Davidoff

Davidoff yra rusų-šveicarų kilmės tabako kompanija įkurta Henri Davidoff ankstyvąjam dvidešimtame amžiuje. Pirma tabako parduotuvė buvo atidaryta Ženevoje 1912 – aisiais. Prekinis ženklas išsiplėtė 1980 – aisiais, kai pradėjo kurti odinius gaminius, aksesuarus ir kvepalus. Didelės sekmės sulaukė išleidę Davidoff Cool Water. Šis aromatas taip pat pripažintas dešimtmečio kvepalais vyrams. Liniją sudaro 62 įvairūs aromatai ir vyrams ir moterims.

Davidoff sukurti kvepalai: 1996m. Cool Water; 1999m. Good Life; 2001m. Cool Water Frozen; 2004m. Echo Woman; 2006m. Cool Water Game; 2006m. Cool Water Summer Fizz; 2006m. Echo Summer Fizz; 2008m. Cool Water Freeze Me; 2010m. Cool Water Ice Fresh; 2011m. Cool Water Summer Dive; 2012m. Cool Water Sensual Essence; 2013m. Cool Water Sea Rose; 2014m. Cool Water Night Dive.

4 prekė(s)

puslapyje

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį
Davidoff Cool Water Coral Reef Edition 100 ml EDT kvepalai Davidoff Cool Water Coral Reef Edition 100 ml EDT kvepalai

Davidoff Cool Water Coral Reef Edition 100 ml EDT kvepalai moterims

30,41 €

Visiškai naujas aromatas Davidoff Cool Water Coral Reef Edition buvo pristatytas 2014 metų kovo mėnesį. Tai paslaptingas ir žavingas kūrinys. Kaip ir pats koralinis rifas, taip ir Davidoff Cool Water Coral Reef Edition nepalieka abejingų – tai tikra gamtos dovana moterims. Davidoff Cool Water Coral Reef Edition išsiskiria jūros gaiva ir saldžiai vilioklišku aromatu, kuris puikai tinka pavasarinei nuotaikai palaikyti. Kol kas kritikai juokauja, jog Davidoff Cool Water Coral Reef Edition kaip pats vandenynas paslaptingas ir iki galo neatrastas, mat sunku paaiškinti, kaip toks subtilus vakarinis aromatas buvo išgautas derinant paprastas tris natas: mandariną, mėtą ir santalą.

Sužinokite daugiau
Davidoff Cool Water Wave 100 ml EDT moteriški kvepalai Davidoff Cool Water Wave 100 ml EDT moteriški kvepalai

Davidoff Cool Water Wave 100 ml EDT kvepalai moterims

22,88 €

Dizeineriai sukūrė Davidoff Cool Water Wave save mylinčiai ir moteriškumą švenčiančiai moteriai. Jai gyvenimas – būdas parodyti save ir galimybė išbandyti kiekvieną akimirką, naujus dalykus. Tai nepasiduodanti ir išradinga moteris. Davidoff Cool Water Wave buteliukas primena moterišką siluetą, pasidabinusį klasikine vakarine suknele. Tad ir pats aromatas puikiai tiks vakarinėms išeigoms, kuomet didžiulėje puotoje iš minios žmonių norisi išsiskirti kažkuo nepaprastai unikaliu.

• Viršutinės Davidoff Cool Water Wave natos: arbūzas, mango, pasiflorai

• Vidurinės natos: rožinis pipiras, frezijos ir bijūnas

• Pagrindinės natos: muskusas ir gintaras

Sužinokite daugiau

Išparduota

Davidoff Cool Water Game Woman 100 ml EDT kvepalai moterims Davidoff Cool Water Game Woman 100 ml EDT kvepalai moterims

Davidoff Cool Water Game Woman 100 ml EDT kvepalai moterims

23,75 €

2006 metais pristatytas Davidoff Cool Water Game buvo greitai pripažintas. Dizaineriai atskleidė, jog tai šviesus ir žaismingas kvapas, mat jį sukurti įkvėpė saulėta ir graži diena žaidžiant paplūdimyje. Davidoff Cool Water Game savyje suvienijo jūros brizą ir žaliųjų obuolių gaivą bei praturtino kvapą saldumu. Šalia žaidimų ir šviesos, Davidoff Cool Water Game alsuoja saldžiais vaisiais, vasariškomis gėlėmis. Tai vienareikšmiškai dienos kvapas, o dažnai kritikų vadinamas atostogų kvapu. Norite atsipalaiduoti, pasilinksminti ir gar užmegzti kokį lengvą atostogų romaną? Davidoff Cool Water Game kaip tik Jums!

  • Viršutinės natos: obuoliai, citrina, vandens kvapas
  •  Vidurinės natos: lelijos, frezijos, vaisiai
  •  Pagrindinės natos: kedras, santalas, prieskoniai , muskusas
Sužinokite daugiau

Išparduota

Davidoff Cool Water Woman 100 ml EDT moteriški kvepalai Davidoff Cool Water Woman 100 ml EDT moteriški kvepalai

Davidoff Cool Water Woman 100 ml EDT kvepalai moterims

35,71 €

Visai neseniai, dar 2009 m pristatytas naujasis Davidoff Cool Water Woman iš karto pavergė visą jaunąją rinką. Tai labai išskirtinis ir žaismingas aromatas, nutaikytas būtent į jaunųjų merginų gretas. Davidoff Cool Water Woman pasižymi vėjavaikiškumu ir nesuvaržoma siela. Tai – jaunos, grakščios ir nuolat kikenančios merginos kvapas. Dažniausiai Davidoff Cool Water Woman – vasaros kvapas. Tai nesibaigiantis saldumas, vaisių skonis ir gera nuotaika viename itin žaismingame kvepalų buteliuke. Bet kurią dieną Davidoff Cool Water Woman apsups Jus jūros gaiva, baltų gėlių aromatu ir nesibaigiančiomis teigiamomis emocijomis.

• Viršutinės natos: jūros gaiva ir pasifloros

• Vidurinės natos: baltosios gėlės

• Pagrindinis smuikas: muskusas ir persikai

Sužinokite daugiau

4 prekė(s)

puslapyje

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį