Madonna

Madonna Truth or Dare by Madonna Naked – nauja, Madonna debiutinių kvepalų, versija. Kvepalai apibūdinami kaip, drąsus medienos, vanilės ir gėlių mišinys.

Kompozicijos pradžioje sausmedžio, persikų žiedų ir neroli natos; širdyje vanilinė orchidėja, kakavmedžio žiedai ir pakalnutės. Pagrinde Teksaso kedro medienos, benzojinės dervos iš Laoso, agarmedžio ir santalmedžio ir Australijos akordai.

Kvepalus sukūrė parfumeris Stephen Nilsen.

Truth or Dare by Madonna Naked EDP pristatyti, 50 ml ir 75 ml buteliukuose, 2012 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Sausmedis, Persikų žiedai, Neroli

Vidurinės natos: Orchidėja, Kakavmedis, Pakalnutės

Pagrindinės natos: Benzojinė derva, Santalmedis, Agarmedis

Madonna Truth or Dare by Madonna Naked Madonna Truth or Dare by Madonna Naked

Plačiau...

2016-03-17 10:07:47

Madonna Truth or Dare

Madonna Truth or Dare – ilgai laukti, išskirtiniai, turbūt žinomiausios pop žvaigždės, Madonna kvepalai. Kompanija Coty kartu su MG Icon pristatė kvepalus pavadinimu Truth or Dare, skirtus moterims nuo 25 metų iki 45 metų.

„ Aš visuomet buvau apsėsta kvepalų ir daug metų norėjau sukurti kažką kas atspindėtų mano asmenybę, kažką klasikinio, amžino, bet modernaus. Seniausias mano prisiminimas apie mamą – jos kvepalai. Ji visada kvepėdavo gardenijomis ir tuberoza, moterišku ir paslaptingu mišiniu. Aš norėjau atkurti ši kvapą, bet naujoviškesnį ir gaivesnį. Kažkas doro, bet drąsaus – iš čia ir atsirado pavadinimas Truth or Dare“ sakė Madonna.

Pati Madonna buvo giliai įsitraukusi į kvepalų kūrimo procesą. Kartu su parfumeriu Stephen Nilsen sukūrė baltų gėlių ir gurmaniškų, intensyvių natų kompoziciją. Kvapas yra šviesus, bet kartu ir tamsus. kompozicijos pradžioje gardenijos, kreminės tuberozos ir neroli natos; širdyje jazminai, benzojinė derva ir baltos lelijos. Pagrinde vanilės, karamelizuoto gintaro ir muskuso akordai.

Truth or Dare EDP pristatyti, 50 ml ir 75 ml buteliukuose, 2012 metais. Taip pat galima rasti kūno losjoną ir dušo gelį.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Neroli, Gardenija, Tuberoza

Vidurinės natos: Jazminai, Benzojinė derva, Lelija

Pagrindinės natos: Muskusas, Gintaras, Vanilė

Madonna Truth or Dare Madonna Truth or Dare

Plačiau...