Gucci

2017-01-24 14:03:53

Gucci Bamboo Limited Edition

Gucci Bamboo Limited Edition - naujiena Gucci kvepalų kolekcijoje yra Bamboo Limited Edition, pasirodantys 2017 metų pradžioje, kaip "atnaujinta" originalių kvepalų versija su nauja pakuote ir dizainu.

Gucci Bamboo Limited Edition


Plačiau...

2016-11-03 11:24:17

Gucci Guilty Platinum

 Gucci Guilty Platinum - Gucci pristato du naujus riboto leidimo kvepalus, Guilty Platinum Edition, 2016-ųjų rugsėjį. Metaliniai buteliukai vietoj auksinės ir pilkos spalvos yra nudažyti platinos spalva.

 Gucci Guilty Platinum


Plačiau...

2016-08-07 11:00:50

Gucci Bamboo Eau de Toilette

Gucci Bamboo Eau de Toilette - Gucci tęsia Bamboo kolekcija su antruoju leidimu, Gucci Bamboo Eau de Toilette. Kolekcija yra įkvėpta bambuko motyvų, išskirtinio motyvo Gucci aksesuarų kolekcijoje ir vieno elegantiškiausių mados namų simbolių.

Bamboo Eau de Toilette pristatyti, 50 ml ir 75 ml buteliukuose, 2016 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Bergamotės, Mandarinai, Kriaušės, Apelsinų žiedai

Vidurinės natos: Casablanca lelijos, Ylang-Ylang, Jazminai

Pagrindinės natos: Ambra, Santalmedis, Vanilė, Muskusas

Gucci Bamboo Eau de Toilette Gucci Bamboo Eau de Toilette  

Plačiau...

Gucci Flora by Gucci Anniversary Edition - gėlių kvepalai moterims, pristatyti 2016 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Mandarinai, Kriaušės, Pipirai

Vidurinės natos: Rožės, Kvepenės, Bijūnai

Pagrindinės natos: Oda, Pačiulės, Kedras, Muskusas

Gucci Flora by Gucci Anniversary Edition Gucci Flora by Gucci Anniversary Edition  

Plačiau...

2016-08-07 10:56:44

Gucci Intense Oud

 Gucci Intense Oud – rytietiški kvepalai vyrams ir moterims, pristatyti 2016 metais.

Kvepalų natos: Smilkalai, Mediena, Oda, Gintaras, Agarmedis, Aromatiniai sakai

 Gucci Intense Oud Gucci Intense Oud

 

Plačiau...

2016-08-05 11:35:41

Gucci Guilty Eau

Gucci Guilty Eau – gėlių ir vaisių kvepalai moterims, pristatyti 2015 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Vanduo, Ličiai

Vidurinės natos: Lelijos, Žemuogės

Pagrindinės natos: Muskusas

Gucci Guilty Eau Gucci Guilty Eau

Plačiau...

2016-08-05 11:34:10

Gucci Bamboo

Gucci Bamboo – 2015 metų pavasarį Gucci pristato naujus kvepalus, pavadintus pagal jau esančią aksesuarų kolekciją. Kvepalai tariamai atspindi pasitikėjimą ir moteriškumą. Jie sukurti šiuolakinėms moterims, kurių charakteris daugialypis; kvepalai yra intensyvūs, grakštūs ir švelnūs tuo pačiu metu.

Kompozicija yra medienos ir gėlių. Pradžioje citrusinės bergamočių natos; širdyje egzotiškų Ylang-Ylang, Kasablankos lelijų ir apelsinų žiedų puokštė. Pagrinde intensyvūs santalmedžio, Taičio vanilės ir gintaro akordai.

Reklamos kampanijos veidas, aktorė Gal Gadot.

Kvepalų buteliuko dizaine susilieja švelnus jautrumas su stipriomis linijomis. Stiklinis art deco stiliaus buteliukas yra deimanto formos.

Bamboo EDP pristatyti, 50 ml ir 75 ml buteliukuose, 2015 metais. Kartu su parfumuotu kūno losjonu, dušo žele ir dezodorantu.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Bergamotė

Vidurinės natos: Ylang-Ylang, Kasablankos lelijos, Apelsinų žiedai

Pagrindinės natos: Gintaras, Santalmedis, Taičio vanilė

Gucci Bamboo Gucci Bamboo

Plačiau...

2016-08-05 11:32:27

Gucci Premiere Eau de Toilette

Gucci Premiere Eau de Toilette – nauja, lengvesnė ir subtilesnė Premiere kvepalų interpretacija. Originalūs kvepalai buvo skirti ypatingoms progoms, o naujieji labiau tinka kasdieniniams įvykiams.

Kompozicija atsiveria bergamočių ir apelsinų žiedų natomis, kurios primena senovinio šampano kvapą; širdyje intensyvi frezijų, Bulgariškų rožių ir jazminų puokštė su muskuso prieskoniu. Pagrinde dūminės odos, kreminės medienos ir pačiulės akordai.

Premiere EDT pristatyti, 30 ml, 50 ml ir 75 ml buteliukuose, 2014 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Bergamotė, Apelsinų žiedai, Šampanas

Vidurinės natos: Rožės, Frezija, Jazminai, Muskusas

Pagrindinės natos: Pačiulė, Mediena, Oda

Gucci Premiere Eau de Toilette Gucci Premiere Eau de Toilette

Plačiau...

2016-08-05 11:30:56

Gucci Gucci Guilty Diamond

Gucci Gucci Guilty Diamond – 2014 metų šventiniam sezonui Gucci pristato naujus, riboto leidimo kvepalus Gucci Guilty Diamond. Kvepalų pakuotės naujo dizaino, papuoštos kristalais, kurie simbolizuoja deimantus.

Guilty Diamond turi savitą kompoziciją, viliojančią ir jausmingą. Pradžioje rausvų pipirų natos; širdyje alyvos ir kardamonas. Pagrinde gintaro ir pačiulės akordai.

Guilty Diamond EDT pristatyti, 50 ml buteliuke, 2014 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Rausvieji pipirai

Vidurinės natos: Alyvos, Kardamonas

Pagrindinės natos: Gintaras, Pačiulė

Gucci Gucci Guilty Diamond Gucci Gucci Guilty Diamond

Plačiau...

2016-08-05 11:29:22

Gucci Gucci Oud

Gucci Gucci Oud – nauja Gucci by Gucci kvepalų versija seka rytietiškomis tendencijomis ir yra pavadinta Gucci Oud. Kvepalai rinkoje pasirodys 2014 metų liepą ir yra paskelbti kvepalais abiems lytims, kurie yra žavingi, prabangūs ir paslaptingi.

Turtinga ir intensyvi kompozicija turi agarmedžio iš Laoso esencijos, kuri yra 100% natūrali. Kompozicijos pradžioje kriaušių, aviečių ir šafrano natos; širdyje Bulgariškų rožių ir apelsinų žiedų esencijos. Pagrinde rytietiški agarmedžio, pačiulės, gintaro ir muskuso akordai.

Gucci Oud EDP pristatyti, 50 ml ir 75 ml buteliukuose, 2014 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Kriaušės, Šafranas, Avietės

Vidurinės natos: Rožės, Apelsinų žiedai

Pagrindinės natos: Agarmedis, Pačiulė, Gintaras, Muskusas

Gucci Gucci Oud Gucci Gucci Oud

Plačiau...

2016-08-05 11:27:29

Gucci Flora by Gucci 1966

Gucci Flora by Gucci 1966 – Gucci pristato specialius, riboto leidimo Flora by Gucci kvepalus. Jie pavadinti Flora by Gucci 1966 ir įkvėpti gėlių raštų, kurie papuošė skarelę skirtą Grace Kelly.

Florra by Gucci 1966 yra šipriniai gėlių kvepalai, kuriuoje susijungia eleganciją ir jausmingumas. Pradžioje tamsios ir aštrios Bourbon pipirų ir šviežių bergamočių natos; širdyje turtinga bijūnų ir rožių puokštė. Pagrinde šipriniai pačiulės, vetiverijų ir muskuso akordai.

