2017-02-01 11:39:43 Parašė: Red Star

Van Cleef & Arpels

Van Cleef & Arpels

 

Van Cleef & Arpels yra prabangios prancūzų juvelyrikos, laikrodžių ir kvepalų kompanija. Kompaniją 1896 metais įkūrė Charles Arpels ir jo svainis Alfred Van Cleef. 1906 metais pora atidarė savo pirmą parduotuvę, prestižinėje Place Vendome aikštėje. Savo žinomumą jie įgijo dėl naudojamų brangakmenių ir kompetencijos ir inovacijų, kurias pasitelkė papuošalų gamyboje.
Tarp 1909 - 1939 metųVan Cleef ir Arpels imperija išsiplėtė iki daugybės parduotuvių. 1942 metais Arpels šeima emigravo į JAV, ir atidarė pirmą amerikietišką savo parduotuvę Niujorke. Kompanija galiausiai išsiplėtė ir į Aziją, ir buvo valdoma šeimos narių iki 1999 metų, kai ją įsigijo Compagnie Financiere Richemont S.A.
Gražūs Van Cleef & Arpels puošia karališkosios šeimos narius, pilitinius veikėjus, aukštuomenės atstovus ir daugelį aktorių ir pramogų pasaulio atstovų.
Kompanijos pirmasis žingsnis į kvepalų pasaulį buvo 1976 metais, su First for Women, klasikiniais gėlių ir aldehidų kvepalais. Bėgant metams First išliko populiarus pasirinkimas ir įkvėpė įvairias versijas. Kiti reikšmingi leidiniai yra: Tsar (1989), Feerie (2008) ir Collection Extraordinaire, prabangi linija, pristatyta 2009 metais.
Iš viso Van Cleef & Arpels sukūrė daugiau nei 50 kvepalų moterims ir vyrams. Pirmieji kvepalai pristatyti 1976 metais. Van Cleef & Arpels kvepalai kuriami bendradarbiaujant su parfumeriais Richard Herpin, Jean-Claude Ellena, Roger Pellegrino, Sonia Constant, Domitille Bertier, Olivier Polge, Pascal Giraux, Louis Monnet, Jacques Cavallier, Alberto Morillas, Quentin Bisch, Emilie (Bevierre) Coppermann, Antoine Maisondieu, Mark Buxton, Nathalie Feisthauer, Nathalie Gracia-Cetto, Randa Hammami, Amandine Marie, Olivier Pescheux, Evelyne Boulanger, Christophe Raynaud, Antoine Lie, Nathalie Lorson, Francis Kurkdjian, Thierry Wasser, Bernard Ellena, David Apel, Uwe Schaar, Fanny Grau ir Philippe Bousseton.