Salvador Dali

Salvador Dali La Belle et l'Ocelot Eau de Toilette – Salvador Dali namai pristatė drąsius šiprinius kvepalus La Belle et l`Ocelot, 2014-aisiais. La Belle et l`Ocelot Eau de Toilette yra švelnesnė versija, pristatyta 2016-ųjų pavasarį. Kvepalai tariamai simbolizuoja naują moteriškumo pareiškimą ir giliausius laisvės instinktus.

Salvador Dali La Belle et l'Ocelot Eau de Toilette

Plačiau...

Salvador Dali Voyage Onirique Du Papillon De Vie - muskuso, medienos ir gėlių kvepalai moterims. Kvepalus sukūrė parfumeris Alberto Morillas, 2015 metais.

Salvador Dali Voyage Onirique Du Papillon De Vie

Plačiau...

Salvador Dali Regard Scintillant de Mille Beautes - muskuso, medienos ir gėlių kvepalai moterims. Kvepalus sukūrė parfumeris Alberto Morillas, 2015 metais.

Salvador Dali Regard Scintillant de Mille Beautes

Plačiau...

Salvador Dali Melodie Du Cygne De La Main - muskuso, medienos ir gėlių kvepalai moterims. Kvepalus sukūrė parfumeris Alberto Morillas, 2015 metais.

Salvador Dali Melodie Du Cygne De La Main

Plačiau...

Salvador Dali Fluidite Du Temps Imaginaire – muskuso, medienos ir gėlių kvepalai moterims. Kvepalus sukūrė parfumeris Alberto Morillas, 2015 metais.

Salvador Dali Fluidite Du Temps Imaginaire


Plačiau...

Salvador Dali Calice De La Seduction Eternelle – rytietiški gėlių kvepalai moterims ir vyrams. Kvepalus sukūrė parfumeris Alberto Morillas, 2015 metais.

Salvador Dali Calice De La Seduction Eternelle

Plačiau...

Salvador Dali La Belle et l'Ocelot – artėjančioje TFWA parodoje Kanuose, Salvador Dali namai pristatys savo naujus kvepalus,La Belle et l'Ocelot, gražiame stačiakampio formos buteliuke su reljefais, leopardo raštais ir deimanto formos kamšteliu.

Salvador Dali La Belle et l'Ocelot


Plačiau...

2016-09-19 15:21:53

Salvador Dali DaliA

Salvador Dali DaliA – DaliA yra nauji moteriški kvepalai iš Salvador Dali, apibūdimani, kaip ryškūs gėlių ir vaisių kvepalai. DaliA įkūnija nerūpestingą dvasią, gerą nuotaiką ir saulėtos dienos šviesumą. Kvepalai yra skirti pavasariui ir vasarai.

Salvador Dali DaliA

Plačiau...

2016-09-19 15:19:22

Salvador Dali Sun & Roses

Salvador Dali Sun & Roses – nauji Salvador Dali kvepalai moterims, pavadinti Sun & Roses. Šis vasaros ir sodo pilno rožių kvapas bando užfiksuoti tą spontanišką ir laimingą saulėtos dienos atmosferą ir suteikti energijos moteriai, kuri jį dėvi.

Salvador Dali Sun & Roses

Plačiau...

2016-09-19 15:14:12

Salvador Dali Dali Wild

Salvador Dali Dali Wild – Dali Wild, naujieji Salvador Dali Eau de Toilette moterims; Laukiniai, kaip ir pažadas nesutramdomam apsvaigimui; Laukiniai, kaip tigrė, kuri glūdi kiekvienoje moteryje; Laukiniai, prašmatnūs ir apgaubiantys Eau de Toilette, kurių niekas niekada negali ignoruoti.

Salvador Dali Dali Wild

Plačiau...