Flora by Gucci 1966 EDP pristatyti, 100 ml buteliuke, 2013 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Bergamotė, Bourbon pipirai

Vidurinės natos: Bijūnai, Rožės

Pagrindinės natos: Pačiulė, Vetiverijos, Muskusas

Gucci Flora by Gucci 1966 Gucci Flora by Gucci 1966

Plačiau...

2016-08-05 11:25:47

Gucci Guilty Black Pour Femme

Gucci Guilty Black Pour Femme – Gucci Guilty ir Gucci Guilty Intense buvo pavadinti 21-ojo amžiaus gundymo kvapais. Šiuose įžūliuose, visame pasaulyje apdovanojimus pelniusiuose kvepaluose, šiandienos nekalti jauni vyrai ir moterys atrado provokacijos kvapą, kuris pasirodė esąs keliantis priklausomybę. Adrenalino mėgėjai visame pasaulyje buvo suvilioti mėgautis Guilty malonumais. Dabar, tamsiame ir paslaptinagame Gucci Guilty Black, istorija tampa vis patrauklesnė, suteikiant jai naują, aistringesnį ir drąsesnį posūkį. Tai tęsinys ir naujas skyrius.

Guilty Black mėgėjai atskleidžia vieni kitų labiausiai jaudinančias puses: vieni jie yra puikūs, kartu nesuvaldomi. Bebaimiai savo aistroje, jie yra begėdžiai, nenuspėjami – pasiruošę visiems sprogiems susidūrimams. Jų potraukis yra instinktyvus: jie eina ten kur jaučia pavojus ir vieni kitus. Per daug niekada nėra pakankamai šiems jauniems nutrūktgalviams, kurie skatina vieni kitus gyventi gyvenimą iki galo. Vėl ir vėl, jie pasiduoda malonumamas ir jauduliui pažeidžiant taisykles.

Kvepalų kompozicija yra intensyvi, rytietiška gėlių, kurioje karštas jausmingumas yra viskas: pradžioje kvapas reikalauja dėmesio su putojančiomis raudonų vaisių ir rožinių pipirų natomis; širdyje susijungia aviečių ir persikų saldumas su svaiginančiu alyvų ir žibuoklių moteriškumu. Pagrinde pačiulė, kuri yra Gucci kvepalų bruožas, sukuria priklausomybės troškimamas jausmą, o gintaras parodo gilų moteriškumą.

Guilty Black Pour Femme EDT pristatyti, 30 ml, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2013 metais. Kartu su 200 ml kūno losjonu ir 200 ml dušo geliu.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Rausvieji pipirai, Raudonos uogos

Vidurinės natos: Avietės, Persikai, Žibuoklės, Alyvos

Pagrindinės natos: Pačiulė, Gintaras

Gucci Guilty Black Pour Femme Gucci Guilty Black Pour Femme

Plačiau...

2016-08-05 11:24:07

Gucci Guilty Studs Pour Femme

Gucci Guilty Studs Pour Femme – populiarūs kvepalai Gucci Guilty pasipuošė nauju buteliuku, pagal šių metų mados tendencijas, kurios skatina smeigėmis puošti drabužius, avalynę, aksesuarus ir papuošalus. Nauji, riboto leidimo buteliukai pristatyti 2013 metų gruodį yra tokios pat formos kaip ir ankstesni Gucci Guilty leidimai.

Kvepalų kompozicija išliko nepakitusi.

Guilty Studs Pour Femme EDT pristatyti, 50 ml buteliuke, 2013 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Mandarinai, Rausvieji pipirai

Vidurinės natos: Pelargonija, Persikai, Alyvos

Pagrindinės natos: Pačiulė, Gintaras

Gucci Guilty Studs Pour Femme Gucci Guilty Studs Pour Femme

Plačiau...

2016-08-05 11:21:42

Gucci Forever Now (Gucci Museo)

Gucci Forever Now (Gucci Museo) – išskirtiniai kvepalai vyrams ir moterims pristatyti Gucci namų. Šie kvepalai yra tarsi duoklė muziejui, Gucci Museo, Florencijoje ir kaip priminimas šio prabangaus prekinio ženklo šaknų Florencijoje. Kvapas turtingas, intensyvus ir sudėtingas, asocijuojasi su prekinio ženklo istorija ir modernumu. Guccio Gucci pirmąją savo parduotuvę atidarė 1921 metais Florencijoje, o 2011 metais Piazza della Signoria buvo atidarytas Gucci Museo.

Kompanijos kūrybos direktorė Frida Giannini ir parfumeris Lorenzo Villoresi kuriant šiuos kvepalus dirbo kartu. Giannini sakė: “ Visai kaip Gucci Museo atstovauja nepaprastą pasakojimą apie mūsų ikoniškus produktus ir motyvus, šis aromatas subtiliai perteikia mūsų šaknų eleganciją ir rafinuotumą.”

Kompozicijos pradžia įkvėpta žalių gardenijų iš Toskanos ir yra sudyta iš bergamotės, mandarinų, levandų ir juodųjų pipirų natų. Gucci paveldas yra užfiksuotas odos ir gėlių širdyje, kur reti Florencijos vilkdalgiai randa savo vietą. Taip pat ten yra Maroko ir Bulgarijos rožių, jazminų iš Graso ir egzotiškų Ylang-Ylang. Pagrinde vetiverijų, pačiulės, medienos, gintaro ir muskuso akordai.

Gucci Museo Forever Now EDP pristatyti, 100 ml buteliuke, 2013 metais. Kvepalų buteliukas kainuoja apie 170 eurų.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Bergamotė, Mandarinai, Levandos, Juodi pipirai, Apelsinų žiedai

Vidurinės natos: Vilkdalgiai, Maroko rožės, Bulgariškos rožės, Jazminai, Muskatas, Oda, Zomša, Ylang-Ylang

Pagrindinės natos: Pačiulė, Vetiverijos, Mediena, Gintaras, Muskusas

Gucci Forever Now (Gucci Museo) Gucci Forever Now (Gucci Museo)

Plačiau...

Gucci Flora by Gucci Gracious Tuberose - prestižiniai Italijos mados namai Gucci pristato naują kolekciją, kurią sugalvojo kūrybos direktorė Frida Giannini. Kolekcija pristatyta 2012 metų gegužę ir yra pavadinta Flora by Gucci Garden Collection. Kolekcija apima penkis svarbiausius žiedus pavaizduotus ant legendinės Gucci skaros, sukurtos Vittorio Accornero, Monako princesei Grace. Šie penki nauji leidimai yra: Generous Violet, Glamorous Magnolia, Gorgeous Gardenia, Gracious Tuberose ir Glorious Mandarin.

Šių kvepalų gaminimo procese labai svarbu atskirti kvapus vieną nuo kito. Idėja yra, kad kiekvienas kvapas atspindėtu tos pačios moters aspektą. Kvepalai supilti į pailgus šešiakampio formos buteliukus su skaidriais kamšteliais.

Reklamos kampanijos veidas Abbey Lee Kershaw.

Kvepalai pristatyti 50 ml ir 100 ml EDT koncentracijos buteliukuose, išskyrus Mandarin ir Violet kvepalus, kurie bus pristatyti 100 ml EDT koncenracijos buteliukuose išskirtinai Gucci parduotuvėse.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Persikai, Žibuoklių lapai

Vidurinės natos: Apelsinų žiedai, Tuberoza, Rožės

Pagrindinės natos: Gauruotasis švitrūnas, Kedras

Gucci Flora by Gucci Gracious Tuberose Gucci Flora by Gucci Gracious Tuberose

Plačiau...

Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia - prestižiniai Italijos mados namai Gucci pristato naują kolekciją, kurią sugalvojo kūrybos direktorė Frida Giannini. Kolekcija pristatyta 2012 metų gegužę ir yra pavadinta Flora by Gucci Garden Collection. Kolekcija apima penkis svarbiausius žiedus pavaizduotus ant legendinės Gucci skaros, sukurtos Vittorio Accornero, Monako princesei Grace. Šie penki nauji leidimai yra: Generous Violet, Glamorous Magnolia, Gorgeous Gardenia, Gracious Tuberose ir Glorious Mandarin.

