2016-04-23 09:51:46 Parašė: Red Star

Versense Versace

Versense Versace – šis modernus, gražių ir retų gėlių puokštės kvapas sudarytas iš elementų būdingų Viduržiemio jūrai, o savo autentiškumo išraiška ir gaivumo bei energijos banga puikiai atspindi Versace moterį. Nauji Versace namų kvepalai buvo pavadinti Versence ir daug žada savo pavadinimu ir sudėtimi. Jie sukurti nenugalimumo patirčiai visomis prasmėmis.

Versence kvepalai sudaryti iš natūralių tonų ir yra bundančios gamtos paveikslas, žadinatis laivės, judėjimo jausmą ir vidinės energijos pusiausvyrą su gamta ir aplinka. Tai pasivaikščiojimas kvepiančiame sode, kuris prisideda prie gaivumo ir jausmų srauto, o taip pat savigarbos ir gyvybingumo.

Kompozicija atsiveria Viduržiemio jūros vaisias: bergamotėmis, žaliais mandarinais, citrusiniais vaisiais ir figomis; širdyje jūros lelijos, retos gėlės su retu aromatu, sustiprintos jazminų žiedlapių ir aštriai kartaus kardamono natų. Pagrinde santalmedžio, kedro, alyvmedžio ir muskuso akordai.

Kvepalų buteliukas pagamintas iš skaidraus stiklo, nuspalvintas šviesiai žalia spalva ir papuoštas tradiciniu Versace simboliu.

Versence EDT pristatyti, 30 ml, 50 ml ir 100 ml buteliukuose, 2009 metais. Kartu su 200 ml parfumuotų vonios putų, 200 ml parfumuoto kūno pienelio ir 75 ml dezodorantu.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Bergamotė, Figos, Mandarinai, Citrusiniai vaisiai, Kriaušės

Vidurinės natos: Lelijos, Jazminai, Kardamonas, Narcizai

Pagrindinės natos: Santalmedis, Kedras, Alyvmedis, Muskusas

Versense Versace Versense Versace