2017-02-01 11:37:32 Parašė: Red Star

Trussardi

TrussardiTrussardi

Trussardi – Itališkas mados ir gyvenimo būdo prekinis ženklas, kuris 2011 metais atšventė 100 metų versle jubiliejų.

Iš pradžių kompanija buvo pirštinių fabrikas, įkurtas Dante Trussardi, 1911 metais. Kompanijos veikla buvo sėkminga ir galiausiai tapo žinomi, kaip Britų karališkosios šeimos pirštinių gamintojai. Didžiausi kompanijos laimėjimai prasidėjo 1965 metais, kai kompaniją perėmė Dante anūkas Nicola.

Nicola amžius ir verslo supratimas, atsižvelgiant į 1960-ųjų socialinius pokyčius, padėjo kompanijai pelnyti tarptautinę šlovę, kaip mados namams ir prabangaus gyvenimo budo prekiniam ženklui. Vienas iš svarbiausių pakeitimų, kuriuos padarė Nicola buvo išskirtinės emblemos pritaikymas – the Trussardi Greyhound – kuri puošia kompanijos gaminius ir suteikia unikalų skiramajį ženklą rinkoje.

Nicola nurodymu, Trussardi išplėtė savo pasiūlą nuo pirštinių iki lagaminų, rankinių, namų ir biuro aksesuarų ir odinių striukių, kurios buvo paskutinės minutės mada. Bendrovė išlaikė savo Itališką meistriškumą ir aukštos kokybės daiktų gamintojo reputacija išplito po visą pasaulį. Pirmoji prabangi Trussardi parduotuvė buvo atidaryta 1976 metais, Milane ir iki šiol išliko pagrindine. Trussardi gaminiai buvo eksportuojami į JAV ir visas pagrindines rinkas Europoje.

1980 metais Trussardi mados namai pradėjo gaminti moteriškų ir vyriškų drabužių linijas. Savo kolekcijų pristatymus kompanija rengė teatro salėse ir buvo tarp pirmųjų dizainerių, kurių pristatymai buvo atviri visuomenei. Vadovaujant Nicola, Trussardi mados namai sukūrė kelias naujas linijas, Trussardi Jeans, Trussardi Home, Trussardi Baby, Trussardi Junior, Trussardi Eyewear ir Trussardi Perfumes. Trussardi buvo viena iš kelių Italijos kompanijų, kurios dirbo, kad pagerintų „Made in Italy“ etiketės vertę. 1990-aisiais Trussardi pradėjo plėstis į Azijos rinką.

Netikėta Nicola mirtis 1999 metais nesustabdė kompanijos sėkmės. Trussardi išliko šeimos verslu ir yra vadovaujama, ketvirtos kartos šeimos atstovės, Beatrice Trussardi. Vadovajant Beatrice, kompanija išsiplėtė ir sukūrė tris naujas linijas: Trussardi 1911, Tru Trussardi ir TJ.

Nuo 2005 metų Trussardi kvepalai kuriami kartu su kompanija Selective Beauty. Pirmieji Trussardi kvepalai „Trussardi for Women“, buvo pristatyti oda padengtame buteliuke, kurį suprojektavo Nicola Trussardi.

Iš viso Trussardi pristatė daugiau nei 30 kvepalų moterims ir vyrams. Pirmieji Trussardi kvepalai pristatyti 1983 metais. Visi Trussardi kvepalai kuriami bendradarbiaujant su parfumerias Alberto Morillas, Alexandra Kosinski, Jean Guichard, Nathalie Lorson, Sophie Labbe, IFF, Nathalie Gracia-Cetto, Louise Turner, Lucas Sieuzac, David Apel, Daphne Bugey, Anne Flipo, Beatrice Piquet ir Aurelien Guichard.