Van Cleef & Arpels

Van Cleef & Arpels First Jasmin de Chine - First Jasmin de Chine yra aldehidiniai gėlių kvepalai moterims. Kvepalus sukūrė parfumerė Evelyne Boulanger, 2004 metais.

Van Cleef & Arpels First Jasmin de Chine


Plačiau...

2016-11-28 14:50:08

Van Cleef & Arpels So First

Van Cleef & Arpels So First - 2016 metais, First kvepalų 40-mečiui, Van Cleef & Arpels pristato naujuosius So First. Tai švelnus gėlių derinys su gurmanišku saldumu.

Van Cleef & Arpels So First


Plačiau...

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Moonlight Patchouli - Collection Extraordinaire Moonlight Patchouli yra šipriniai medienos kvepalai moterims ir vyrams. Kvepalai pristatyti 2016 metais.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Moonlight Patchouli


Plačiau...

2016-11-26 13:48:11

Van Cleef & Arpels Reve Enchante

Van Cleef & Arpels Reve Enchante - Van Cleef & Arpels pristato naujus kvepalus, Reve Enchante. Kvepalai turi gėlių ir vaisių kompoziciją ir yra įkvėpti pavasario.

Van Cleef & Arpels Reve Enchante


Plačiau...

Van Cleef & Arpels First Rosee D'Or - Van Cleef & Arpels pristato naujus, riboto leidimo kvepalus First Rosee D'Or. Tai šviesi ir elegantiška interpretacija, įkvėpta rožinio aukso prabangos.

Van Cleef & Arpels First Rosee D'Or


Plačiau...

Van Cleef & Arpels First Edition Blanche – First Edition Blanche yra gėlių ir aldehidų kvepalai moterims. Kvepalus sukūrė parfumerė Nathalie Gracia-Cetto, 2013 metais.

Van Cleef & Arpels First Edition BlanchePlačiau...

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial - Collection Extraordinaire Ambre Imperial yra pikantiški rytietiški kvepalai moterims ir vyrams. Kvepalus sukūrė parfumeris Quentin Bisch, 2015 metais.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Ambre Imperial


Plačiau...

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Californiai Reverie - Collection Extraordinaire Californiai Reverie yra gėlių kvepalai moterims. Šie kvepalai priklauso Collection Extraordinaire kolekcijai. Kvepalus sukūrė parfumeris Antoine Maisondieu, 2014 metais.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Californiai Reverie

 


Plačiau...

Van Cleef & Arpels First Edition Or – First Edition Or yra gėlių, medienos ir muskuso kvepalai moterims. Kvepalus sukūrė parfumerė Nathalie Gracia-Cetto, 2014 metais.

Van Cleef & Arpels First Edition Or


Plačiau...

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Velours - Van Cleef & Arpels pristato naujus kvepalus iš Collection Extraordinaire kolekcijos. Naujieji kvepalai - Collection Extraordinaire Rose Velours – remiasi moterišku ir sudėtingu rožių aromatu ir yra apibūdinami, kaip švelnūs, prabangūs, šilti ir žavūs.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Rose Velours


Plačiau...

Van Cleef & Arpels Feerie Spring Blossom - Van Cleef & Arpels pristato dar vienus kvepalus iš Feerie kolekcijos. Kvepalai įkvėpti pavasario ir pirmųjų pumpurų.

Van Cleef & Arpels Feerie Spring BlossomPlačiau...

2016-11-26 13:45:19

Van Cleef & Arpels Reve

Van Cleef & Arpels Reve – Reve yra nauji Van Cleef & Arpels kvepalai moterims. Juose susijungia vaisių ir baltų gėlių natos, kurios suteikia beveik rytietišką charakterį. Kvapas yra gyvybingas ir daugialypis, kaip ir svajonių pasaulis, kurį šis kvapas atstovauja.

Van Cleef & Arpels Reve


Plačiau...

2016-11-26 13:45:14

Van Cleef & Arpels Aqua Oriens

Van Cleef & Arpels Aqua Oriens - Van Cleef ir Arpels namai pristato naujus kvepalus, Aqua Oriens. Kvepalai įkvėpti žydros lagūnos, dangiškų regionų, svajonių, laisvės ir laimės. Šviesi ir gaivi kompozicija nuspalvina mūsų pasaulį melsvai žaliais atspalviais, kurie yra švelnūs ir svajingi.

Van Cleef & Arpels Aqua OriensPlačiau...

Van Cleef & Arpels First Eau de Parfum Intense – po daugelio First kvepalų versijų. Van Cleef & Arpels pristato First Eau de Parfum Intense. Intensyvi, riboto leidimo versija puikiai tiks artėjančiam šaltam orui.
Gėlių kvapas dabar yra ilgiau išliekantis ir dar geresnės kokybės. 

Van Cleef & Arpels First Eau de Parfum Intense


Plačiau...

Van Cleef & Arpels Un Air de First – Un Air de First yra nauji Van Cleef & Arpels kvepalai, skirti pažymėti 35-erius metus nuo pirmojo First kvepalų leidimo ir jų elegancijos.

Van Cleef & Arpels Un Air de First


Plačiau...

Van Cleef & Arpels Feerie Rose des Neiges – 2011 metų rudenį Van Cleef & Arpels pristato naujus, riboto leidimo kvepalus, Feerie Rose des Neiges arba „Žiemos rožė“. Feerie Rose des Neiges yra švarūs, gryni ir švelnūs kvepalai su gėlių ir vaisių kompozicija.

Van Cleef & Arpels Feerie Rose des Neiges


Plačiau...

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious Oud - Collection Extraordinaire Precious Oud yra nauji kvepalai iš kolekcijos, kurioje jau yra šeši aromatai.

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Precious OudPlačiau...

2016-11-26 13:43:17

Van Cleef & Arpels Oriens

Van Cleef & Arpels Oriens – Oriens yra šipriniai gėlių kvepalai moterims. Kvepalus sukūrė parfumeris Bernard Ellena, 2010 metais.

Van Cleef & Arpels Oriens


Plačiau...

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
  3. 3