Beyonce

Beyonce yra labai naujas prekinis ženklas kvepalų rinkoje. Jį sudaro 11 įvairių aromatų moterims. Pirmieji kvepalai buvo Beyonce Heat, kurie rinkoje pasirodė 2010 – aisiais ir tapo šio prekinio ženklo flagmanu. Taip pat labai populiarūs yra Heat Rush, Pulse ir Rise aromatai.

Beyonce sukurti kvepalai: 2010m. Heat; 2010m. Heat Rush; 2011m. Pulse; 2012m. Midnight Heat; 2013m. Pulse NYC; 2014m. Rise; 2014m. Heat Wild Orchid. 

6 prekė(s)

puslapyje

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį
Beyonce Heat Rush 100 ml EDT moteriškas aromatas Beyonce Heat Rush 100 ml EDT moteriškas aromatas

Beyonce Heat Rush 100 ml EDT kvepalai moterims

18,16 €

2011 metais garsi dainininkė pristatė dar vieną savo aromatą, kurį pavadino Beyonce Heat Rush. Jis skirtas jau ne vakariniams pašėliojimams, o romantikai ir kasdieniams pasivaikščiojimams. Beyonce Heat Rush kvepaluose atlikėja atsisako savo sekso bombos statuso ir siūlo moterims pajusti šilumos dvelksmą. Vis dar toks pat stilingas Beyonce Heat Rush buteliukas išduoda ne tik šilumos spalvą, bet ir tai, kokių ingredientų pagrindu sukurti Beyonce Heat Rush kvepalai moterims.

• Viršutinės natos: pasiflorai, vyšnios, greifrutai

• Vidurinės natos: mango žiedai ir orchidėjos

• Pagrindinės natos: muskusas ir gintaras

Sužinokite daugiau
Beyonce Pulse 100 ml EDP kvepalai Beyonce Pulse 100 ml EDP kvepalai

Beyonce Pulse 100 ml EDP kvepalai moterims

18,16 €

2011 metais pristatyti Beyonce Pulse kvepalai moterims pulsuoja švelnumu ir romantika. Tai citrusinių vaisių ir gėlių aromatas, sukuriantis orchidėjai būdingo trapumo ir lepumo jausmą. Beyonce Pulse kvepalų buteliukas iš pirmo žvilgsnio primena kosminę ledinę gėlę, tačiau joje taip pat galima atrasti orchidėjos linijų. Beyonce Pulse iš tiesų yra savotiška atlikėjos išpažintis. Kaip ji pati teigė, šie kvepalai perteikia jausmą, kurį jaučia žmogus būdamas scenoje. Todėl kvepalų spalva tokia žaisminga, o buteliukas atrodo lyg būtų apverstas

Savo išskirtiniame vakariniame aromate Beyonce Pulse slepia kriaušes, bergamočius, vanilę, likerio saldumą, muskusą ir irisų žiedų aromatus.

  • Viršutinės natos: bergamotės, likeris Blue Curacao, kriaušių žiedai;
  •  Vidurinės natos: jazminai, orchidėjos, bijūnai; 
  • Pagrindinės natos: muskusas, vanilė, mediena.

Sužinokite daugiau
Beyonce Rise EDP 100ml Beyonce Rise EDP 100ml

Beyonce Rise EDP 100ml kvepalai moterims

20,80 €

Beyonce Rise kvepalai spindi auksu. Tai jau penktieji Beyoncé kvepalai. Stulbinanti pakuotė, su aukso detalėmis. Elegantiškas buteliukas, kuris suteikia prabangos jausmo.

  • Viršutinės natos: Italijos Bergamotė, Auksinis abrikosas, šaltas braziliškas šerbetas.
  •  Viduriniosios natos: Auksinė orchidėja, Frezija, Jazminas.
  •  Apatinės natos: rudeniniai medžiai, kašmyras, vetiverijos.