2016-09-19 15:10:37

Salvador Dali ITISDREAM

Salvador Dali ITISDREAM - Parfums Salvador Dali pristato naujus kvepalus, ITSDREAM, kaip tęsinį istorijos, kuri prasidėjo 2008 metais su ITISLOVE kvepalais. Naujieji kvepalai yra romantiški, švelnūs, optimistiški ir džiaugsmingi, ir skirti moterims, kurios mėgsta svajoti.

Salvador Dali ITISDREAM

Plačiau...

2016-09-19 15:08:17

Salvador Dali Crazy Kiss

Salvador Dali Crazy Kiss - Parfums Salvador Dali pristato naujus kvepalus iš Kiss Collection kolekcijos, moteriškos, nerūpestingos ir energingos kvepalų linijos, kuri dainuoja apie šventes, meilę ir laimingus momentus. Cazy Kiss puikiai dera prie šios kvepalų kolekcijos, sukurtos moderniai ir aktyviai jaunai moteriai.

Salvador Dali Crazy Kiss

Plačiau...

Salvador Dali Fabulous 3 - Eau de RubyLips - keturi simboliniai Salvador Dli kvepalai buvo perkurti, kad taptų dar unikalesni, prabangesni ir išskirtinesni: The Dali Fabulous Collection kolekcijoje. Nuo tada kai Parfums Salvador Dali buvo įkurta, ji nuosekliai pagerbė puikų menininką – didįjį modernaus ir siurrealistinio meno mokytoją – atiduodama duoklę, kuriant kvepalus ir buteliukus, įkvėptus jo darbų.

Salvador Dali Fabulous 3 - Eau de RubyLips

Plačiau...

2016-09-19 14:57:10

Salvador Dali Angelic Pink

Salvador Dali Angelic Pink – gėlių kvepalai moterims, pristatyti 2004 metais.

Salvador Dali Angelic Pink

Plačiau...

2016-09-19 14:55:39

Salvador Dali Daliflor

Salvador Dali Daliflor – rožės yra pagrindinė šių moteriškų ir modernių kvepalų tema. Eau de Parfum geltonoje dėžutėje yra skirtas jausmingai moteriai; Eau de Toilette rausvoje dėžutėje yra skirtas linksmai jaunai merginai. Kvepalų buteliukas primena Dali paveikslą Woman with a Head of Roses, nutapytą 1935 metais.

Salvador Dali Daliflor

Plačiau...

2016-09-16 12:36:20

Salvador Dali Fabulous 2

Salvador Dali Fabulous 2 – Dalissime - keturi simboliniai Salvador Dli kvepalai buvo perkurti, kad taptų dar unikalesni, prabangesni ir išskirtinesni: The Dali Fabulous Collection kolekcijoje. Nuo tada kai Parfums Salvador Dali buvo įkurta, ji nuosekliai pagerbė puikų menininką – didįjį modernaus ir siurrealistinio meno mokytoją – atiduodama duoklę, kuriant kvepalus ir buteliukus, įkvėptus jo darbų.

Salvador Dali Fabulous 2

Plačiau...

2016-09-16 12:33:34

Salvador Dali Fabulous 1

Salvador Dali Fabulous 1 – Dali – keturi simboliniai Salvador Dli kvepalai buvo perkurti, kad taptų dar unikalesni, prabangesni ir išskirtinesni: The Dali Fabulous Collection kolekcijoje. Nuo tada kai Parfums Salvador Dali buvo įkurta, ji nuosekliai pagerbė puikų menininką – didįjį modernaus ir siurrealistinio meno mokytoją – atiduodama duoklę, kuriant kvepalus ir buteliukus, įkvėptus jo darbų.

Salvador Dali Fabulous 1

Plačiau...

2016-09-16 12:30:53

Salvador Dali Dalilight

Salvador Dali Dalilight – Dalilight yra skanūs gaivūs kvepalai, įkvėpti moteriško žavesio, gracijos ir švelnumo. Dalilight yra kvepalai, kurie švelniai glosto odą kaip švelnus prisilietimas. Dalilight yra kvepalai, kurie spinduliuoja tyrą ir skaidrą šviesą.

Salvador Dali Dalilight

Plačiau...

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3