Dior

Christian Dior mados dizaineris gimė Prancūzijoje ir išgarsėjo sukurdamas suknelę “New Look” moterims, kuri išryškino moters kūno linijas. Mados kūrėjas dirbo su tokiais garsiais mados guru kaip Robert Piguet, Lucien Lelong, Pierre Balmain. Pirmieji dizainerio kvepalai Miss Dior buvo sukurti 1947 metais, jo seres Catherine garbei. Christian Dior prekinis ženklas yra gerai žinomas visame pasaulyje tiek mados, tiek kosmetikos ir parfumerijos industrijoje. Dizainerio žymiausi sukurti moteriški kvepalai: Miss Dior, Diorella, Diorissimo, Dolce Vita, Cruise Collection - Escale a Portofino, Dior Addict, J’adore, Miss Dior Blooming Bouquet, Miss Dior Cherie, Hypnotic Poison, Midnight Poison, Pure Poison.

Christian Dior sukurti kvepalai: 1949m. Diorama; 1956m. Diorissimo; 1963m. Diorling; 1970m. Diorella; 1979m. Dioressence; 1985m. Poison; 1991m. Dune; 1994m. Dolce Vita; 1995m. Eau Svelte; 1998m. Hypnotic Poison; 1999m. J'Adore; 2000m. Diorever; 2002m. Forever and Ever; 2002m. Dior Addict; 2004m. Dior Addict Eau Fraiche; 2004m. Pure Poison; 2005m. Miss Dior Cherie; 2007m. J'Adore L'Absolu; 2007m. Midnight Poison; 2008m. Miss Dior Blooming Bouquet; 2010m. J'adore L'Or; 2010m. Hypnotic Poison Eau Sensuelle; 2012m. Addict Eau Sensuelle; 2013m. J'Adore Voile de Parfum; 2014 Dior Addict Eau de Toilette.

Įrašai nuo 1 iki 10 iš viso 24

puslapyje

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį
Christian Dior Miss Dior 100 ml EDT Christian Dior Miss Dior 100 ml EDT

Christian Dior Miss Dior 100 ml EDT kvepalai moterims

85,16 €

Nors pasaulyje įprasta manyti, jog Christian Dior kvepalai skirti tai elegantiškoms aukštuomenėms damoms, taip nėra. Dizaineriai galvoja ir apie jaunąsias damutes. Tam puikus įrodymas - Christian Dior Miss Dior. Tai dar 1947 metais pasirodęs aromatas, suteikiantis kiekvienai merginai stiprybės ir drąsos. Jei Jums trūksta savito stiliaus - Christian Dior Miss Dior panardins Jus į svaigią svajonių šalį, kurioje atrasite savo laimę. Christian Dior Miss Dior gamintas su didele meile ir kruopštumu. Todėl jį sunku atsekti, tačiau daugiau kaip 10 ingredientų savo recepte slepiantis Christian Dior Miss Dior nesumaišomas su jokiu kitu kvapu gatvėje ar parduotuvės lentynoje. Jo viduje harmoningą šokį šoka bergamočiai, aldehidai, pakalnutės, lelijos, narcizai, rožės, gvazdikai, mėta, gintaras, santalas ir kiti gamtos aromatai.

  • Viršutinės natos: mandarinai
  • Vidurinės natos: frezijos, rožė
  • Pagrindinės natos: bergamotė, pakalnutė, muskusasSužinokite daugiau

Išparduota

Christian Dior Hypnotic Poison 50 ml EDT kvepalai moterims Christian Dior Hypnotic Poison 50 ml EDT kvepalai moterims

Christian Dior Hypnotic Poison 50 ml EDT kvepalai moterims

62,84 €

Kaip ir priklauso Dior, Hypnotic Poison – išskirtinai moteriškas elegantiškas kūrinys. Dior kvepalai visad pasižymi geru skoniu ir aukšta kokybe, tad Dior Hypnotic Poison – ne išimtis. 1992 metais pristatytas kvapas Dior Hypnotic Poison atrado rinką tarp aukštus postus užimančių ir sau didelius tikslus keliančių moterų. Kitaip sakant, Dior Hypnotic Poison – tikrai aukštuomenės kvapas. Savyje Dior Hypnotic Poison slepia išskirtinį moterišką paslaptingumą ir nakties žaidimų jaudulį. Tai vakarinis aromatas, leidžiantis pasijusti tikra moteriškumo deive.

