Žalumynai

2016-03-02 11:02:02

Šiaudų Gėlė

 • Šiaudų gėlė yra viena iš labiausiai kvepiančių augalų, kurie yra labai pamėgti parfumerijoje. Šiaudų gėlė yra labai žavinga ir turi turtingą, geidžiamą, daugiasluoksnį seksualų aromatą. Kvapas yra panašus į karamele aplietos skrudintos duonos.

  Šiaudų gėlė Šiaudų gėlė

Plačiau...

2016-03-02 11:00:18

Chrizantemas

 • Chrizantemų yra daugiau nei dešimt tūkstančių rūšių pasaulyje, todėl yra tikrai sunku tiksliai pasakyti, kada žmonės pradėjo juos auginti. Archeologai šios gėlės atvaizdus randa ant senoviškų monetų, porceliano ir keramikos dirbinių, todėl galima spręsti, jog ši gėlė yra žinoma jau ilgai. Į Europą Chrizantemas buvo pargabentas iš tolimųjų rytų. Jis turi labai švelnų ir saldų aromatą, kuris ypatingai yra pamėgtas Japonijoje ir Korėjoje.

  Chrizantemai Chrizantemai

Plačiau...

2016-03-02 10:57:52

Ramunėlės

 • Ramunėlės yra į ramunes panašios gėlės, kurios ypatingai žinomos dėl savo medicininių savybių. Jos yra naudojamos verdant ramunėlių arbatą, į kurią dar ir įdedama medaus ir citrinos. Tai subtilus ir labai švelnus augalas ir gerai žinomas dėl savo raminamųjų savybių: gebėjimo sumažinti stresą ir pagelbėti kai kankina nemiga. Augalo gimtinė yra Pietų, Rytų Europoje ir Vakarų Azijoje. Tai tai pat yra nacionalinė gėlė Rusijoje.

  Ramunėlės Ramunėlės

Plačiau...

2016-03-02 10:56:25

Toskanolis (Toscanol)

 • Toskanolis yra žolelė turinti intensyvų ir ilgaamžišką aromatą. Ji sukuria stabilią aromatinę kompoziciją, kuri padaro aromatą tvirtu bei ilgaamžišku. Taskanolio aliejus užpurkštas ant popierinės kortelės lieka net dvi dienas. Toskanolio kvapas yra saldus, bei šiek tiek panašus į anyžių kvapą. Žolelės aliejus gali būti naudojamas ir konditerijoje.

  Toskanolis Toskanolis Toskanolis

Plačiau...

2016-03-02 10:54:31

Kumarinas

 • Kumarinas yra kvapnus organinis cheminis junginys, kuris yra bespalvė kristalinė medžiaga. Ji yra natūrali medžiaga, randama daugelyje augalų. Pavadinimas kilęs iš prancūzų termino Tonka pupelės “coumarou”. Jis turi saldų kvapą, ganėtinai panašų į kątik nupjauto šieno kvapą, ir yra naudojamas parfumerijoje nuo 1882 – ųjų.

  Kumarinas Kumarinas

Plačiau...