2016-04-23 10:35:35 Parašė: Red Star

Versace Couture Tuberose

Versace Couture Tuberose - Versace ir kompanija Euroitalia pristato naują, trijų kvepalų kolekciją pavadintą Gianni Versace Couture. Kvepalų buteliukai pagaminti iš stiklo ir aprengti oda su išsiuvinėtais graikiškais motyvais, odos spalva atitinka pagrindinius kiekvieno buteliuko ingredientus.

Gianni Versace Couture kvepalai glaudžiai susiję su aukštąja mada ir siūlo žengti žingsnį tolyn nuo klasikinių kolekcijų ir populiarių kvepalų.

“Aš norėjau sukurti kažką tikrai unikalaus ir išskirtinio – kvepalus, kurie nėra susiję su konkrečia Atelier Versace kolekcija, bet galėtų iš karto priminti nepaprastai prabangią atmosferą.” - sakė Donatella Versace. Sukurti naujai kolekcijai buvo pasirinkti Donatella atrinkti ingredientai – žibuoklės, tuberozos ir jazminai.

Kvepalų kompozicijas sukūrė parfumeriai iš kompanijos Givaudan: Alexandra Kosinski, Aurelien Guichard ir Antoine Maisondieu.

Visi kvepalai pristatyti 100 ml pakartotinai užpildomuose buteliukuose, EDP koncentracijos. Kolekcija pristatyta 2014 metų Kovą.

Versace Couture Tuberose sukūrė parfumeris Aurelien Guichard. Kompozicijoje tuberozos, migdolai ir ambra.

Kvepalų natos: Tuberoza, Migdolai, Ambra

Versace Couture Tuberose Versace Couture Tuberose