš Indonezijos natos.

Kvepalus sukūrė parfumeris Francois Demachy, 2015 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Bergamotės

Vidurinės natos: Jazminai iš Egipto, Rožės

Pagrindinės natos: Pačiulės iš Indonezijos, Muskusas

Christian Dior Miss Dior Parfum pour Cheveux Christian Dior Miss Dior Parfum pour Cheveux

Plačiau...

Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum - gardūs Dior nuodai, raudoname buteliuke, turi neįtikėtiną populiarumą net tarp jaunosios kartos. Jų viliojantis švelnumas pritraukia dėmesį su seksualiu gėlių, prieskonių ir gurmaniškų aromatų deriniu. Tai viena iš kompozicijų, sukėlusių revoliuciją parfumerijos pasaulyje. Per daugelį metų buvo sukurta daug naujų versijų ir įvairių koncentracijų. Naujausia kvepalų versija, sukurta parfumerio Francois Demachy, vaizduoja velnišką kvepalų pusę su rytietiška kompozicija, praturtinta Sambac jazminais.

Hypnotic Poison Eau de Parfum yra labai naturalūs ir semiasi jėgų ir energijos iš kruopščiai atrinktų žaliavų. Kvepalų kompozicijoje yra viliojantys Sambac jazminų aromatai kartu su apelsinų žiedų ekstraktu, sušildyti ir apsupti karštų Tonka pupelių natų ir švelnios vanilės. Gurmaniškas ir viliojantis kompozicijos veidas išryškintas saldymežio, kuris yra pagrindinis Hypnotic Poison linijos ingredientas.

Išskirtinis kvepalų buteliukas yra cukruoto obuolio formos su tamsiu ištirpusios lavos sluoksniu. Buteliuko kaklelis papuoštas juodu kaspinu su CD antspaudu.

Hypnotic Poison Eau de Parfum pristatyti, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2014 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Saldymedis, Migdolai

Vidurinės natos: Sambac jazminai, Apelsinų žiedai

Pagrindinės natos: Tonka pupelės, Vanilė

Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum Christian Dior Hypnotic Poison Eau de Parfum

Plačiau...

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9