2017-02-01 11:36:26 Parašė: Red Star

Tommy Hilfiger

Tommy HilfigerTommy Hilfiger

Thomas Jacob Hilfiger yra dizaineris kuriantis Tommy Hilfiger drabužių ir kvepalų linijas. Gimęs ir užaugęs Elmira miestelyje, Niujorke, Tommy Hilfiger savo karjerą mados industrijoje pradėjo kaip mažmenininkas. Savo pirmąją parduotuvę jis atidarė gimtajame mieste ir pavadino The People's Place. Jis pats kūrė drabužius parduotuvei Jacob Alan vardu. 1970 – aisiais Hilfiger persikėlė į Niujorką ir pdarėjo dirbti dizaineriu. 1984 metais jis įkūrė Tommy Hilfiger korporaciją ir pristatė pirmąją vyriškų drabužių kolekciją.

Žinomo dėl savo klasikinio Amerikietiško stiliaus ir dažnai naudojamu raudonų, baltų ir mėlynų Amerikos vėliavos spalvų, Tommy Hilfiger, sportinius ir laisvo stiliaus drabužius vyrams ir moterims pripažino ir įvertino plati auditorija. Drabužiai dažnai turi atnaujinto “preppy” stiliaus išvaizdą, todėl tai populiarus pasirinkimas tarp jaunų specialistų, bet Hilfiger drabužiais tap pat domisi hip-hop ir roko muzikantų bendruomenės. Hilfiger rengė arba bendradarbiavo su įvairiais menininkais, tokiais kaip Aaliyah, Britney Spears, David Bowie ir Snoop Dogg. Partnerystė su muzikante Beyonce Knowles lėmė True Star ir True Star Gold kvepalų pristatymą. True Star vyriški kvepalai buvo įkvėpti ir reklamuojami muzikanto Enrique Iglesias.

Hilfiger kvepalai gaminami kartu su kompanija Estee Lauder. Pirmieji kvepalai, Tommy for Men, buvo pristatyti, 1995 metais. Moteriška jų versija buvo pristatyta 1996 metais. Abu kvapai yra geriausiai parduodami ir įkvėpė ilga serija naujų versijų. Kvepalai ir toliau išlieka svarbi Tommy Hilfiger prekės ženklo dalis.

Iš viso dizaineris Tommy Hilfiger pristatė daugiau nei 60 kvepalų moterims ir vyrams. Pirmieji kvepalai pristatyti 1995 metais. Tommy Hilfiger kvepalai kuriami bendradarbiaujant su parfumeriais Trudi Loren, Rodrigo Flores-Roux, Annie Buzantian, James Krivda, Harry Fremont, Givaudan, Aurelien Guichard, Yann Vasnier, Alberto Morillas, Calice Becker, Stephen Nilsen, Steve Demercado, Frank Voelkl, Patricia Bilodeau, Raymond Matts ir Christophe Laudamiel.