John Galliano

John Galliano Parlez-Moi d'Amour Charming Edition – 2013-iesiems John Galliano paruošė riboto leidimo, jaunatviškus gėlių ir vaisių kvepalus Parlez-Moi d'Amour Charming Edition. Kvepalų buteliukas turi miela pakabuką, kurį galima naudoti kaip papuošalą.

John Galliano Parlez-Moi d'Amour Charming Edition


Plačiau...

John Galliano Parlez-Moi d'Amour Gold Edition - nauji kvepalai iš John Galliano kolekcijos Parlez-Moi d'Amour pasirodo 2012-aisiais, pavadinti Parlez-Moi d'Amour Gold Edition. Nauji kvepalai pristatomi kaip „prabangi ir nuostabi versija, kuri atneša turtus ir auksinio jausmingumo šilumą“.

John Galliano Parlez-Moi d'Amour Gold EditionPlačiau...

John Galliano Parlez-Moi d'Amour Encore – nauji kvepalai iš John Galliano kolekcijos Parlez-Moi d'Amour pasirodo 2012-ųjų rudenį, pavadinti Parlez-Moi d'Amour Encore. Naujieji kvepalai spinduliuoja jausmingumu, žavesiu ir moteriškumu.

John Galliano Parlez-Moi d'Amour Encore


Plačiau...

John Galliano Parlez-Moi d'Amour Eau Fraiche – dizaineris John Galliano pristatė Parlez-Moi d'Amour 2010-aisiais, o Eau de Parfum versiją dar po metų. 2012-aisiais rinkoje pasirodo Parlez-Moi d'Amour Eau Fraiche. Naujieji kvepalai užfiksuoja romantiką ir ilgesį su gaiviu citrusinių vaisių ir gėlių vėju.

John Galliano Parlez-Moi d'Amour Eau Fraiche

Plačiau...

John Galliano Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum – naujasis leidimas Parlez-Moi d'Amour EDP pasirodo kaip rafinuotesnis ir jausmingesnis.

John Galliano Parlez-Moi d'Amour Eau de Parfum

Plačiau...

John Galliano Parlez-Moi d'Amour – ilgai laukti, antrieji John Galliano kvepalai romantiškai pavadinti pagal Edith Piaf dainą Parlez-Moi d'Amour arba Speak to me about love. Parlez-Moi d'Amour yra sukurti pagal Galliano principus pabrėžiant ekstravaganciją ir moteriškumą su ambicijomis sukurti modernų muskuso kvapą, kuris atstovaus nepaprastą kontrastą tarp klasikinių šiprinių kvepalų struktūrų ir normų.

John Galliano Parlez-Moi d'Amour

Plačiau...

John Galliano by John Galliano Eau de Toilette – pirmieji John Galliano kvepalai buvo pristatyti 2008 metais, kaip aldehidinė gėlių kompozicija su moderniomis ir ypatingomis natomis. Nepaisant to ar jums patinka buteliukas, sukurtas Joel Desgrippes, ar ne, jis tikrai traukia dėmesį auksine gėle ant buteliuko kaklelio.

John Galliano by John Galliano Eau de Toilette

Plačiau...

2016-09-14 16:37:17

John Galliano by John Galliano

John Galliano by John Galliano – John Galliano yra pirmieji šio Dior namų kūrėjo kvepalai. Kvepalai buvo pristatyti 2008-ųjų liepą su visapusišku John Galliano bendradarbiavimu ir talentu. Jis norėjo gėlių aromato, kuriame butų rožių, bijūnų, vilkdalgių su pudrinėmis natomis, žibuoklių ir skaidrumo.

John Galliano by John Galliano


Plačiau...