Sužinokite daugiau
Beyonce Heat 50 ml EDP moteriškas aromatas Beyonce Heat 50 ml EDP moteriškas aromatas

Beyonce Heat 50 ml EDP kvepalai moterims

17,09 €

Kvepalai Beyonce Heat rinkoje buvo pristatyti 2002 metų vasarį. Tai pirmasis šios talentingos ir žavios atlikėjos darbas kvepalų pasaulyje. Beyonce Heat receptas įkvėptas pačios atlikėjos dainų, pasirodymų ir kelionių, o buteliukas ne atsitiktinai toks elegantiškas – jis kurtas pagal pačios Beyonce pageidavimus: jos mėgstamiausios spalvos – raudonas, su unikaliomis detalėmis. Užmanymas toks, kad kvepalai primintų ugnį ir aistrą, kaip ir pati kvepalų kūrėja. Nestokojantys energijos Beyonce Heat kvepalai daugiausiai skirti vakarinėms išeigoms, šėlionėms iki ryto. Nors dažniausiai tokie kvapai būna skirti jaunosioms merginoms, Beyonce Heat puikiai tinka ir brandesnio amžiaus moterims, vis dar jaučiančioms gyvenimo malonumą.

• Viršutinės natos: orchidėja, magnolija, persikai

• Vidurinės natos: muskusas ir imbieriniai sausainiai

• Kvepalų širdyje: kakava, pupelės ir gitaras

Sužinokite daugiau
Beyonce Midnight Heat 100 ml EDP kvepalai Beyonce Midnight Heat 100 ml EDP kvepalai

Beyonce Midnight Heat 100 ml EDP kvepalai moterims

18,16 €

Tapkite tikra vidurnakčio karaliene su Beyonce Midnight Heat. 2010 metais pristatytas aromatas pirmiausia priverčia atkreipti dėmesį į buteliuko išvaizdą. Paslaptingai melsvos violetinės spalvos jis itin primena kokteilinę vakarinę pūstą suknelę. Beyonce Midnight Heat – tikras moteriškas fatališkas aromatas, skirtas pobūviams ir susitikimams. Jis Jūsų nenuvils subtiliu aromatu bei taikliu ingredientų pasirinkimu:

• Viršutinėse natose įsikūrusios slyvos

• Vidurinėje kvepalų dalyje jaučiamas tulpės ir orchidėjos derinys

• Pagrindiniu kvepalų smuiku groja gintaras ir santalas

Sužinokite daugiau
Beyonce Heat 100 ml EDP kvepalai Beyonce Heat 100 ml EDP kvepalai

Beyonce Heat 100 ml EDP kvepalai moterims

19,98 €

Kvepalai Beyonce Heat rinkoje buvo pristatyti 2002 metų vasarį. Tai pirmasis šios talentingos ir žavios atlikėjos darbas kvepalų pasaulyje. Beyonce Heat receptas įkvėptas pačios atlikėjos dainų, pasirodymų ir kelionių, o buteliukas ne atsitiktinai toks elegantiškas – jis kurtas pagal pačios Beyonce pageidavimus: jos mėgstamiausios spalvos – raudonas, su unikaliomis detalėmis. Sumanymas toks, kad kvepalai primintų ugnį ir aistrą, kaip ir pati kvepalų kūrėja. Nestokojantys energijos Beyonce Heat kvepalai daugiausiai skirti vakarinėms išeigoms, šėlionėms iki ryto. Nors dažniausiai tokie kvapai būna skirti jaunosioms merginoms, Beyonce Heat puikiai tinka ir brandesnio amžiaus moterims, vis dar jaučiančioms gyvenimo malonumą.

• Viršutinės natos: orchidėja, magnolija, persikai

• Vidurinės natos: muskusas ir imbieriniai sausainiai

• Kvepalų širdyje: kakava, pupelės ir gintaras

Sužinokite daugiau

6 prekė(s)

puslapyje

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį