2017-02-01 11:49:00 Parašė: Red Star

Viktor & Rolf

Viktor & Rolf Viktor & Rolf

Viktor&Rolf  mados namai įkurti Amsterdame, įkūrėjai Viktor Horsting ir Rolf Snoeren. Viktor ir Rolf, abu, gimė 1969 metais ir susipažino studijuodami madą, Academy of the Arts, Arnhemo mieste.

Dizainerių pora turi nežymų fizinį panašumą ir yra žinomi, už tai kad, fotografavosi ir po madų šou ėjo podiumu apsirengę indentiškus drabužius. Tokie spektakliai, taip pat pateikiami ir dizainerių madų pristatymuose: vienas modelis aprengtas devyniomis suknelėmis, modeliai atprengti mėlynais drabužiais atstoja “mėlyną ekraną” filmų projekcijoms.

Savo pirmąją vyriškų drabužių kolekciją “Monsieur” Viktor ir Rolf pristatė patys, persirengdami drabužius scenoje, priešais svečius ir spaudos atstovus. Dizainerių pora žinoma dėl savo meniškų ir kūrybiškų drabužių kolekcijų. Jų darbai buvo pristatomi meno muziejų parodose visame pasaulyje.

Viktor ir Rolf yra išleidę knygų seriją ir kūrė kostiumus teatro spektakliams.

Kvepalai- natūralus dizainerių poros kūrybos tęsinys. Pirmieji kvepalai buvo pristatyti 2005 metais ir pavadinti Flowerbomb, kaip ir moterų pavasario/vasaros drabužių kolekcija. Viktor ir Rolf išrinko kvepalų pavadinimą ir suprojektavo savitą “rankinės granatos” formos buteliuką ir pakuotę. Aromatas buvo labai sėkmingas ir per kelis ateinančius metus buvo sukurti panašūs aromatai, o taip pat riboto leidimo kvepalai.

Netrukus buvo išleisti ir vyriški kvepalai. Pirmieji vyriški kvepalai “Antidote” pristatyti 2006 metais, kartu su, Monsieur linijos, vyriškų drabužių kolekcija, pavadinta Antidote.

Iš viso Viktor&Rolf pristatė daugiau nei 50 kvepalų moterims ir vyrams. Pirmieji kvepalai pristatyti 2005 metais. Visi Viktor&Rolf kvepalai kuriami bendradarbiaujant su parfumeriais Alienor Massenet, Pierre Wargnye, Carlos Benaim, Olivier Polge, Domitille Bertier, Dominique Ropion, Dominique Ropion., Cecile Matton ir Serge Majoullier.