2016-11-10 11:13:12 Parašė: Red Star

Hermes Calèche Fleurs de Méditerranée

Hermes Calèche Fleurs de Méditerranée – kvepalai ir vėjas nežino jokių kliūčių; jie laisvai keliauja per orą ir jūrą. Calèche Fleurs de Méditerranée kvepaluose šiltas vėjas slysta per Viduržiemio jūros baseiną, subtiliai ganydamas trapiais baltas Egipto jazminų žvaigždes, čežindamas Turkiškų Damascena rožių sijonus, glostydamas saulėtus Maroko mimozų žiedus.

Nors rožės ir jazminai jau senai pripažinti klasika – didingos gėlės kvepalų pasaulyje – charakteringos mimozos įrodo, kad gali būti tarp čempionų. Ši pūkuotai minkšta, subtili gėlė iš tikrųjų yra laukinės Australijos grožis, kuris auga laisva ir beveik visiškai apleista visame Viduržiemio jūros baseine. Nors jai reikia nedaug priežiūros ir dirvos, ji yra gana reikli temperatūrai – ypač mėgsta maudytis saulėje.

Mimozų kuokšteliai yra renkami rankomis ir sukrauti kaip plunksnos į dideles baltas paklodes, tada perkeliami į distiliavimo katilus, kur jie troškinasi lakiuose tirpikliuose. Didelė apimtis duoda tik lengvą svorį. 300-400 kg gėlių reikia kiekvienam kilogramui mimozų ekstrakto, vertingam geltonam aliejui alsuojančiam erdviu ir jausmingu kvapu.

Saulės spinduliai kvepaluose Caleche, tokie charakteringai elegantiški, neabejotinai klasikiniai, dar kartą patvirtina savo moteriškumą su Egipto jazminai ir Turkiškomis rožėmis. Calèche Fleurs de Méditerranée žaidžia su drąsiomis žibuoklių lapų natomis, suteikdami žvalaus aitrumo šviesiam, vaisiniam kvapui. Džiaugsmingai pagyvinti gaiviu mimozų kvapu, jie įkūnija jaunatvišką trapumą, ryškiai šiuolaikišką aiškumą suapvalintą iki tobulumo su švelniu saulėgrąžų ir bičių vaško prisilietimu.

Calèche Fleurs de Méditerranée pristatyti 2003 metais.

Kvepalų natos: Jazminai, Bičių vaškas, Rožės, Žibuoklių lapai, Mimozos, Saulėgrąžos

Hermes Calèche Fleurs de Méditerranée

Hermes Calèche Fleurs de Méditerranée