2016-04-21 12:02:49 Parašė: Red Star

Clinique Aromatics in White

Clinique Aromatics in White – 2014-aisiais balta spalva tikrai pakeičia daugelį metų trukusią juodos spalvos madą. Vienas aromatas iš ilgos labai idomių kvepalų eilės atvyksta iš Clinique namų – klasikinių Aromatics Elixir kvepalų įpėdinis. Kaip seniausi Clinique namų kvepalai, Aromatics Elixir užima ypatingą vietą ne tik Clinique kvepalų kolekcijoje, bet ir visoje kvepalų pramonėje, dėl savo kompozicijos kokybės. Jų šiprinė gėlių kompozicija pabrėžia karčią gvazdikų ir rožių esenciją, kurią atvėsina aldehidai ir samanos.

Aromatics Elixir kvepalų turtingumas buvo modernizuotas su Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel 2006 metais ir Aromatics Elixir Perfumer's Reserve 2011 metais, o 2014 metų rudenį naujas pirmųjų kvepalų veidas įgauna nepaprastą, šiuolaikinį stilių.

„ Aš visada žavėjausi Aromatics Elixir magija ir trauka ant odos. Norėjau perteikti tą jausmą su nauja, modernia kompozicija.“ - sakė parfumeris Nicolas Beaulieu.

2014 metų spalį Clinique pristato Aromatics in White, moteriškus kvepalus, kurie pradžioje vilioja karčiomis Sichuan pipirų, elegantiškomis žibuoklių lapų ir gauruoto švitrūno natomis; širdyje rožės, apelsinų žiedai ir pačiulė sukuria harmoningą sąjungą tarp gėlių ir žemiškos tekstūros. Pagrinde kvepalų gilumą ir jausmingumą užtikrina šilti muskuso, gintaro, benzojinės dervos ir vanilės akordai.

Kvepalus sukūrė parfumeris Nicolas Beaulieu.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Sichuan pipirai, Žibuoklių lapai, Gauruotasis švitrūnas

Vidurinės natos: Apelsinų žiedai, Rožės, Pačiulės

Pagrindinės natos: Gintaras, Muskusas, Benzojinė derva, Vanilė

Clinique Aromatics in White Clinique Aromatics in White