2017-02-01 11:34:20 Parašė: Red Star

Thierry Mugler

Thierry MuglerThierry Mugler

Thierry Mugler - Thierry Mugler yra Prancūzų mados dizaineris ir fotografas, žinomas savo 1980-ųjų galingomis madomis ir plačiai gerbiamas už tai kad 1990-aisiais įvedė naują kvepalų tendenciją arba kategoriją - gurmaniški kvepalai.

Mugler iš pradžių mokėsi kaip šokėjas ir dirbo profesionaliai nuo 14 metų. Po interjero dizaino studijų jis persikėlė į Paryžių, būdamas 24 metų, ir pradėjo dirbti vitrinų puošėju ir laisvai samdomu dizaineriu. Pirmoji asmeninė kolekcija moterims buvo pagaminta 1973 metais. Mugler atidarė pirmą parduotuvę Paryžiuje ir pristatė vyriškų drabužių kolekciją 1978 metais. Jo stilius išsiskiria futuristinėmis formomis ir fantazijos elementais.

Pirmieji Mugler kvepalai, Angel, buvo pristatyti 1992 metais ir sukėlė kvepalų pasaulį ant kojų su saldžiomis ir smaguriškomis natomis. Labai įtakingi kvepalų pramonėje 1990-aisiais ir su įtaka 21-ajame amžiuje, Angel ir toliau yra geriausiai parduodami kvepalai, o 2007 metais buvo priimti į Fifi Awards Hall of Fame.

Pirmieji oficialūs kvepalai vyrams, A*Men, buvo pristatyti 1996 metais.

A*Men ir Angel įkvėpė daugybę versijų, kartu su Alien, kitu bestseleriu pristatytu 2005 metais.

Mugler kvepalai kuriami su kompanija Clarins Fragrance Group.

Iš viso Thrierry Mugler pristatė daugiau nei 120 kvepalų moterims ir vyrams. Pirmieji kvepalai pristatyti 1992 metais. Thierry Mugler kvepalai kuriami bendradarbiaujant su parfumeriais Louise Turner, Christophe Laudamiel, Alberto Morillas, Jacques Huclier, Quentin Bisch, Christine Nagel, Dominique Ropion, Laurent Bruyere, Veronique Nyberg, Pierre Aulas, Olivier Cresp, Yves de Chirin, Aurelien Guichard, Amandine Marie, Dorothee Piot, Francoise Caron, Oliver Cresp, Nathalie Feisthauer, Jean-Christophe Herault, Olivier Polge, Alexis Dadier, Fabrice Pellegrin, Nathalie Lorson, Domitille Bertier, Daphne Bugey, Mane ir Serge Majoullier.