Muskusas ir Gintaras

2016-02-25 16:00:33

Medus

 • Medus Saldus aukso skystis vadinamas medumi yra vienas labiausiai vertinamas gamtos produktų. Medus yra saldus, į sirupą panašus delikatesas, kurį pagamina bitės. Bičių yra daugiau nei 20 tūkstančių rūšių, tačiau tik keletas iš jų yra pakankamai sumanios, kad pagamintų medų. Jis gaminamas naudojant nektarą iš gėlių. Pusė kilogramo medaus prilygsta trijų šimtų bičių darbui per visą gyvenimą. Medaus aromatas yra saldus, švelnus bei šiltas.

  Medus Medus

Plačiau...

2016-02-25 15:47:31

Ikrai

 • Ikrai Ikrai yra prabangus delikatesas, kuris yra vienas brangiausių valgomų malonumų. Tai gali stebinti, bet ikrai kažkada buvo plačiai naudojami kaip populiarus ir niekuo neišsiskiriantis maistas. Šiandien jis yra prabangus skanėstas ir net socialinio statuso simbolis. Ikrai yra kilę iš Kaspijos ir Juodosios jūros krantų: Azerbaidžano, Irano, Rusijos ir Kazachstano, kur jie vis dar yra vieni iš tipiškų vietinės virtuvės patiekalų. Jie dažnai patiekiami kaip užkandis ant skrudintos duonos su sviestu. Tik trijų rūšių eršketų kiaušinėliai yra verti vadintis ikrais. Tai yra Beluga, Osetra ir Sevruga rūšies eršketai, kurie gyvena Kaspijos ir Juodojoje jūrose.

  Ikrai Ikrai Ikrai

Plačiau...

2016-02-25 15:30:20

Bičių Vaškas

 • Bičių vaškas yra vienas iš nedaugelio natūralių gyvulinės kilmės ingridientų parfumerijoje, kuris yra išgaunamas visiškai nežalojant gyvūnų. Dėl šios priežasties, bičių vaškas yra tarp labiausiai vertinami natūralių medžiagų. Bičių vaškas buvo ir yra išgaunamas iš avilių netrikdant bičių gyvenimui. Parfumerijoje vaškas yra paimtas iš tų avilių, kurie buvo naudojami daugiau nei 5 metus, todėl medžiaga išlaiko medaus, propolio, ir pačių bičių kvapą, todėl bičių vaške yra turtingų feromonų. Bičių vaškas Bičių vaškas Bičių vaškas

Plačiau...

2016-02-25 15:19:59

Pilkoji Ambra

 • Pilkoji Ambra Pilkoji ambra, kuri yra išgaunama iš kai kurių kašalotų rūšių, yra viena iš labiausiai vertingų žaliavų parfumerijoje. Tai labai reta medžiaga, kurios aromatas išsiskiria kaip reta. Be kvepalų ambra naudojama kaip fiksatorius ir jos aromatas gali būti apibūdinamas, kaip jūros gaivos bei saldus.

  Pilkoji ambra Pilkoji ambra

Plačiau...

2016-02-25 15:11:58

Gintaras

 • Gintaras Turi savo žavesio ir malonės todėl jam buvo suteikta įvairių vardų kaip "saulės ašaros", "tigro siela", "kietasis medus", "šiaurės auksas" ir daug kitų. Pasak mokslininkų gintaras yra suakmenėjusi medžio derva, kuriai susiformuoti prireikia tūkstančius metų. Kalbant apie gintaro kilmę, jis randamas beveik kiekvienoje pasaulio dalyje, bet dauguma subrendusio gintaro yra randama Europoje. Gintaras iš Baltijos jūros regiono, kuris dar žinomas kaip Baltijos gintaras, yra unikalus dėl savo kokybės. Jis yra šviesiai gelsvos spalvos ir manoma, kad tai geriausias gaminant papuošalus. Gintaras Gintaras

Plačiau...