• Viršutinės natos: kokosas, slyvos, abrikosai

• Vidurinės natos: rožės, kmynai, lelijos

• Pagrindinės natos: muskusas, vanilė, migdolas

Sužinokite daugiau
Dior Miss Dior Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai moterims Dior Miss Dior Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai moterims

Dior Miss Dior Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai moterims

78,73 €

Miss Dior Eau Fraiche, pristatyti 2012 metais, atiduoda duoklę prieš tai buvusiai kvepalų linijai, kuri buvo pradėta leisti dar 1947 metais. Šis naujasis aromatas yra kiek gaivesnis ir ilgiau išliekantis. Kvepalai taip sukurti tyčia, panaudojant pačiulius kaip pagrindinę kvepalų natą. Miss Dior Eau Fraiche puikiai tinka tiek vakarinėms išeigoms, tiek kasdienai. Jie suteikia daugiau pasitikėjimo savimi ir spinduliuoja gerą emociją. Todėl tiek nuotaikingos moterys pamils Miss Dior Eau Fraiche, tiek tos, kurioms kaip tik ir trūksta geresnių emocijų.

• Viršutinės natos: bergamočiai ir citrinmedžio žievė

• Vidurinė nata – hortenzija

• Pagrindinė nata – pačiuliai

Sužinokite daugiau

Išparduota

Christian Dior Jadore 30 ml EDP Christian Dior Jadore 30 ml EDP

Christian Dior Jadore 30 ml EDP kvepalai moterims

64,35 €

Pirmą kartą Dior Jadore EDP rinkoje buvo pristatytas 1999 metais. Tuomet tai buvo prabangos ir elegantiškos moters simbolis Tuojau pat surinkęs gausią auditoriją gerbėjų šis aromatas buvo leidžiamas itin dažnai pačiomis įvairiausiomis koncentracijomis. Šiandien tradicinis Dior Jadore EDP – išskirtinės šiuolaikinės moters vizitinė kortelė. Tai prabangus ir subtilus aromatas, o apie tai kalba aukso spalvos kvepalų buteliukas su nedidele karūnos simbolio detale ant kamštelio. Dior Jadore EDP mena Graikų imperijos laikus, todėl jų moteris visuomet pasitempusi ir elegantiška, kartais šiek tiek valdinga ir griežta. Šie kvepalai tampa nepamainomu vakaro palydovu į formalius susitikimus, pasimatymus ir net vakarines linksmybes. Tradinis Dior Jadore EDP kvepalų receptas stebina savo meistriškumu.

• Viršutinės natos: bergamočiai, kriaušė, persikai, melionas

• Vidurinės natos: rožė, orchidėja, slyva, jazminas

• Pagrindinės natos: gervuogės, kedras, vanilė, muskusas

Sužinokite daugiau

Išparduota

Christian Dior Pure Poison 100 ml EDP kvepalai Christian Dior Pure Poison 100 ml EDP kvepalai

Christian Dior Pure Poison 100 ml EDP kvepalai moterims

101,07 €

Christian Dior Pure Poison pirmiausia pakeri dėl savo stilingo įpakavimo. Perlą primenantis buteliukas tuojau pat paperka simpatijas. Tai itin moteriškų ir mėgstančių grožį merginų kvapas. Christian Pure Poison sukurtas trijų dizainerių, todėl tai net sunkiai nuspėjamas kvapas. Christian Dior Pure Poison rinkitės kaip vakarinį kvapą, nes jo sukuriama žaisminga nuotaika ir ilgai išliekantis aromatas leis mėgautis vakarėliu šėlsmu iki ryto.

• Viršutinės natos: jazminai, bergamočiai, apelsinai, mandarinai

• Viduryje: rožės ir apelsinų žiedai

• Pagrindas iš gintaro, kedro ir santalo 

Sužinokite daugiau

Išparduota

Christian Dior Forever and Ever Dior 100 ml EDT kvepalai moterims Christian Dior Forever and Ever Dior 100 ml EDT kvepalai moterims

Christian Dior Forever and Ever Dior 100 ml EDT kvepalai moterims

86,59 €

2002 metais pristatytas aromatas Forever and Ever Dior – tikra meilės pasaka nedideliame rožiniame buteliuke. Tai saldžių vaisinių aromatų ir gėlių žydėjimo derinys viename produkte. Daugiausiai liaupsių Forever and Ever Dior susilaukia iš jaunų damų, kurioms šis aromatas simbolizuoja džiaugsmą ir šilumą. Forever and Ever Dior galite naudoti dieną, nes tai itin daug energijos ir valiūkiškumo suteikiantys kvepalai. Juose susimaišę lauko gėlių, riešutų ir vanilės aromatai praskaidrina nuotaiką, padeda į pasaulį pažvelgti pro rožinius akinius ir mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka!

  • Viršutinės natos: frezijos, jazminai, gebenės
  •  Vidurinės natos: rožė, begonija, migdolų žiedai
  •  Pagrindinės natos: vanilė, muskusas, muskatas
Sužinokite daugiau

Išparduota

Christian Dior Hypnotic Poison 100 ml EDT kvepalai moterims Christian Dior Hypnotic Poison 100 ml EDT kvepalai moterims

Christian Dior Hypnotic Poison 100 ml EDT kvepalai moterims

86,59 €

Kaip ir priklauso Christian Dior, Hypnotic Poison – išskirtinai moteriškas elegantiškas kūrinys. Dior kvepalai visad pasižymi geru skoniu ir aukšta kokybe, tad Christian Dior Hypnotic Poison – ne išimtis. 1992 metais pristatytas kvapas Christian Dior Hypnotic Poison atrado rinką tarp aukštus postus užimančių ir sau didelius tikslus keliančių moterų. Kitaip sakant, Christian Dior Hypnotic Poison – tikrai aukštuomenės kvapas. Savyje Christian Dior Hypnotic Poison slepia išskirtinį moterišką paslaptingumą ir nakties žaidimų jaudulį. Tai vakarinis aromatas, leidžiantis pasijusti tikra moteriškumo deive.

• Viršutinės natos: kokosas, slyvos, abrikosai

• Vidurinės natos: rožės, kmynai, lelijos

• Pagrindinės natos: muskusas, vanilė, migdolas

Sužinokite daugiau
Christian Dior Pure Poison 50 ml EDP moteriški kvepalai Christian Dior Pure Poison 50 ml EDP moteriški kvepalai

Christian Dior Pure Poison 50 ml EDP kvepalai moterims

72,11 €

Christian Dior Pure Poison pirmiausia pakeri dėl savo stilingo įpakavimo. Perlą primenantis buteliukas tuojau pat paperka simpatijas. Tai itin moteriškų ir mėgstančių grožį merginų kvapas. Christian Dior Pure Poison sukurtas trijų dizainerių, todėl tai net sunkiai nuspėjamas aromatas. Christian Dior Pure Poison rinkitės kaip vakarinį kvapą, nes jo sukuriama žaidybinė nuotaika ir ilgai išliekantis aromatas leis mėgautis vakarėliu šėlsmu iki ryto.

• Viršutinės natos: jazminai, bergamočiai, apelsinai, mandarinai

• Viduryje: rožės ir apelsinų žiedai

• Pagrindas iš gintaro, kedro ir santalo 

Sužinokite daugiau

Išparduota

Christian Dior Addict Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai Christian Dior Addict Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai

Christian Dior Addict Eau Fraiche 100 ml EDT kvepalai moterims

83,69 €

2012 metais pristatytas Dior Addict Eau Fraiche, kaip ir priklauso Dior vardui, pagamintas remiantis gaiviais gėlių aromatais ir šiek tiek aštraisi, bet subtiliais prieskoniais. Tai naujas, šviežias ir labai simpatiškas Dior aromatas, greitai suradęs vietą rinkoje. Dior Addict Eau Fraiche – puikiai tinka kaip vakarinis aromatas sveiginančioms vasaros atostogoms. Tia banguojanti skaisti kvapo jūra, panardinanti visus rūpesčius į užmarštį. Kaip ir planavo Dior, Dior Addict Eau Fraiche aromatą greitai pamėgo įspūdingos, savimi pasitikinčios, daug pasiekusios moterys.

• Viršutinės natos: citrina ir bergamočiai

• Vidurinės natos: granatai, frezijos ir lotosai

• Pagrindinės natos: miško gaiva ir muskusas

Sužinokite daugiau

Išparduota

Christian Dior Jadore 100 ml EDP kvepalai moterims Christian Dior Jadore 100 ml EDP kvepalai moterims

Christian Dior Jadore 100 ml EDP kvepalai moterims

101,07 €

Pirmą kartą Dior Jadore EDP rinkoje buvo pristatytas 1999 metais. Tuomet tai buvo prabangos ir elegantiškos moters simbolis Tuojau pat surinkęs gausią auditoriją gerbėjų šis aromatas buvo leidžiamas itin dažnai pačiomis įvairiausiomis koncentracijomis. Šiandien tradicinis Dior Jadore EDP – išskirtinės šiuolaikinės moters vizitinė kortelė. Tai prabangus ir subtilus aromatas, o apie tai kalba aukso spalvos kvepalų buteliukas su nedidele karūnos simbolio detale ant kamštelio. Dior Jadore EDP mena Graikų imperijos laikus, todėl jų moteris visuomet pasitempusi ir elegantiška, kartais šiek tiek valdinga ir griežta. Šie kvepalai tampa nepamainomu vakaro palydovu į formalius susitikimus, pasimatymus ir net vakarines linksmybes. Tradinis Dior Jadore EDP kvepalų receptas stebina savo meistriškumu.

• Viršutinės natos: bergamočiai, kriaušė, persikai, melionas

• Vidurinės natos: rožė, orchidėja, slyva, jazminas

• Pagrindinės natos: gervuogės, kedras, vanilė, muskusas

Sužinokite daugiau

Išparduota

Įrašai nuo 1 iki 10 iš viso 24

puslapyje

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį