Moschino

4 prekė(s)

puslapyje

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį
Moschino Cheap and Chic I Love Love 100 ml EDT kvepalai Moschino Cheap and Chic I Love Love 100 ml EDT kvepalai

Moschino Cheap and Chic I Love Love 100 ml EDT kvepalai moterims

35,81 €

Pasiruoškite pasinerti į meilės ir romantikos oazę. Štai kokią nuotaiką ir pojūtį Jums suteiks žavingieji Moschino I Love Love. Tai aromatas, skirtas kiekvienai įsimylėjusiai širdžiai ir tai, kuriai ne svetimas jausmas, kai drugeliai plazda pilve. 2004 metais rinkai pristatytas Moschino I Love Love aromatas buvo nusitaikęs į jaunąją kartą, tačiau šiuos kvepalus pamilo ne tik jaunimas, bet ir subrendusios moterys bei aukštuomenės damos. Tai optimizmo, geros energijos ir šilumos pliūpsnis kiekvieną dieną. Todėl Moschino I Love Love tapo rudens ir žiemos aromatu, kuomet nosį spaudžiant šaltukui, šalia norisi kažko išskirtinai šilto ir žavingo. Čiupkite Moschino I Love Love į vakarėlį ir linksmą susitikimą tam, kad būtumėte užtikrinta, jog geros nuotaikos vakare Jums tikrai nepritrūks!

• Viršutinės natos: citrina, raudonieji pipirai, apelsinas

• Vidurinės natos: cinamonas, cukrus, lelija, nendrės

• Pagrindinės natos: kedras ir muskusas

Sužinokite daugiau

Išparduota

Moschino Light Clouds 100 ml EDT kvepalai moterims Moschino Light Clouds 100 ml EDT kvepalai moterims

Moschino Light Clouds 100 ml EDT kvepalai moterims

37,65 €

Moschino Light Clouds aromatas tikrai gali Jus pakelti į pačias padanges. Sakoma, kad žmonės pakelia akis į dangų tik tuomet, kai yra laimingi. Tad su Moschino Light Clouds Jūs nuolat norėsite žiūrėti į debesis. 2009 metais rinkai pristatytas Moschino Light Clouds yra nepataisomų romantikių ir svajoklių aromatas. Nors šie kvepalai negali pasigirti itin originaliais ingredientais, dizaineriai, padirbėję su jų deriniais, vis tiek sugebėjo nustebinti dar vienu nepakartojamu Moschino receptu. Moschino Light Clouds puikiai tiks kaip kasdienis kvapas, tai aromatas, kurį galite rinktis linksmiems susitikimams, laisvalaikiui, pasimatymams, laiko leidimui su draugais.

  • Viršutinės natos: persikų žiedai, žaliųjų lapų natos, ciklamenas
  •  Vidurinės natos: lotosas, jazminas, rožė
  •  Pagrndinės natos: vanilė, muskusas, kedras, pačiulis, sandalmedis
Sužinokite daugiau
Moschino Cheap and Chic 100 ml EDT moteriškas aromatas Moschino Cheap and Chic 100 ml EDT moteriškas aromatas

Moschino Cheap and Chic 100 ml EDT kvepalai moterims

37,36 €

1995-uosius metus menantis aromatas Moschino Cheap And Chic išlaiko savo unikalų stilių ir ekstravagantišką žinutę visoms moterims. Tai – nepamainomai spalvingas ir energingas aromatas kiekvienai, mokančiai gyventi šia akimirka ir gebančiai mėgautis pasaulio malonumais. Žaismingas Moschino Cheap And Chic buteliukas ne šiaip sau pasirinktas juodos ir raudonos spalvos deriniu. Tai – meilės, prabangos ir žemiškumo derinys, kuris atras tinkamiausią rankinę savimi pasitikinčių moterų kompanijoje. Norinčios tapti vakaro puošmenomis turėtų rinktis Moschino Cheap And Chic, nes tai abejingų nosyčių nepaliekantis aromatas.

• Viršutinės natos: bergamočiai ir mėta

• Vidurinės natos: bijūnas, vandens lelija, baltosios rožės

• Pagrindinės natos: santalas, pupelės, vanilė

Sužinokite daugiau

Išparduota

Moschino Toujours Glamour 100 ml EDT moteriški kvepalai Moschino Toujours Glamour 100 ml EDT moteriški kvepalai

Moschino Toujours Glamour 100 ml EDT kvepalai moterims

31,57 €

Naujasis Moschino Toujours Glamour buvo pristatytas 2010 metais. Jis patapo šiek tiek patobulinta ankstesnio Glamour serija, tačiau dizaineriaijį praturtino raudonaisiais serbentais ir žaliosios violetės lapais, o klasikinį Moschino buteliuką nuspalvino mėlynai. Itin subtiliai suderinti ingredientai lemia, kad Moschino Toujours Glamour – ne tik skoningi kvepalai, bet ir puikūs kūno priežiūros rinkinio elementas. Dizainerių kurtas Moschino Toujours Glamour prisidėjo prie jau turimų linijos produktų ir taip praturtino pasirinkimą.

• Viršutinės natos: raudonieji serbentai, žalioji violetė, kardamonas

• Vidurinės natos: migdolai, kalnų lelija ir jazminas

• Kvepalo širdis: muskusas

Sužinokite daugiau

Išparduota

4 prekė(s)

puslapyje

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį