2017-02-24 11:29:58 Parašė: Red Star

Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna

Ermenegildo Zegna yra Italijos mados namai, nuo 1910 metų garsėjantys kokybiškų vyriškų drabužių gamyba. Mados namai buvo įkurti Ermenegildo Zegna ir iki šiol išliko šeimos verslu, kuriam vadovauja ketvirtoji Zegna šeimos karta.
Ši kompanija gamina kiekvieną savo drabužių aspektą, nuo audinių iki gatavų produktų. Zegna vilnos malūnas, taip pat, buvo įkurtas 1910 metais ir gamina audinius naudojamus Zegna kostiumams. Zegna kompanija yra viena didžiausių kokybiškų medžiagų gamintojų pasaulyje, per metus pagaminanti daugiau nei 2,3 mln. metrų vilnos. Be savo aukštos kokybės kostiumų, Zegna gamina vilnonius kostiumus ir kitiems dizaineriams, įskaitant Gucci, Yves Saint Laurent ir Tom Ford. Zegna yra žinomi dėl savo įsipareigojimų gaminti kokybiškus produktus, tirti naujas technologijas ir patobulinimus vilnos gamyboje.
Gamyba prasidėjo 1910 metais, o iki 1930 metų malūne dirbo daugiau nei 1000 darbuotojų.
Ermenegildo sūnūs Aldo ir Angelo prisijungė prie šeimos verslo 1942 metais, ir perėmė vadovavimą po tėvo mirties 1966 metais. Valdant sūnums buvo atidarytos gamyklos Ispanijoje ir Šveicarijoje. Šiandien, Zegna turi aštuonis gamybos padalinius visame pasaulyje, o kompanija siūlo kostiumus ne tik pagal užsakymą, bet ir jau pagamintus.
1980 metais buvo atidaryta pirmoji Zegna parduotuvė Paryžiuje, o šiandien jų daugiau nei 500 visame pasaulyje. Zegna kompanija išsiplėtė gamybos sritis, kad apimtų visą vyriškų drabužių spektrą, kostiumus, kaklaraiščius, megztinius, marškinius, aksesuarus ir kvepalus.
Pirmieji Zegna kvepalai buvo sukurti bendradarbiaujant su YSL Beaute. 2011 metais kompanija pasirašė naują kvepalų licencijavimo sutartį su Estee Lauder.
Iš viso Ermenegildo Zegna pristatė daugiau nei 30 vyriškų kvepalų. Pirmieji kvepalai buvo sukurti 1992 metais. Ermenegildo Zegna kvepalai kuriami bendradarbiaujant su parfumeriais Alain Muraour, Rosendo Mateu, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Pierre Negrin, Frank Voelkl, Harry Fremont, Antoine Lie, Olivier Gillotin, Trudi Loren ir Daniela (Roche) Andrier.