2017-02-01 11:28:54 Parašė: Red Star

Roberto Cavalli

Roberto CavalliRoberto Cavalli

Roberto Cavalli yra Italų mados dizaineris, žinomas dėl kuriamų seksualių drabužių ir gyvūnų raštų naudojimo. Roberto gimė 1940 metais, šeimoje su meniškomis šaknimis – senelis Giuseppe Rossi žymus XIXa. dailininkas. Cavalli studijavo meną, ypatingą dėmesį skirdamas tekstilės marginimui, įgūdžiui kuris bus labai naudingas būsimoje mados karjeroje.

Roberto Cavalli sukūrė specialią techniką spausdinimui ant odos, sukuriant unikalų dizainą sudarytą iš skirtingų medžiagų. Jo naujovės spausdinime ant odos pritraukė mados pasaulio dėmesį ir 1970 metais Paryžiuje, jis pristatė pirmą drabužių kolekciją. Iki 1972 metų jis atidarė pirmąją parduotuvę Saint-Tropez mieste, o Brigitte Bardot padėjo išpopuliarinti jo drabužius.

1980-aisiais metais Cavalli sutiko savo mūzą ir būsimą žmoną, Eva Duringer. Ji buvo mados modelis, Miss Universe konkurso dalyvė, kuriame Cavalli buvo teisėjas, ir beveik 20 metų jaunesnė už Roberto. Eva ir Roberto greitai tapo pora ir nuo tada yra partneriai meilėje, tėvystėje ir versle.

Cavalli naujovės tekstilėje tesėsi ir toliau. 1994 metais jis išrado smėliu šlifuotų džinsų techniką, kuri pritraukė dėmesį į jo kurinius ir leido atidaryti dar kelias parduotuves St.Bart ir Venice miestuose. Šiandien, Cavalli prekinis ženklas parduodamas daugiau nei 50 šalių visame pasaulyje, o pavadinimas Cavalli yra tapatinamas su kerinčiu Italijos gyvenimo būdu. Cavalli gaminiai apima vyriškus drabužius, apatinį trikotažą, aksesuarus, degtinę ir kvepalus.

Cavalli kvepalai kuriami kartu su ITF Cosmetics. Pirmieji kvepalai, Cavalli for Women, debiutavo 2002 metais. Gyvūnų raštai, dėl kurių Cavalli yra žinomas, puošia daugelį buteliukų ir pakuočių. Daugelyje Cavalli drabužių panaudoti gyvatės raštai, taip pat puošia ir kvepalus Serpentine, Serpentine Silver, Oro ir Anniversary.

Iš viso Roberto Cavalli pristatė daugiau nei 40 kvepalų moterims ir vyrams. Pirmieji kvepalai pristatyti 2002 metais. Roberto Cavalli kvepalai kuriami bendradarbiaujant su parfumeriais Olivier Polge, Nathalie Lorson, Fabrice Pellegrin, Olivier Cresp, Domitille Bertier, Karine Dubreuil, Jean-Charles Niel, Clement Gavarry, Mathilde Bijaoui, Louise Turner, Alberto Morillas, Maurice Roucel ir Jacques Cavallier.