2016-04-23 10:30:14 Parašė: Red Star

Versace Pour Femme Oud Oriental

Versace Pour Femme Oud Oriental – moteriška, gardžiai kvepianti istorija iš Rytų, saulėta, prabangi, karšta, viliojanti ir jausminga, pavadinta – Versace Pour Femme Oud Oriental. Naujas Versace kvepalų buteliukas primena Versace Versus formą ir yra visiškai padengtas auksu. Tipinė emblema – medūza – išgraviruota buteliuko centre, o kamštelis papuoštas graikiškais motyvais.

Šį kartą Italija bus pirmoji galinti išbandyti “auksinę” kompoziciją, sukurtą moteriais su stipria asmenybe. Versace sumaniai susiejo vyrišką ir moterišką versijas intensyviu ir afrodiziakišku mišiniu iš agarmedžio ir odos. Prabangi kompozicija atsiveria rožių, šafrano ir frezijų natomis; širdyje pudrinė pačiulės, heliotropo ir žibuoklių puokštė. Pagrinde intensyvūs agarmedžio, odos, kreminės vanilės ir santalmedžio akordai, kurių užduotis suvilioti.

Naujų kvepalų kūrėjai daugiausiai dėmesio skyrė intensyviems medienos akordams, paliestiems svaiginančių moteriškų gėlių su įžūliais prieskoniais ir giliomis odos natomis su tikslu perduoti dykumos šilumą ir Artimųjų Rytų mistiką. Kvepalai įkvėpti vaizdo “ viliojantis saulėlydis dykumoje ir šiltas vėjas, kuris nuneša mintis toli toli ...” - šiais žodžiais Versace meta iššūkį išbandyti aukso spalvos kvepalus.

Versace Pour Femme Oud Oriental EDP pristatyti, 100 ml buteliuke, 2014 metais.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Rožės, Šafranas, Frezija

Vidurinės natos: Pačiulė, Žibuoklės, Heliotropas

Pagrindinės natos: Agarmedis, Oda, Santalmedis, Vanilė

Versace Pour Femme Oud Oriental Versace Pour Femme Oud Oriental