Versace

Įrašai nuo 11 iki 15 iš viso 15

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį
Versace Crystal Noir 30 ml EDT kvepalai moterims Versace Crystal Noir 30 ml EDT kvepalai moterims

Versace Crystal Noir 30 ml EDT kvepalai moterims

30,70 €

Antoine Lie 2004 metais rinkoje pristatė itin subtilų vakarinį kvapą Versace Crystal Noir. Vienas šio aromato įkvėpimas nukels Jus į vakarinį didmiestį, aukštuomenės vakarėlius ir netylančią muziką. Versace Crystal Noir – tai subtilumo ir jausmingumo harmonija. Tamsus Versace Crystal Noir buteliukas aiškiai rodo – tai sodrus ir itin turiningas kvapas, savyje slepiantis itin daug ingridientų, kurie suteikia šiam aromatui itin daug spalvų. Vakarui skirtas Versace Crystal Noir yra saldžiai aštrus aromatas, priverčiantis atsisukti kiekvieną vyrą. Šiuolaikiškos moters aromatas Versace Crystal Noir atsiskleidžia savyje slepiantis pipirų, kardamono ir imbiero derinį, kurį papildo saldus kokosas ir žemiškas santalas.

 • Viršutinės natos: kardamonas, pipirai, imbieras
 •  Vidurinės natos: bijūnai, gardenija, apelsinų žiedai
 •  Pagrindinės natos: sandalmedis, muskusas gintarasSužinokite daugiau

Išparduota

Versace Woman 100 ml EDP kvepalaiv Versace Woman 100 ml EDP kvepalaiv

Versace Woman 100 ml EDP kvepalai moterims

37,65 €

Tikra elegancija ir grakštumu pasižyminčioms moterims iš karto tiko ir patiko Versace Woman aromatas, rinkai pristatytas dar 2000 metais. Jame sumaišyti saldūs vaisių ir gėlių aromatai, praturtinti žemiškais gintaro ir muskuso pėdsakais. Versace Woman – puikus būdas palepinti save. Šie kvepalai gali būti puikia dovana moters dienos ar Kalėdų proga. Pasiilgote romantikos, švelnumo ir euforijos? Palepinkite save puikia staigmena.

• Viršutinės natos: rožė, žalioji citrina ir jazminas

• Vidurinės natos: lotosas, braškės ir slyva

• Pagrindinės natos: muskusas ir gintaras

Sužinokite daugiau
Versace Bright Crystal 30 ml EDT kvepalai Versace Bright Crystal 30 ml EDT kvepalai

Versace Bright Crystal 30 ml EDT kvepalai moterims

31,79 €

Visame pasaulyje pamėgtas ir žinomas Versace Bright Crystal niekaip neužleidžia populiarumo viršūnių. Tai tradiciškas Versace kvapas – itin aromatingas, kokybiškas ir skirtas tikrai damai. Arberto Morillas 2010 metais pristatė šį kvapą kaip šiuolaikišką vaisinių kvapų receptą, skirtą gurmaniškai uoslei. Kaip ir daugelis Versace kvapų, taip ir Versace Bright Crystal geriausiai atsiskleidžia vakarinėse išeigose, vakarinės puošnios suknelės ir ryškaus makiažo fone. Tačiau jis tiks ir dienai paįvairinti, nuotaikai praskaidrinti bei susitinkant su svarbiais žmonėmis.

• Viršutinės natos: jūros gaiva, granatas ir citrina

• Kvapo viduryje: lotosas ir magnolija

• Kvepalų pagrindas: muskusas, santalas ir gintaras

Sužinokite daugiau

Išparduota

Versace Versus 100 ml EDT kvepalai Versace Versus 100 ml EDT kvepalai

Versace Versus 100 ml EDT kvepalai moterims

44,31 €

2010 metais Donatella Versace, pristatydama naująjį Versus kvapą, pasakė, jog „Versus – tai gryna energija“. Ir iš tiesų Versace Versus su savo intensyviu aromatu ir neatrastais kontrastais yra energingos ir visur būnančios moters kvapas. Versace Versus apsupa citrusinių vaisių ir muskuso aromatu ir svaigina moteriškumo prado jausmu. Tai itin jausmingas, priverčiantis pakilti aromatas. Rinkoje pasirodęs Versace Versus iš karto buvo įvertintas kaip tikras moters simbolis, nes kiekvieną akimirką jis kitoks: tai žaismingas, tai itin romantiškas, tai grubus. Tiek jaunosioms damoms, tiek jau žinančioms, ko nori moterims, Versace Versus puikiai tiks dienos išeigai ir vakariniams pasivaikščiojimams. Tai netikėtumų kvapas, kuris, kaip sako kritikai, turbūt yra šiek tiek daugiau nei tik kokybiški kvepalai.

• Viršutinės natos: gelčiai, kinkanas ir citrina

• Kvapo širdis iš stefanočiai, rožės ir apelsinų žiedai

• Kvapo bazėje sujungtas muskusas ir pačiuliai

Sužinokite daugiau

Išparduota

Versace Yellow Diamond Intense 50 ml EDP Versace Yellow Diamond Intense 50 ml EDP

Versace Yellow Diamond Intense 50 ml EDP kvepalai moterims

37,23 €

Versace Yellow Diamond Intense – nauja, intensyvesnė Versace Yellow Diamond kvepalų versija. Kvepalai gaiviai gėlėti, “šviesūs ir spinduliuojantys”, “paslaptingi ir viliojantys” . Nauja kompozicija atsiveria gaiviais Viduržiemio jūros regiono ingredientais; bergamotėmis, neroli, citronais ir kriaušių šerbetu; širdyje moteriška apelsinų žiedų, frezijų, jazminų ir kvepenių puokštė. Pagrinde gintaro, muskuso, benzojinės dervos ir medienos akordai.

 • Viršutinės natos: Neroli, Citronas, Kriaušės, Bergamotė 
 • Vidurinės natos: Apelsinų žiedai, Jazminai, Kvepenė, Frezija 
 • Pagrindinės natos: Gintaras, Benzojinė derva, Muskusas
 • Sužinokite daugiau

Įrašai nuo 11 iki 15 iš viso 15

puslapyje
Puslapis:
 1. 1
 2. 2

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį