2016-10-18 12:43:43 Parašė: Red Star

Guerlain Coque d’Or (2014)

Guerlain Coque d’Or (2014) – 2014 metų rugsėjį, Guerlain iš naujo pristato savo senovinius kvepalus, Coque d'Or, sukurtus 1937 metais. Parfumeris Thierry Wasser rekonstravo seną formulę, sukurtą Jacques Guerlain, pagal šiuolaikinius saugos standartus kvepalų pramonėje. Tačiau, jei norite išbandyti senas formules su originaliais ingredientais, galite aplankyti Maison Guerlain kvepalų buteliukų muziejų.
Coque d'Or (1937), pavadinti pagal Nikolai Rimsky-Korsakov operą, reiškia „auksinė kriauklė“. Jacques Guerlain skyrė juos savo draugui Sergei Diaghilev, Balllet de Russe įkūrėjui. Kvepalai buvo kaspino formos, kobalto mėlynumo Baccarat buteliukuose, padengtuose auksu.
Guerlain atnaujino Coque d'Or ir pristatė, kaip senovinį leidimą, naudodamas nedidelį kiekį originalių Baccarat buteliukų iš archyvo. Kvepalai yra šipriniai, vaisiniai, gėlėti ir muskusiniai. Kompozicija atsiveria aldehidų, bergamočių, vaisių, anyžiaus ir levandų natomis; širdyje jazminai, gvazdikai, ciklamenai, vilkdalgių šaknys, vetiverijos, pačiulės ir Tolu balzamas. Pagrinde samanų, cibeto ir vanilės akordai.
Coque d'Or (2014) pristatyti, 190 ml buteliukuose, 2014 metais. Šių buteliukų yra tik 29 vienetai, o vieno buteliuko kaina 17000 eurų. Tai vieni brangiausių Guerlain kvepalų.
Kvepalų natos:
Viršutinės natos: Aldehidai, Vaisiai, Bergamotės, Anyžius, Levandos
Vidurinės natos: Jazminai, Gvazdikai, Ciklamenas, Vilkdalgių šaknys, Vetiverijos, Pačiulės, Tolu balzamas, Muskusas
Pagrindinės natos: Samanos, Cibetas, Vanilė

Guerlain Coque d’Or (2014)