Rochas

2017-01-25 15:55:17

Rochas Mademoiselle Rochas

Rochas Mademoiselle Rochas - nauji moteriški Rochas kvepalai, Mademoiselle Rochas, pagerbia klasikinius Madame Rochas (1960) kvepalus.Kvepalai pasirodys 2017 metų pradžioje. Mademoiselle Rochas atstovauja žaismingą jaunos Paryžiaus moters dvasią.

Rochas Mademoiselle Rochas


Plačiau...

Rochas Les Cascades de Rochas – Eclats d'Agrumes – Rochas pristato naujus kvepalus, kurių pavadinimas sudarytas iš dviejų dalių: Les Cascades de Rochas ir Eclats d'Agrumes. Kvapas yra naujas, bet jis seka prekinio ženklo tradicijomis

Rochas Les Cascades de Rochas – Eclats d'Agrumes

 Rochas Les Cascades de Rochas – Eclats d'Agrumes

Plačiau...

Rochas Eau de Rochas Escapade en Mediterranee – nauji Rochas kvepalai moterims, pavadinti Eau de Rochas Escapade en Mediterranee.

Kompozicija atsiveria citrinų ir bergamočių natomis; širdyje Sambac jazminai, apelsinų žiedai ir bazilikas. Pagrinde kedro, muskuso ir ambros akordai.

Eau de Rochas Escapade en Mediterranee EDT pristatyti, 100 ml buteliukuose, 2016 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Bergamotės, Citrinos

Vidurinės natos: Jazminai, Apelsinų žiedai, Bazilikas

Pagrindinės natos: Kedras, Ambra, Muskusas

Rochas Eau de Rochas Escapade en Mediterranee Rochas Eau de Rochas Escapade en Mediterranee  

Plačiau...

Rochas Secret de Rochas Rose Intense – pasak parfumerio Jean-Michel Duriez, Secret de Rochas Rose Intense pabrėžia moters jausmingumą ir siūlo naują požiūrį į jos neapibrėžiamas viliones, įkvėptas Paryžiaus gyvenimo džiaugsmo ir įžūlumo. “Norėjau šiems kvepalams sukurti buduaro atmosferą. Moters buduaras yra vienas privatus kambarys, kuris priklauso tik jai, vieta, kur ji saugo visas savo paslaptis – kvepalus, grožio priemones ir kita. Tai yra puikus įkvėpimas Secret de Rochas Rose Intense, kadangi ši vieta yra moteriško jausmingumo ir mistikos esmė.” - sakė parfumeris.

Pagrindinė kompozicijos nata yra May rožės. “ Šios ypatingos rožės yra išties kitokios; jos turi gaivesnį, natūralesnį kvapą. Gėlė yra šiek tiek trapi, bet elegantiškas ir subtilus kvapas yra unikalus parfumerijos pasaulyje.” Pradžioje rožių natos sumaišytos su pasifloromis ir persikais; širdyje raudonos rožės, rožių lapai, kvepenė ir slaptas ingredientas. Pagrinde gintaro samanų, pačiulės ir muskuso akordai.

Secret de Rochas Rose Intense kvepalų pakuotė skiriasi nuo originalo. Nors buteliuko forma tokia pati, apvali, rankomis pagaminta dėžutė nuspalvinta rožių atspalviais. Patys kvepalai irgi yra intensyvios rožių spalvos.

Secret de Rochas Rose Intense EDP pristatyti, 100 ml buteliuke, 2015 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Rožės, Persikai, Pasifloros

Vidurinės natos: Rožės, Kvepenė, Žalumynai

Pagrindinės natos: Gintaras, Ąžuolo samanos, Pačiulė, Muskusas

Rochas Secret de Rochas Rose Intense Rochas Secret de Rochas Rose Intense

Plačiau...

Rochas Secret de Rochas Oud Mystere – rytietiški gėlių kvepalai moterims. Kvepalus sukūrė parfumeris Jean-Michel Duriez, 2014 metais.

Kvepalų natos: Šafranas, Rožės, Gardenija, Agarmedis, Prieskoniai, Pačiulė, Aromatiniai sakai, Mediena

Rochas Secret de Rochas Oud Mystere Rochas Secret de Rochas Oud Mystere

Plačiau...

2016-04-22 07:21:51

Rochas Secret de Rochas

Rochas Secret de Rochas – naujas mados namų Rochas kūrinys. Plėtojant šiuos kvepalus parfumeris Jean-Michel Durier omenyje turėjo mados namų tradicijas ir Prancūzijos eleganciją, kurią jie simbolizuoja. Praėjus 70 metų po žinomiausių Femme kvepalų išleidimo, Secret de Rochas iškelia naują, modernią moteriškumo viziją.

Kvepalai grindžiami kvepenių sumaišytų su vaisiais, samanomis ir mediena formule. Kompozicija yra šiprinė su gėlių ir vaisių atspalviais. Pradžioje sultingų egzotškų mango, persikų, pasiflorų ir žalumynų natos; širdyje kvepenės, jazminai ir slaptas ingredientas. Pagrinde klasikinių samanų, pačiulės ir muskuso akordų harmonija.

Elegantiškas cilindro formos buteliukas nuspalvintas abrikosų atspalviais. Ant pakuotės užrašyta garsioji Marcel Rochas citata: “ Turi užuoti moterį dar prieš ją pamatydamas.”

Reklamos kampanijos veidas, prancūzų aktorė ir dainininkė Cecile Cassel.

Secret de Rochas EDP pristatyti, 30 ml, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2014 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Mango, Persikai, Pasifloros, Žalumynai

Vidurinės natos: Kvepenė, Jazminai

Pagrindinės natos: Ąžuolo samanos, Pačiulė, Muskusas

Rochas Secret de Rochas Rochas Secret de Rochas

Plačiau...

Rochas Eau de Rochas Limited Edition 2014 – pirmieji Eau de Rochas buvo išleisti 1970-aisiais, kaip gaivūs citrusinių vaisių kvepalai moterims. Bėgant metams, buvo daug šių kvepalų interpretacijų: Eau de Rochas Homme, Reflets d'Eau de Rochas, Eau Sensuelle ir Eau de Rochas Fraiche.

Pirmasis ribotas kvepalų leidimas pristatytas 2014 metų pavasarį. Eau de Rochas Limited Edition yra išleisti naujoje pakuotėje, sukurtoje bendradarbiaujant su menininke ir iliustratore Aurore de La Morinerie. Buteliukas ir pakuotė papuošti kobalto mėlynumo ir akvarelės iliustracijomis, sukurtomis pagal Viduržiemio jūros temą.

Riboto leidimo kvepalų kompozicija liko ištikima originaliai. Pradžioje bergamotės, mandarinų ir citrinų natos; širdyje jazminų, narcizų ir pakalnučių puokštė. Pagrinde vilkdalgių šaknų, sakų ir pačiulės akordai.

Reklamos kampanijos veidas, prancūzų aktorė Zoe Felix.

Eau de Rochas Limited Edition 2014 EDT pristatyti, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2014 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Citrinos, Bergamotė, Mandarinai

Vidurinės natos: Narcizai, Pakalnutės, Jazminai

Pagrindinės natos: Vilkdalgiai, Aromatiniai sakai, Pačiulė

Rochas Eau de Rochas Limited Edition 2014 Rochas Eau de Rochas Limited Edition 2014

Plačiau...

2016-04-22 07:17:47

Rochas Tocade

Rochas Tocade – rytietiški gėlių kvepalai moterims, pristatyti 2013 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Magnolija, Bergamotė

Vidurinės natos: Rožės, Pelargonijos, Vilkdalgiai

Pagrindinės natos: Kedras, Vanilė

Rochas Tocade Rochas Tocade

Plačiau...

2016-04-22 07:15:30

Rochas Madame Rochas

Rochas Madame Rochas – gėlių ir aldehidų kvepalai, pristatyti 2013 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Pakalnutės, Neroli, Aldehidai

Vidurinės natos: Jazminai, Bulgariškos rožės

Pagrindinės natos: Santalmedis, Vilkdalgiai

Rochas Madame Rochas Rochas Madame Rochas

Plačiau...

Rochas Les Cascades de Rochas Songe d'Iris – Prancūzų prabangūs mados namai Rochas atveria naują skyrių istorijoje apie savo ikoniškus kvepalus ir pristato naujus kvepalus Les Cascades de Rochas Songe d'Iris iš Les Cascades kolekcijos. Tai gaivus ir giedras gėlių kvapas, įkvėptas ramaus vandens gaivumo ir ramybės.

“ Kai Nicolas Manounas sukūrė Eau de Rochas 1970-aisiais jis turėjo gaivių, mineralinių kvepalų idėją ir panaudojo vandens krentančio nuo kalvos energiją iš Apollo fontano Delphes mieste.” - sakė Jean-Michel Duriez. “ Mes panaudojome šią idėją sukurti Les Cascades kolekcijai. Vanduo gali būti energingas, burbuliuojantis, spindintis – tai įkvėpimas Eclat d'Agrumes kvepalams; taip pat jis gali būti tylus ir ramus. Songe d'Iris tyrinėja vandens ramumo ir gaivumo aspektus.”

Songe d'Iris sukurti jaunai, miesto moteriai su individualiu, moderniu gyvenimo būdu. Ji yra pasitikinti savimi ir sugrąžina į gyvenimą Paryžiaus elegancijos dvasią su trupučiu įžūlumo.

Apie kvepalų kompoziciją parfumeris Jean-Michel Duriez sakė: “ Aš norėjau sukurti ramybės jausmą su vilkdalgių gaivumu ir vandens lelijomis. Norėjau, kad kvepalai būtų tarsi mažas vandens lašas švelniai riedantis ant odos. Yra skanus figų pieno akordas, kuris gurmaniškai subalansuoja gėlių natas širdyje. Vandens lelija nėra kvepalų medžiaga; šiuose kvepaluose ji pateikiama kaip svajonė, subtili iliuzija, plūduriuojanti vandens paviršiuje. Aš tai atkūriau su baltų vandeningų gėlių akordais. Vilkdalgiai naudojami parfumerijoje jau daug metų; jų šaknys nupjaunamos ir džiovinamos daug metų prieš apdorojimą, kad jų rafinuotas aromatas subtiliai pražystų. Vilkdalgius mes gavome iš pietvakarių Prancūzijos, kur jie auga pušyno viduryje. Songe d'Iris kvepaluose aš panaudojau “resinoide”, kuris turi skanias šokoladines natas. Jis puikiai dera su figų pienu ir remia vandeningų gėlių natas. Songe d'Iris yra tarsi svajonių kvepalai, plūduriuojantys ramybės jūroje vidurį Paryžiaus...”

Les Cascades de Rochas Songe d'Iris pristatyti 2013 metais.

Kvepalų natos: Bergamotė, Vilkdalgiai, Vandens lelija, Šokoladas, Figos

Rochas Les Cascades de Rochas Songe d'Iris Rochas Les Cascades de Rochas Songe d'Iris

Plačiau...

2016-04-22 07:10:32

Rochas Femme Rochas 2013

Rochas Femme Rochas 2013 – gėlių kvepalai moterims, pristatyti 2013 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Bergamotė, Persikai, Slyvos

Vidurinės natos: Jazminai, Bulgariškos rožės, Kuminas

Pagrindinės natos: Pačiulė, Vanilė, Ąžuolo samanos

Rochas Femme Rochas 2013 Rochas Femme Rochas 2013

Plačiau...

2016-04-22 07:05:05

Rochas Muse de Rochas

Rochas Muse de Rochas – mados namai Rochas pristatė naujus kvepalus 2011 metų balandį, pavadintus Muse de Rochas. Namų parfumeris Jean-Michel Duriez norėjo skirti šiuos kvepalus steigėjui Marcel Rochas, kuris padovanojo garsiuosius Femme Rochas kvepalus savo žmonai, jų vestuvių dieną. “ Šie kvepalai yra himnas kūrybai ir mūzoms, kurios įkvepia.” - sakė Duriez.

Muse de Rochas yra skirti moterims, kurios dėvi kvepalus kaip aukštosios mados drabužius. Kvepalų kompozicija ryški, gyva, rytietiška su šviežiomis gėlėmis. Pradžioje bananų lapų, bergamotės, apelsinų sulčių, persikų ir mango natos; širdyje baltos gėlės, kaip įprasta Rochas, su apelsinų žiedais, narcizais ir cinamonu. Pagrinde Australijos santalmedžio, Madagaskaro vanilės, styrakso, gintaro ir balto muskuso akordai.

