2016-11-05 15:26:04 Parašė: Red Star

Yves Saint Laurent YSL Paris L’Edition Venini

Yves Saint Laurent YSL Paris L’Edition Venini – prieš pat šventes ir garbinimui tradicinių Yves Saint Laurent kvepalų Paris, kurie keri moteris visame pasaulyje jau daugiau nei trisdešimt metų, Yves Saint Laurent namų bvadovai pristato prabangų buteliuką iš Murano stiklo, pagamintą Venecijoje. Bendradarbiavimas su stiklo gamybos meistrais iš Venini gamyklos prisidėjo prie išskirtinio dizaino ir žavesio meno kūrinio, kurį Yves Sain Laurant pristato 2014-aisiais.

Įpatingi, riboto leidimo YSL Paris L'Edition Venini buvo pagaminti naudojant Murano techniką, žaidžiant su ryškiomis ir sodriomis pupurinėmis, geltonimis ir rožinėmis spalvomis. Kvepalus sukūrė parfumerė Sophia Grojsman, kuri buvo įkvėpta senovinių rožių iš Marakešo sodų, kurios suteikia šiems kvepalams širdį ir sielą.

Paris L'Edition Venini pristatyta tik 10 vienetų, kuriuos galima įsigyti specialiose parduotuvėse Prancūzijoje, Dubajuje, JAV ir Kinijoje.

Kvepalų natos:

Viršutinės natos: Mimozos, Apelsinų žiedai, Žalumynai, Rožės, Cinamonas, Gudobelės, Jacintai, Bergamotės, Naturtos, Pelargonijos

Vidurinės natos: Lelijos, Ylang-Ylang, Vilkdalgiai, Jazminai, Pakalnutės, Žibuoklės, Rožės, Liepų žiedai

Pagrindinės natos: Vilkdalgiai, Santalmedis, Gintaras, Muskusas, Ąžuolo samanos, Heliotropas, Kedras

Yves Saint Laurent YSL Paris L’Edition Venini

Yves Saint Laurent YSL Paris L’Edition Venini