Estee Lauder

2016-11-02 15:40:53

Estee Lauder Modern Muse Nuit

Estee Lauder Modern Muse Nuit - svaiginantis aromatas, kuris įkūnija paslaptingumą, žavesį ir jausmingumą nakties, kurią verta prisiminti. Įkvėpti intrigos ir noir temos, nauji kvepalai tyrinėja gilesnę ir tamsesnę originalių kvepalų pusę.

Estee Lauder Modern Muse Nuit

Plačiau...

Estee Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2016 - kvepalai moterims iš vasariškos kolekcijos Bronze Goddess 2016.
"Jausmingas, saulės persmelktas derinys iš bergamočių, šilto gintaro, Tiare gėlių ir vanilės sumaišytas su skaniais kreminiais kokosais."

Estee Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2016

 


Plačiau...

2016-08-16 14:53:02

Estee Lauder Pleasures Aqua

Estee Lauder Pleasures Aqua - vandeniniai gėlių kvepalai moterims, pristatyti 2016 metais.

Estee Lauder Pleasures Aqua

 

 

 

 

Plačiau...

Estee Lauder Modern Muse Eau de Rouge - muskusiniai gėlių ir medienos kvepalai moterims, pristatyti 2016 metais.

Estee Lauder Modern Muse Eau de Rouge

 
Plačiau...

Estee Lauder Beautiful Eau de Parfum Pearl Anniversary Edition - gėlių kvepalai moterims, pristatyti 2015 metais.

Estee Lauder Beautiful Eau de Parfum Pearl Anniversary Edition

 

 

 

Plačiau...

Estee Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2015 - kvepalai moterims iš vasariškos kolekcijos Bronze Goddess 2015

Estee Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2015 

 


Plačiau...

Estee Lauder Modern Muse Parfum - Estee Lauder 2013-aisiais pristatė naują kvepalų liniją nepriklausomoms ir savimi pasitikinčioms moterims, pavadintą Modern Muse. 2015-aisiais pasirodo nauji, riboto leidimo kvepalai Modern Muse Parfum.

Estee Lauder Modern Muse Parfum

 

 

 

Plačiau...

Estee Lauder Modern Muse Le Rouge Gloss - nauji Estee Lauder kvepalai moterims. Le Rouge kolekcija skirta savimi pasitikinčioms ir seksualioms moterims, kurios niekada nepraeina nepastebėtos. Ryškiai raudona spalva yra būdinga jos stiliui, požiūriui ir nenugalimos jėgos efektui.
Modern Muse Le Rouge Gloss, laką ir makiažą primenanti kompozicija, yra praturtinta vyšniomis ir atsiveria rausvų pipirų natomis; širdyje rožių žiedai, atstovaujantys raudoną spalvą. Pagrinde pačiulės ir saldžios vanilės akordai.

Estee Lauder Modern Muse Le Rouge Gloss

 

Plačiau...

Estee Lauder Youth-Dew Limited Edition - šiemet, Estee Lauder Youth-Dew 60-ojo gimtadienio garbei, pristatyti riboto leidimo kvepalai su nepakeista kompozicija. Kvepalai pateikiami stikliniame buteliuke su kaspinu papuoštu mažyčiais kristalais. Kvepalų buteliuko kūnas yra "suspaustas" mielu aukso spalvos kaspinu, kuris paryškina "juosmenį" ir akcentuoja siluetą. Maži kristalai sukuria šventinę nuotaiką.

 

Estee Lauder Youth-Dew Limited Edition

Plačiau...

Estee Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014 - rytietiški gėlių kvepalai moterims, pristatyti 2014 metais.

Estee Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche Skinscent 2014

Plačiau...

2016-08-11 18:47:07

Estee Lauder Modern Muse Chic

Estee Lauder Modern Muse Chic - muskusiniai gėlių ir medienos kvepalai moterims, pristatyti 2014 metais.

Estee Lauder Modern Muse Chic

 

 

 

Plačiau...

2016-08-11 18:46:20

Estee Lauder Pleasures Flower

Estee Lauder Pleasures Flower - gaivus ir dinamiškas laisvos dvasios kvapas pasitinka ateinantį pavasarį ir suteikia mums subtilių gėlių, vaisių ir kvapnių žolelių derinį. Pavasario atmosfera apibūdinama plonais kvepalų sluoksniais, pilnais džiaugsmo, kūrybiškumo ir laisvos dvasios. Optimizmas atsispindi gėlių puokštėje, o stiprybė ir gyvybingumas - žolelių atspalviuose.

 

Estee Lauder Pleasures Flower

Plačiau...

