2017-02-01 11:47:53 Parašė: Red Star

Victoria’s Secret

Victoria’s SecretVictoria’s Secret

Victoria’s Secret yra Amerikos mados namai gaminantys apatinį trikotažą, aksesuarus ir kosmetikos produktus. Kompaniją įkūrė Roy Raymond, 1977 metais San Franciske. Įkurta su tikslu padaryti moteriško apatinio trikotažo pirkimą patogesne patirtimi vyrams, kompanija Victoria‘s Secret virto apatinio trikotažo imperija su daugiau nei 1000 parduotuvių JAV ir kitose šalyse visame pasaulyje. Kompanijos mažmeninė prekyba išsiplėtė po to, kai ją nupirko Limited Brands, 1982 metais.

Nuo 1995 metų kompanija rengia kasmetinius madų šou, transliuojamus per televiziją. Juose dalyvauja geriausi modeliai (žinomi kaip Runway Angels), kurie demonstruoja apatinio trikotažo ir drabužių kolekcijas, parengtas su šviesomis, muzika ir fantazijos elementais, tokiais kaip angelų sparnai. Pagrindiniai Victoria‘s Secret modeliai vadinami „Angels“, o tarp jų garsios gražuolės: Claudia Schiffer, Helena Christensen, Tyra Banks, Heidi Klum ir Laetitia Casta. Angels taip pat yra prekinio ženklo linija, kartu su Very Sexy, Body ir Pink.

Kompanija siūlo kvepalus ir parfumuotas kūno priežiūros produktus pavadintus drabužių linijų pavadinimais, o taip pat ir kitas romantikos temų ir apatinio trikotažo temų kvepalų kolekcijas. Ankstyva botanikos temos kūno priežiūros produktų linija buvo sėkminga, o kai kurie produktai parduodami ir šiandien. 1980-ųjų pabaigoje kompanija kompanija padarė rizikingą žingsnį į formalių kvepalų rinką. 1989 metais pristatyti pirmieji kompanijos kvepalai Victoria. Labai sėkminga Dream Angels linija buvo pristatyta 2000 metais ir yra reguliariai atnaujinama riboto leidimo kvepalais ir naujomis versijomis.

Iš viso Victoria‘s Secret pristatė daugiau nei 290 kvepalų moterims ir vyrams. Pirmieji kvepalai pristatyti 1992 metais. Visi Victorisa‘s Secret kvepalai kuriami bendradarbiaujant su parfumeriais Annie Buzantian, Lucas Sieuzac, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals, Ilias Ermenidis, Jean-Claude Delville, Steve Demercado ir Clement Gavarry.