Krištolinio stiklo buteliukas suprojektuotas kaip duoklė pirmiesiems Femme Rochas ir nuspalvintas violetiniais atspalviais.

Muse de Rochas EDP pristatyti, 30 ml, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2011 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Bergamotė, Apelsinai, Persikai, Mango, Bananų lapai

Vidurinės natos: Apelsinų žiedai, Narcizai, Cinamonas

Pagrindinės natos: Santalmedis, Styraksas, Vanilė, Muskusas, Gintaras

Rochas Muse de Rochas Rochas Muse de Rochas

Plačiau...

2016-04-22 07:02:16

Rochas Eau de Rochas Fraiche

Rochas Eau de Rochas Fraichekvepalai moterims, kuriuos sukūrė parfumeris Jean-Michel Duriez.

Kvepalai pristatyti 2010 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Bergamotė, Vanduo

Vidurinės natos: Baltos gėlės, Vilkdalgiai, Liatris

Pagrindinės natos: Muskusas, Ąžuolo samanos

Rochas Eau de Rochas Fraiche Rochas Eau de Rochas Fraiche

Plačiau...

2016-04-22 07:00:46

Rochas Eau Sensuelle

Rochas Eau Sensuellekvepalai moterims, pristatyti 2009 metais, kaip Eau de Rochas kvepalų įpėdinis.

Kompozicija atsiveria raudonų apelsinų, bergamotės ir mango natomis; širdyje Sambac jazminų iš Indijos, apelsinų žiedų ir pudrinių vilkdalgių šaknų puokštė. Pagrinde romantiški ir aštrūs džiovintų vaisių, rausvų pipirų ir balto muskuso akordai.

Kvepalus sukūrė parfumeris Jean-Michel Duriez.

Eau Sensuelle EDT pristatyti, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2009 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Raudoni apelsinai, Bergamotės, Mangai

Vidurinės natos: Jazminai, Vilkdalgių šaknis, Apelsinų žiedai

Pagrindinės natos: Džiovinti vaisiai, Rausvi pipirai, Muskusas

Rochas Eau Sensuelle Rochas Eau Sensuelle

Plačiau...

2016-04-22 06:56:48

Rochas Rochas Soleil

Rochas Rochas Soleil – šipriniai vaisių kvepalai moterims, pristatyti 2008 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Kriaušės, Mandarinai, Rausvieji pipirai

Vidurinės natos: Tuberoza, Apelsinų žiedai, Rožės

Pagrindinės natos: Pačiulės, Balta mediena, Vanilė

Rochas Rochas Soleil Rochas Rochas Soleil

Plačiau...

2016-04-22 06:55:18

Rochas Desir Pour Femme

Rochas Desir Pour Femme – gėlių ir vaisių kvepalai moterims. Kvepalus sukūrė parfumeriai iš Quest International, 2007 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Ličiai, Mandarinai, Braškės, Serbentų lapai ir pumpurai

Vidurinės natos: Casablanca lelijos, Magnolijos, Frezijos, Persikai, Rožės

Pagrindinės natos: Santalmedis, Pačiulė, Juodas šokoladas, Muskusinė ybiškė

Rochas Desir Pour Femme Rochas Desir Pour Femme

Plačiau...

2016-04-22 06:53:28

Rochas Reflets d'Eau de Rochas

Rochas Reflets d'Eau de Rochas – gėlių ir vaisių kvepalai moterims, pristatyti 2006 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Aldehidai, Apelsinai, Mandarinai, Citrinos

Vidurinės natos: Bijūnai, Rožės, Ciklamenas

Pagrindinės natos: Santalmedis, Gintaras

Rochas Reflets d'Eau de Rochas Rochas Reflets d'Eau de Rochas

Plačiau...

2016-04-22 06:51:45

Rochas Absolu Intense Simply Red

Rochas Absolu Intense Simply Red – rytietiški gėlių kvepalai moterims, pristatyti 2004 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Figų lapai, Mandarinai

Vidurinės natos: Tuberoza, Apelsinų žiedai, Baltos gėlės

Pagrindinės natos: Santalmedis, Tonka pupelės, Gintaras, Vanilė

Rochas Absolu Intense Simply Red Rochas Absolu Intense Simply Red

Plačiau...

Puslapis:
  1. 1
  2. 2