2016-08-11 18:41:28

Estee Lauder Pleasures Florals

Estee Lauder Pleasures Florals- nauji Estee Lauder kvepalai moterims.

Kvepalai atsiveria Naartjie mandarinų, sultingo apelsinų minkštimo ir subtilių serenčių natomis; širdyje žaismingas sausmedis, rasotos vandens lelijos ir dviejų rūšių jazminai: giliai svajingi ir švelnūs Sambac jazminai ir švelnūs Grandiflorum jazminų žiedlapiai, pridedantys džiaugsmingo moteriškumo. Pagrinde kreminiai kedro, ambros, medienos ir muskuso akordai.

 

Estee Lauder Pleasures Florals

Plačiau...

2016-08-11 18:39:08

Estee Lauder Modern Muse Le Rouge

Estee Lauder Modern Muse Le Rouge - rytietiški gėlių kvepalai moterims, pristatyti 2015 metais.

Estee Lauder Modern Muse Le Rouge

 

 

Plačiau...

2016-08-11 13:56:14

Estee Lauder Pleasures Pop

Estee Lauder Pleasures Pop - nauji, riboto leidimo kvepalai moterims. Pleasures Pop yra gyvybingas ir spalvingas gėlių ir gaivių vaisių akordų derinys.

Kompozicija atsiveria ryškiomis rausvų greipfrutų, juodų serbentų, ličių, aviečių ir frezijų natomis; širdyje lelijos, jazminai, rožiniai bijūnai ir Wardia rožės. Pagrinde jausmingi benzojinės dervos, kedro, muskuso, vanilės ir heliotropo akordai.

 

Estee Lauder Pleasures Pop

Plačiau...

2016-08-10 18:18:56

Estee Lauder Modern Muse

Estee Lauder Modern Muse - Estee Lauder pristato Modern Muse, pirmus stambius kvepalus pristatytus per pastarąjį dešimtmetį, po Beyond Paradise (2003). Šie kvepalai yra Estee Lauder bandymas pakilti atgal į kvepalų namų viršūnę. Modern Muse simbolizuoja ką reiškia būti nepriklausoma ir savimi pasitikinčia moterimi šiandien. Tai pasitikėjimas, kuris įkvepia.

Estee Lauder Modern Muse

 

Plačiau...

Estee Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013 - nauji, riboto leidimo kvepalai moterims iš Bronze Goddess kolekcijos. Kvepalus galima įsigyti duty-free parduotuvėse Europoje, Artimuosiuose Rytuose, Azijoje ir Amerikoje.

Po aukso ir turkio spalvos ir saulėtos oranžinės spalvos buteliukų apibarstytų aukso blizgučiais, pagaliau pasirodo auksinis leidimas - buteliukas nuspalvintas aukso atspalviais primena šiltą vasarą, karštą ir minkštą smėlį, prabangias atostogas pilnas įspūdžių ir pagardintas egzotika ir žavesiu.

Kompozicija atsiveria mandarinų ir citrinų natomis; širdyje pienas ir gėlės. Pagrinde šilti gintaro akordai.

Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013 pristatyti, 100 ml buteliuke, 2013 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Citrinos, Mandarinai

Vidurinės natos: Pienas, Gėlės

Pagrindinės natos: Gintaras

Estee Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013 Estee Lauder Bronze Goddess Eau Fraiche SkinScent 2013

Plačiau...

2016-08-08 12:12:36

Estee Lauder Amber Mystique

Estee Lauder Amber Mystique - po sėkmingų "unisex" kvepalų Wood Mystique, pristatytų 2012-aisiais ir skirtų Artimųjų Rytų rinkai, Estee Lauder pristato naujus kvepalus Amber Mystique.

Amber Mystique buvo sukurti kaip gerovės simbolis Artimųjų Rytų kultūroje. Jų kompozicija vilioja gintaro, Taif rožių, agarmedžio, juodų serbentų, aviečių, rausvų pipirų, ylang-ylang, Bulgariškų rožių, jazminų, smilkalų, santalmedžio, pačiulės, švitrūno, odos ir muskuso natomis.

Amber Mystique EDP pristatyti, 100 ml buteliukuose, 2013 metais.

Kvepalų natos: Gintaras, Taif rožės, Agarmedis, Juodi serbentai, Avietės, Rausvieji pipirai, Ylang-Ylang, Bulgariškos rožės, Jazminai, Smilkalai, Santalmedis, Pačiulės, Švitrūnas, Oda, Muskusas

Estee Lauder Amber Mystique Estee Lauder Amber Mystique

Plačiau...

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6