DSQUARED²

2016-09-02 10:56:15

Dsquared2 Want Pink Ginger

Dsquared2 Want Pink Ginger – po didelės sėkmės su kvepalais Want, išleistais pernai, kurie pritraukė dėmesį savo gurmaniška vanilės kompozicija ir moderniu dizainu, Dsquared2 pristato pirmą, rožinę ir intesyvią versiją Want Pink Ginger. Buteliuko dizainas su patraukliu kamšteliu išlieka toks pat; skiriasi tik kamštelio spalva – ryškiai rožinė, skelbianti spindinčias ir pikantiškas natas.

Dsquared2 Want Pink Ginger

Plačiau...

2016-08-26 17:24:50

Dsquared2 Want

Dsquared2 Want – 2015-ųjų rugsėjį pasirodo nauji Dsquared2 kvepalai, kurie atveria naują skyrių šio prekinio ženklo kolekcijose. Kvepalai buvo sukurti moterims ir „neturi nieko bendro su vyriškais kvepalais, kuriuos mes sukūrėme praeityje“ - sakė Dan. Naujasis leidimas moterims nebus siejamas su vyriška versija. „Mūsų mergaitė visada buvo pasitikinti savimi“ - priduria Dan, ir sako, kad daug kvepalų kampanijų buvo sukurta pabrėžti ir idealizuoti moterų grožį, bet Catem broliai supranta, kad ne kiekviena mergina yra „mergaitiška mergina“.

Dsquared2 Want

Plačiau...

2016-08-26 17:22:44

Dsquared2 Potion for Women

Dsquared2 Potion for Women – po Potion Eau de Parfum kvepalų vyrams, Dsquared2 pristato jų moterišką atitikmenį – Potion for Women. Naujieji kvepalai skirti moterims, kurios jaučiasi laisvos ir galingos; žavingoms ir protingoms individualistėms, kurios žino ko nori. Jos pritrenkia vyrus savo išvaizda ir savo magiškais – eleksyro kvepalais.

Dsquared2 Potion for Women


Plačiau...

Dsquared2 She Wood Golden Light Wood – dizainerių duetas iš Kanados, Dsquared2 pristato kvepalų porą Supercollection 2011 "Nature Always Wins” 2011 metų vasarį. Pora susideda iš dviejų kvepalų: moteriškų She Wood Golden Light Wood ir vyriškų He Wood Silver Wind Wood. Abu aromatai įkvėpti gamtos – auksinių šviesų ir sidabrinio vėjo Kanados kraštovaizdžiuose.

Dsquared2 She Wood Golden Light Wood

Plačiau...

Dsquared2 She Wood Crystal Creek Wood – po paėjusių metų kvapnios poros, He Wood Rocky Mountain Wood ir She Wood Velvet Forest Wood, pasirodo dar du aromatai su šūkiu: „Gamta visada laimi!“.

Dsquared2 She Wood Crystal Creek Wood

Plačiau...

Dsquared2 She Wood Velvet Forest Wood – Dsquared2 namai iki šiol pristatė trejus kvepalus; pirmieji kvepalai He Wood (2007) ir jų moteriška versija, She Wood, 2008-aisiais. Tretieji kvepalai skirti ir sujungiantys mediena, madą ir Dsquared2 kūrinius yra He Wood Rocky Mountain Wood, pristatyti neseniai, įkvėpti Kanados kalnų ir skirti gamtos gerbėjams. Kvepalai priklauso Dsquared Nature Always Wins kolekcijai, prie kurios dabar prisijungia naujas leidimas moterims, She Wood Velvet Forest Wood.

Dsquared2 She Wood Velvet Forest Wood

Plačiau...

2016-08-26 17:08:09

Dsquared2 She Wood

Dsquared2 She Wood - She Wood kvepalai moterims rinkoje pasirodė 2008 metų rugsėjį, po labai sėkmingo leidimo vyrams, He Wood.
She Wood buvo sukurti bendradarbiaujant su parfumere Daphne Bugey, ir yra sudaryti iš trijų akordų: lengvų, intensyvių ir medienos.

DSQUARED² She Wood

Plačiau...