Stella McCartney

2016-04-04 07:51:25

Stella McCartney Pop

Stella McCartney Pop – dizainerė Stella McCartney pristato trečiuosius savo kvepalus. Kvepalai pavadinti Pop ir skirti jaunajai kartai, vadinamai “millennials”.

Pop tai gėlių ir vasių kvepalai sukurti kartu su kompanija P&G Prestige. Kvepalai apibudinami, kaip “mąstysena, kurioje užfiksuota laisva dvasia moterų, kurios dėvi šiuos kvepalus”.

Kompozicija sudaryta iš dviejų pagrindinių natų, sintetinių tuberozos ir santalmedžio molekulių.

“Pop yra dvasia. Jie yra apie šventimą laiko kai atrandi save. Apie laisvę ir gyvenimo pradėjimą toli nuo “etikečių” ir teisimo.”

Vienas ir reklamos kampanijos veidų, Kanados dainininkė Claire Elise Boucher, dar žinoma kaip Grimes.

Kvepalų buteliukas paprasto dizaino, pagamintas iš skaidraus stiklo su rožiniu kamšteliu.

Pop EDP pristatyti 2016 metais.

Kvepalų natos: Tuberoza, Santalmedis

Stella McCartney Pop Stella McCartney Pop

Plačiau...

Stella McCartney Stella The Print Collection 2015 – gėlių kvepalai moterims iš Print 2015 kolekcijos, pristatyti 2015 metais. Kvepalų natos: Viršutinės natos: Mandarinai, Rožės Vidurinės natos: Rožės Bijūnai Pagrindinės natos: Gintaras Stella McCartney Stella The Print Collection 2015 Stella McCartney Stella The Print Collection 2015    

Plačiau...

Stella McCartney Stella The Print Collection 2015 – gėlių kvepalai moterims iš Print 2015 kolekcijos, pristatyti 2015 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Mandarinai, Rožės

Vidurinės natos: Rožės Bijūnai

Pagrindinės natos: Gintaras

Stella McCartney Stella The Print Collection 2015 Stella McCartney Stella The Print Collection 2015  

Plačiau...

Stella McCartney Stella Eau de Toilette – nauja Stella kvepalų versija.

“ Stella kvepalų istorija skleidžiasi aplink stiprius moteriškus rožių motyvus – žiūrint į šia gėlę iš naujo ir išaukštinant šiuolaikišką moterį. Stella Eau de Toilette yra apie naturalų pasitikėjimą, kuris yra jaunatviškas ir švytintis” - sakė dizainerė.

Stella EDT yra šviežias ir spinguliuojantis sodo rožių kvapas. Kompozicijoje išlieka originalios gintaro ir rožių natos, bet yra ir naujų šaldytų citrinų, mandarinų, frezijų, bijūnų ir žibuoklių lapų natų. Pradžioje šviežių mandarinų, šaldytų citrinų ir vandeningų frezijų natos sukuria minkštą rasos jausmą; širdyje Bulgariškos rožės, žibuoklių lapai ir bijūnų žiedlapai, suteikia kvepalaims gaivos. Pagrinde gintaro akordai suteikia vyriško atspalvio.

Stella EDT pristatyti, 30 ml, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2015 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Mandarinai, Citrinos, Frezija

Vidurinės natos: Bijūnai, Rožės, Žibuoklių lapai

Pagrindinės natos: Gintaras

Stella McCartney Stella Eau de Toilette Stella McCartney Stella Eau de Toilette

 

Plačiau...

2016-04-04 07:42:34

Stella McCartney Stella (2014)

Stella McCartney Stella (2014) – 2014 metais dizainerė Stella McCartney perleidžia pirmuosius savo kvepalus Stella. Jų kompozicija išlieka tokia pati, o kvepalų buteliukai naujo dizaino ir naujų dydžių. Kvepalai pristatyti parduotuvėje Harrods, o naujos reklamos kampanijos veidas Lara Stone.

Naujos reklamos kompanijos nuotraukos buvo padarytos Londone, žymių fotografų Mert Alas ir Marcus Piggott. Reklamos kampaniją lydi vaizdo klipas, kuriame fonine muziką atlieka moterų grupė Warpaint.

