2017-02-01 11:30:04 Parašė: Red Star

Rocco Barocco

Rocco Barocco

Rocco Barocco yra Italijos dizaineris, 1944 metais gimęs Neapolyje, Italijoje. Tikras jo vardas yra Gennaro Muscariello, kurį jis teisėtai pasikeitė į Rocco Barocco, kai tapo žinomas mados versle. 1962 metais iš Ischia salos, esančios priešais Neapolį, jis persikėlė į Romą, kur įstojo į Accademia delle Belle Arti ir studijavo dailę.
Rocco Barocco yra vienas populiariausių ir sėkmingiausių dizainerių Italijoje, pritraukiantis dėmesį subtiliu Italijos grožiu savo drabužiuose, aukštosios mados aksesuaruose, ir kvepaluose moterims, vyrams ir vaikams. Jo drabužių kolekcijos apima dizainus nuo kasdieną dėvimų iki skirtų elitiniams vakarėliams.
Jo esminis žingsnis į mados pramonę šešiasdešimtaisiais buvo darbas Monsieur Giles atelje. Jis pradėjo dirbti su Patrick de Barentzen ir Giles. 1964 metais jis įkūrė kompaniją su Giles, kuri gyvavo daugiau kaip 10 metų.
1974 metais jis atidarė savo atelje Romoje, kuri tapo labai sėkminga ir gerbiama. Jis tapo labai populiarus dėl savo avangardinio stiliaus ir iš kart pelnė pripažinimą savo dizainais. Po sėkmingos haute couture kolekcijos jis pristatė pirmąją paruoštų dėvėti drabužių kolekciją 1979 metais. Jis tęsė su tokiais pat dizainais iš 1980-aisais ir tapo diversifikuotas. Jo kitos linijos, Fashion ir RB, siūlė vyriškus kostiumus, per didelius drabužius, maudymosi kostiumėlius, marškinėlius, odinius aksesuarus, pirštines, skėčius ir kvepalus.
Rocco Barocco linijose ypač būdinga derinti juodą ir baltą, ir optinius efektus – dėmes ir dryžius. Jis ypatingą dėmesį skiria kiekvieno kūrinio detalėms ir dizainui. Jo stilius yra giminingas, žavingas, avangardinis ir visada vienu žingsniu geriau, nei tikimasi.
Dizaineris mėgsta naudoti ryškias, asimetriškas ir savitas linijas ir raštus, ir renkasi prabangius audinius – satiną, kašmyrą. Prekinį ženklą galima apibūdinti šiais žodžiais: sustingimas, humoras, įžūlumas ir poetinė vaizduotė.
Iš viso Roccobarocco pristatė daugiau nei 30 kvepalų moterims ir vyrams. Pirmieji kvepalai pristatyti 1987 metais. Roccobarocco kvepalai kuriami bendradarbiaujant su parfumeriu Maurizio Cerizza.