Šių kvepalų gaminimo procese labai svarbu atskirti kvapus vieną nuo kito. Idėja yra, kad kiekvienas kvapas atspindėtu tos pačios moters aspektą. Kvepalai supilti į pailgus šešiakampio formos buteliukus su skaidriais kamšteliais.

Reklamos kampanijos veidas Abbey Lee Kershaw.

Kvepalai pristatyti 50 ml ir 100 ml EDT koncentracijos buteliukuose, išskyrus Mandarin ir Violet kvepalus, kurie bus pristatyti 100 ml EDT koncenracijos buteliukuose išskirtinai Gucci parduotuvėse.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Kriaušės, Raudonos uogos

Vidurinės natos: Gardenija, Plumerijos

Pagrindinės natos: Pačiulė

Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia

Plačiau...

Gucci Flora by Gucci Glorious Mandarin - prestižiniai Italijos mados namai Gucci pristato naują kolekciją, kurią sugalvojo kūrybos direktorė Frida Giannini. Kolekcija pristatyta 2012 metų gegužę ir yra pavadinta Flora by Gucci Garden Collection. Kolekcija apima penkis svarbiausius žiedus pavaizduotus ant legendinės Gucci skaros, sukurtos Vittorio Accornero, Monako princesei Grace. Šie penki nauji leidimai yra: Generous Violet, Glamorous Magnolia, Gorgeous Gardenia, Gracious Tuberose ir Glorious Mandarin.

Šių kvepalų gaminimo procese labai svarbu atskirti kvapus vieną nuo kito. Idėja yra, kad kiekvienas kvapas atspindėtu tos pačios moters aspektą. Kvepalai supilti į pailgus šešiakampio formos buteliukus su skaidriais kamšteliais.

Reklamos kampanijos veidas Abbey Lee Kershaw.

Kvepalai pristatyti 50 ml ir 100 ml EDT koncentracijos buteliukuose, išskyrus Mandarin ir Violet kvepalus, kurie bus pristatyti 100 ml EDT koncenracijos buteliukuose išskirtinai Gucci parduotuvėse.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Mandarinai, Bijūnai

Vidurinės natos: Pinakolada, Jazminai

Pagrindinės natos: Muskusas, Gintaras, Mediena

Gucci Flora by Gucci Glorious Mandarin Gucci Flora by Gucci Glorious Mandarin

Plačiau...

Gucci Flora by Gucci Glamorous Magnolia - prestižiniai Italijos mados namai Gucci pristato naują kolekciją, kurią sugalvojo kūrybos direktorė Frida Giannini. Kolekcija pristatyta 2012 metų gegužę ir yra pavadinta Flora by Gucci Garden Collection. Kolekcija apima penkis svarbiausius žiedus pavaizduotus ant legendinės Gucci skaros, sukurtos Vittorio Accornero, Monako princesei Grace. Šie penki nauji leidimai yra: Generous Violet, Glamorous Magnolia, Gorgeous Gardenia, Gracious Tuberose ir Glorious Mandarin.

Šių kvepalų gaminimo procese labai svarbu atskirti kvapus vieną nuo kito. Idėja yra, kad kiekvienas kvapas atspindėtu tos pačios moters aspektą. Kvepalai supilti į pailgus šešiakampio formos buteliukus su skaidriais kamšteliais.

Reklamos kampanijos veidas Abbey Lee Kershaw.

Kvepalai pristatyti 50 ml ir 100 ml EDT koncentracijos buteliukuose, išskyrus Mandarin ir Violet kvepalus, kurie bus pristatyti 100 ml EDT koncenracijos buteliukuose išskirtinai Gucci parduotuvėse.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Frezija, Žalumynai, Citrusiniai vaisiai

Vidurinės natos: Magnolija, Bijūnai

Pagrindinės natos: Muskusas, Santalmedis, Meksikietiškas šokoladas

Gucci Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci Flora by Gucci Glamorous Magnolia

Plačiau...

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3