“ Stella yra moterų aukštintojas, o Lara puiki to atstovė. Ji įneša idėją apie kvepalų gyvibingumą. Ji šiuolaikiška moteris, kuri yra prieinama ir jausminga tuo pačiu metu.” - sakė dizainerė.

Pirmieji kvepalai Stella, buvo pristatyti 2003 metais ir sukurti kartu su kompanija YSL Beauty. Kompozicijos pradžioje ryškios rožių esencijos, bijūnų ir mandarinų natos; širdyje intensyvus rožių ekstraktas. Pagrinde medienos ir gintaro akordai.

Kvepalus sukūrė parfumeris Jacques Cavalier.

Stella EDP pristatyti, 30 ml, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2014 metais. Kartu su 200 ml kūno losjonu.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Rožės, Mandarinai, Bijūnai

Vidurinės natos: Rožės

Pagrindinės natos: Gintaras, Mediena

Stella McCartney Stella (2014) Stella McCartney Stella (2014)

 

Plačiau...

Stella McCartney Stella Summer 2013 – praėjusių metų Stella Summer Rose pakerėjo mus gražiomis rožių iliustracijomis ir gaivia kompozicija iš gėlių ir vaisių.

Be daugelio pakeitimų kompozicijoje naujas Stella Summer leidimas pradžioje siūlo šviesias ir šaltas šaldytų citrinų ir žalių obuolių natas; širdyje rožės apsuptos bijūnų. Pagrinde šilti ir patogūs gintaro akordai.

Kvepalų buteliukas nudažytas oranžine, rausva ir rožine spalvomis.

Stella Summer 2013 pristatyti, 100 ml buteliuke, 2013 metų Balandį.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Citrina, Žalias obuolys

Vidurinės natos: Rožės, Bijūnai

Pagrindinės natos: Gintaras

Stella McCartney Stella Summer 2013 Stella McCartney Stella Summer 2013

Plačiau...

2016-04-04 07:39:00

Stella McCartney L.I.L.Y Absolute

Stella McCartney L.I.L.Y Absolute – nauja L.I.L.Y. kvepalų versija. Kvepalai tamsesni, turtingesni ir su daugiau intrigos, skirti užtikrintai ir savarankiškai moteriai. Šioje interpretacijoje originalių kvepalų pagrindas gilinamas ir paverčiamas itin jausmingu.

Kompozicijos pradžioje trumų natos pagardintos juodaisiais pipirais; širdyje pakalnutės, rausvieji pipirai ir muskusinės ybiškės sėklos. Pagrinde tamsūs samanų, pačiulės, sausos medienos ir gintaro akordai.

L.I.L.Y Absolute EDP pristatyti, 50 ml buteliuke, 2013 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos:Trumai, Juodieji pipirai

Vidurinės natos: Rausvieji pipirai, Pakalnutės, Muskusinė ybiškė

Pagrindinės natos: Gintaras, Pačiulė, Ąžuolo samanos, Šviesi mediena

Stella McCartney L.I.L.Y Absolute Stella McCartney L.I.L.Y Absolute

 

Plačiau...

Stella McCartney Print Collection Stella 03 – 2012 metais dizainerė Stella McCartney pristato naują kolekciją – Stella Prints 2012. Kolekcijoje trys kvepalų buteliukai su raštais, naudotais mados linijoje Stella McCartney Summer 2012. Šioje kolekcijoje, kaip ir praėjusiais metais, populiarūs kvepalai Stella pateikiami naujuose buteliukuose, papuoštuose geometrinėmis formomis.

Praėjusių metų buteliukai buvo išmarginti gėlių raštais, naudotais pavasario mados linijoje. Šių metų raštai įkvėpti vintage stiliaus ir sukurti iš įvairių spalvų rytietiškų apskritimų, primenančių rytietiškas keramines plyteles.

Kiekviename buteliuke yra 2003 metų Stella kvepalai, tipiški savo nuostabiomis Prancūziškų rožių natomis atgaivintomis mandarinų lašais. Kvepalus sukūrė parfumeris Jacques Cavalier, kuris gerbė dizainerės norą, kad ją kompozicijoje atstovautų rožių natos, o gintaro aromatai atspindėtų jos meilumą.

Kvepalai pristatyti 30 ml buteliukuose, EDP koncentracijos.

Kvepalų natos: Rožės, Mandarinai, Bijūnai, Gintaras

Stella McCartney Print Collection Stella 03 Stella McCartney Print Collection Stella 03

Plačiau...

Stella McCartney Print Collection Stella 02 – 2012 metais dizainerė Stella McCartney pristato naują kolekciją – Stella Prints 2012. Kolekcijoje trys kvepalų buteliukai su raštais, naudotais mados linijoje Stella McCartney Summer 2012. Šioje kolekcijoje, kaip ir praėjusiais metais, populiarūs kvepalai Stella pateikiami naujuose buteliukuose, papuoštuose geometrinėmis formomis.

Praėjusių metų buteliukai buvo išmarginti gėlių raštais, naudotais pavasario mados linijoje. Šių metų raštai įkvėpti vintage stiliaus ir sukurti iš įvairių spalvų rytietiškų apskritimų, primenančių rytietiškas keramines plyteles.

Kiekviename buteliuke yra 2003 metų Stella kvepalai, tipiški savo nuostabiomis Prancūziškų rožių natomis atgaivintomis mandarinų lašais. Kvepalus sukūrė parfumeris Jacques Cavalier, kuris gerbė dizainerės norą, kad ją kompozicijoje atstovautų rožių natos, o gintaro aromatai atspindėtų jos meilumą.

Kvepalai pristatyti 30 ml buteliukuose, EDP koncentracijos.

Kvepalų natos: Rožės, Mandarinai, Bijūnai, Gintaras

Stella McCartney Print Collection Stella 02 Stella McCartney Print Collection Stella 02

Plačiau...

Stella McCartney Print Collection Stella 01 – 2012 metais dizainerė Stella McCartney pristato naują kolekciją – Stella Prints 2012. Kolekcijoje trys kvepalų buteliukai su raštais, naudotais mados linijoje Stella McCartney Summer 2012. Šioje kolekcijoje, kaip ir praėjusiais metais, populiarūs kvepalai Stella pateikiami naujuose buteliukuose, papuoštuose geometrinėmis formomis. Praėjusių metų buteliukai buvo išmarginti gėlių raštais, naudotais pavasario mados linijoje. Šių metų raštai įkvėpti vintage stiliaus ir sukurti iš įvairių spalvų rytietiškų apskritimų, primenančių rytietiškas keramines plyteles. Kiekviename buteliuke yra 2003 metų Stella kvepalai, tipiški savo nuostabiomis Prancūziškų rožių natomis atgaivintomis mandarinų lašais. Kvepalus sukūrė parfumeris Jacques Cavalier, kuris gerbė dizainerės norą, kad ją kompozicijoje atstovautų rožių natos, o gintaro aromatai atspindėtų jos meilumą. Kvepalai pristatyti 30 ml buteliukuose, EDP koncentracijos. Kvepalų natos: Rožės, Mandarinai, Bijūnai, Gintaras Stella McCartney Print Collection Stella 01 Stella McCartney Print Collection Stella 01  

Plačiau...

Stella McCartney Stella Summer Rose – gėlių ir vaisių kvepalai moterims, pristatyti 2012 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Citrina, Žali obuoliai

Vidurinės natos: Rožės, Bijūnai

Pagrindinės natos: Gintaras

Stella McCartney Stella Summer Rose Stella McCartney Stella Summer Rose

Plačiau...

2016-04-04 07:28:01

Stella McCartney L.I.L.Y

Stella McCartney L.I.L.Ydizainerė Stella McCartney pristato antruosius savo kvepalus. Pirmieji buvo Stella pristatyta 2003 metais, kurie turėjo daug versijų. Todėl 2012 metais buvo sukurta visiškai nauja koncepcija – kvepalai pavadinti L.I.L.Y.. L.I.L.Y. įkvėpti dizainerės prisiminimų apie vaikystę ir kaimą kuriame ji užaugo.

