2016-05-13 11:21:48 Parašė: Red Star

Paco Rabanne Lady Million

Paco Rabanne Lady Million - 1 Million yra vieni populiariausių kvepalų pristatytų per pastaruosius kelerius metus. Po vyriškų kvepalų leidimo buvo tikėtasi ir moteriškos versijos, įkvėptos aukso ir turtų. Praėjus dviems metams po vyriškų kvepalų eidimo, kvapnioji ponia pagaliau pasirodė - Lady Million! Visiškai aišku, kad moteris, atstovaujama šių kvepalų, spinduliuoja, dominuoja ir turi ugningą charakterį su neįtikėtinu jausmingumu.

Kvepalų buteliukas puikiai suderintas su šio leidimo kompozicija ir tema. Vietoj aukso luito, moteriškų kvepalų buteliukas panašus į auksinį deimantą. Su užuominomis apie prabangą ir turtus kvepalai atskleidžia neįtikėtiną kompozicija, kurioje susipina gėlių, žalumynų ir medienos akordai. Tik deimantai gali konkuruoti su auksu, taigi Lady Million yra puikus kompanionas moderniems ir vyriškiems 1 Million.

Lady Million yra gaivūs gėlių ir medienos kvepalai, tarsi patrauklios gėlės nektaras. Galingai viliojantys karčiųjų apelsinų akordai su trupučiu aviečių atsiskleidžia kompozicijos pradžioje. Vėliau seka ramus ir šviesus neroli sprogimas, bet tada mirtinas ginklas, svaiginantys apelsinų žiedai, išslysta iš savo apvalkalo. Jų narkotinis saldumas užburia ir pritraukia dėmesį. Prisijungus Arabijos jazminams ir gardenijoms, mišinys tampa labiau kūniškas, bet kartu labai subtilus. Ryškios ir pulsuojančios pačiulės natos nuramina medaus akordus su priklausomybę keliančiu ir labai viliojančiu saldumu. Gintaro akordai plinta aplink, apima visą kompozicijos grožį ir siūlo savo gražiausius aspektus.

Kvepalus sukūrė parfumeriai Anne Flipo, Beatrice Piquet, Dominique Ropion ir Bruno Jovanovic.

Reklamos kampanijos veidas Dree Hemingway.

Lady Million EDP pristatyti, 30 ml, 50 ml ir 80 ml buteliukuose, 2010 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Neroli, Citrinos, Avietės

Vidurinės natos: Jazminai, Apelsinų žiedai, Gardenijos

Pagrindinės natos: Pačiulės, Medus, Gintaras

Paco Rabanne Lady Million Paco Rabanne Lady Million