2017-02-23 15:51:42 Parašė: Red Star

Ermenegildo Zegna Sicilian Mandarin

Ermenegildo Zegna Sicilian Mandarin - Ermenegildo Zegna kartu su Estee Lauder Cos. Inc. pristato naują vyriškų kvepalų kolekciją - Essenze by Ermenegildo Zegna. Tikimasi, kad kolekcija rinkoje pasirodys 2012 metų pabaigoje.
Penki nauji kvepalai įkūnija kompanijos vertybes – aistrą, atsidavimą ir viziją. Kvepalai pavadinti: Italian Bergamot, Sicilian Mandarin, Javanese Patchouli, Indonesian Oud ir Florentine Iris. Dizaineris buvo įkvėptas prabangios, aukštos klasės Ermenegildo Zegna Couture Collection kolekcijos vyrams ir tikisi, kad ši kvepalų kolekcija pakels kompanijos vardą į kvepalų pasaulio viršūnes.
Prie naujosios kolekcijos kvepalų dirbo parfumeriai Pierre Negrin, Frank Voelkl, Harry Fremont ir Jacques Cavallier. Visi kvepalai turi vieną bendrą ingredientą: Kalabrijos bergamotes, tačiau turi labai skirtingas kompozicijas. Įdomus faktas yra tai, kad Zegna kompanijai priklauso bergamočių derlius naudojamas šiai kolekcijai.
Sicilian Mandarin kompozicijoje turi mandarinų, bergamočių, mėtų, Petitgrain ir samanų.
Kvepalus galima įsigyti 124 ml buteliukuose. Kiekvienas aromatas ir jo buteliukas turi skirtingą spalvą, kuri pažymi pagrindinį kvepalų ingredientą.
Kvepalų natos: Mandarinai, Mėtos, Petitgrain, Ąžuolo samanos, Bergamotės

Ermenegildo Zegna Sicilian Mandarin