“ Kvepalų pavadinimas kilo iš pravardės, kuria mano tėtis vadino mamą: “Linda aš tave myliu”. Taip pat iš ingrediento pakalnutės – aš myliu šias gėles ir mano mama jas mylėjo – jos subtilios, moteriškos ir nekaltos. Jos buvo mano nuotakos puokštėje. Bet taip pat aš norėjau ištyrinėti šių gėlių tamsesnę ir labiau vyrišką pusę. Tai miško gėlė ir aš norėjau įamžinti jos šaknis ir žemiškąją pusę.” - sakė Stella McCartney.

Kompozicija sukurta parfumerio Jacques Cavalier, iš neįprastų trumų natų pradžioje; širdyje pakalnučių ekstraktas. Pagrinde samanų akordai, kurie sukuria seksualų ir grėsmingą kontrastą pakalnutėms. Visi ingredienai buvo parinkti pačios dizainerės, kuri norėjo švarių ir nesudėtingų kvepalų.

Kvepalų buteliukas yra šviesos ir tamsos, moteriškumo ir vyriškumo mišinys, įkvėptas Art Deco stiliaus. Stiklinė buteliuko dalis primena senas Angliškas vazas, O metalinis rėmas atspindi modernią ir vyrišką pusę.

Reklamos kampanijos veidu pasirinktas modelis iš Lenkijos, Malgosia Bela, kuriai 34 metai. Stella norėjo , kad reklamoje būtų nei per jaunas, nei per senas žmogus, kuris nedėvėtų daug makiažo.

L.I.L.Y. EDP pristatyti, 30 ml, 50 ml ir 75 ml buteliukuose, 2012 metais. Kartu su 10 ml rutulinių kvepalų buteliuku ir parfumuotų kūno priežiūros priemonių kolekcija.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Trumai, Pipirai

Vidurinės natos: Rožiniai pipirai, Pakalnutės

Pagrindinės natos: Muskusas, Pačiulė, Ąžuolo samanos, Muskusinė ybiškė

Stella McCartney L.I.L.Y Stella McCartney L.I.L.Y

 

Plačiau...

Stella McCartney Print Collection Stella 03 – gėlių kvepalai moterims iš Print 2011 kolekcijos. Kvepalus sukūrė parfumeris Jacques Cavalier, 2011 metais.

Kvepalų natos: Gintaras, Mandarinai, Rožės, Bijūnai

Stella McCartney Print Collection Stella 03 Stella McCartney Print Collection Stella 03  

Plačiau...

 Stella McCartney Print Collection Stella 02 – gėlių kvepalai moterims iš Print 2011 kolekcijos. Kvepalus sukūrė parfumeris Jacques Cavalier, 2011 metais.

Kvepalų natos: Gintaras, Mandarinai, Rožės, Bijūnai

 Stella McCartney Print Collection Stella 02 Stella McCartney Print Collection Stella 02

 

Plačiau...

Stella McCartney Print Collection Stella 01 – gėlių kvepalai moterims iš Print 2011 kolekcijos. Kvepalus sukūrė parfumeris Jacques Cavalier, 2011 metais.

Kvepalų natos: Gintaras, Mandarinai, Rožės, Bijūnai

Stella McCartney Print Collection Stella 01 Stella McCartney Print Collection Stella 01

Plačiau...

Stella McCartney Sheer Stella 2011 - kiekvienais metais dizainerė Stella McCartney pristato, riboto leidimo, atnaujintą Stella kvepalų versija.

Šių metų leidimas praturtintas putojančiomis vaisių natomis ir ekstraktu iš ekologiškų rožių, auginamų Persijos kalnuose daugiau nei 500 metų.

Kompozicijos pradžioje slyvų, vynuogių, gaivių citrinų ir obuolių natos; širdyje rožių puokštė. Pagrinde šilti gintaro akordai.

Siekinat saugoti aplinką, ekologiškos rožės, naudojamos šiuose kvepaluose, auginamos be pesticidų ar dirbtinių trąšų pagalbos.

