Prekių pristatymas:

  •  Prekes įsigytas interneto parduotuvėje www.redstar.lt pristatome visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją), per 1 d.d. po apmokėjimo. Jei apmokėjimą gauname iki 14 h. pirkiniai isiunčiami tą pačią dieną ir prekės Jus pasieks sekančią darbo dieną. Elektroniniu paštu gausite užsakymo patvirtinimą su siuntinio sekimo informacija.
  •  Prekių į užsienį nesiunčiame.  

Prekių pristatymo būdai ir įkainiai:

  • Omniva paštomatai - tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galima bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą paštomatą, jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija. Pristatymo kaina – 0,99 EUR
  • Pristatymas kurjeriu - siuntinys pristatomas jūsų nurodytu adresu visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją). Pristatymo kaina - 2,10 EUR
  • Pristatymas kurjeriu atsiskaitant grynais pinigais pristatymo metu, prekės pristatomos Lietuvoje per 1-2 darbo dienas. Pristatymo kaina - 2,70 EUR 

 

 

 

Kvepalų žinynas

2017-03-20 14:57:17

Comme des Garcons

Comme des Garcons

Comme des Garcons yra Paryžiaus drabužių prekinis ženklas, valdomas savininkės Rei Kawakubo. Rei Kawakubo yra avangardinė Japonijos dizainerė, kurios kolekcijose naudojami „anti-mados“ elementai.
Iš viso Comme des Garcons pristatė daugiau nei 80 kvepalų moterims ir vyrams. Pirmieji kvepalai pristatyti 1994 metais. Comme des Garcons kvepalai kuriami bendradarbiaujant su parfumeriais Antoine Lie, Jean-Christophe Herault, Mark Buxton, Antoine Maisondieu, Lucas Sieuzac, IFF, Emilie (Bevierre) Coppermann, Bertrand Duchaufour, Florence Idier, Evelyne Boulanger, Francoise Caron, Yann Vasnier, Fran, Marie-Aude Couture-Bluche, Nathalie Feisthauer ir Aurelien Guichard.


Daugiau

2017-03-10 12:35:45

Jo Malone Whisky & Cedarwood

Jo Malone Whisky & Cedarwood - Whisky & Cedarwood yra rytietiški medienos kvepalai moterims ir vyrams. Kvepalai pristatyti 2017 metais.

Jo Malone Whisky & Cedarwood


Daugiau

2017-03-10 12:32:51

Jo Malone Tobacco & Mandarin

Jo Malone Tobacco & Mandarin - Tobacco & Mandarin yra aromatingi vaisių kvepalai moterims ir vyrams. Kvepalai pristatyti 2017 metais.

Jo Malone Tobacco & Mandarin


Daugiau