Kvepalų buteliukas skaidrus, papuoštas šviesių violetinių atspalvių besiskleidžiančios rožės siluetu.

Sheer Stella 2011 EDT pristatyti, 100 ml buteliuke, 2011 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Citrinos, Granny Smith obuoliai, Slyvos, Vynuogės

Vidurinės natos: Rožės

Pagrindinės natos: Gintaras Stella McCartney Sheer Stella 2011 Stella McCartney Sheer Stella 2011  

Plačiau...

Stella McCartney Sheer Stella 2010 – kiekvienais metais dizainerė Stella McCartney pristato, riboto leidimo, atnaujintą Stella kvepalų versija.

Naujuose kvepaluose įlietos rožių, augančių kalnuose, natos, kurios suteikia gaivumo ir natūralumo. Išskirtinai Stella McCartney kvepalam buvo įsigytas visas ekologiškų rožių derlius.

Kompozicijos pradžioje gaivios ir natūralios žalių obuolių, citrinų ir Bulgariškų rožių natos; širdyje Celestial rožių, rožių ekstrakto ir ekologiškų rožių iš Irano puokštė. Pagrinde šilti ir jausmingi gintaro akordai.

Riboto leidimo Sheer kvepalų buteliukas buvo sukurtas britų menininko Philip Jones, tarptautiniu mastu žinomo, Londone įsikūrusio dailininko, kuris visai nesenai eksponavo savo darbus Madride.

Sheer Stella 2010 EDT pristatyti, 100 ml buteliuke, 2010 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Citrinos, Granny Smith obuoliai

Vidurinės natos: Rožės

Pagrindinės natos: Gintaras

Stella McCartney Sheer Stella 2010 Stella McCartney Sheer Stella 2010

Plačiau...

2016-04-04 07:15:34

Stella McCartney Stella Nude

Stella McCartney Stella Nude – viliojantis aksesuaras. Ryte prieš apsirengiant, kiekviena moteris pasirenka slaptą drabužį, kuris diskretiškai apibūdina jos nuotaiką – apatinį trikotažą. Semdamasi įkvėpimo iš šio giliai asmeniško ir labai moteriško momento Stella McCartney sukūrė naujus kvepalus – Stella Nude. Kvepalai tai, Stella McCartney apatinio trikotažo kolekcijos tęsinys. Nude yra pirmasis aksesuaras, kurį kiekviena moteris užsideda ant nuogos odos, kai rengiasi. Žadinantys Stella McCartney apatinio trikotažo švelnumą ir moteriškumą, Stella Nude atskleidžia rožių žiedų klasiką ir padaro momentą dar intymesnį. Kompozicija atsiveria jausmingomis Maroko rožių ir šviežių greipfrutų natomis; širdyje balti bijūnai ir pikantiški rausvieji pipirai. Pagrinde viliojantys Ugandos vanilės ir pilko gintaro akordai. Kaip priedas prie Eau de Toilette, Stella Nude pristatyti ir kaip patalynės migla, kuri leidžia kiekvienai moteriai jausti Nude aromatą labiausiai intymioje aplinkoje. “ Man patinka idėja, kad gali vaikščioti kvepalų migloje apsirengusi vien apatinį trikotažą”. Sakė Stella. “ Tai gana įžūlus ir intymus būdas pradėti dieną ir, tai gaiviau nei purkšti kvepalus tiesiog ant odos.” Kvepalų buteliukas patalpintas slidžiame rožiniame dėkle, kuris atkartoja subtilias apatinio trikotažo viliones. Pats buteliukas įkvėptas vintage stiliaus, pagamintas iš kontrastingų skaidrių ir kūno spalvos plokštelių. Stella Nude EDT pristatyti, 30 ml, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2009 metais. Kartu su 125 ml parfumuota patalynės migla. Kvepalų natos: Viršutinės natos: Greipfrutai, Rožės Vidurinės natos: Rožiniai pipirai, Bijūnai Pagrindinės natos: Gintaras, Vanilė Stella McCartney Stella Nude Stella McCartney Stella Nude

Plačiau...

Puslapis:
  1. 1
  2. 2