Versace

Versace yra Italijos mados namai, įkurti 1978 metais Gianni Versace. Kompanija garsi savo rūbais ir prabangiais aksesuarais. Šie mados namai semiasi įkvėpimo iš Graikų ir Romėnų civilizacijų. Pirmieji Versace kvepalai buvo pristatyti 1981 metais. Mados namai turi tris prekinius ženklus: Versace, Versus, Jeans and Jeans Couture labels. Kompanija gamina parfumerija kartu su kita įmone - Euroitalia SRL. Žymiausi Versace kvepalai: Versace Ve, Blonde, Gianni Versace, Crystal Noir, Bright Crystal, Jeans Couture Glam, Jeans Woman, Red Jeans, Versace, Vanitas, Versace Woman, Versus, Versence, Yellow Diamond, Couture Jasmine.

Versace sukurti kvepalai moterims: 1981m. Gianni Versace; 1989m. VE; 1992m. Versus Donna; 1994m. Red Jeans; 1995m. Blonde; 1996m. Yellow Jeans; 1997m. White Jeans; 1998m. Versus; 2000m. Woman; 2001m. Metal Jeans; 2002m. Jeans Couture Woman; 2004m. Crystal Noir; 2006m. Bright Crystal; 2007m. Pour Femme; 2009m. Versense; 2011m. Vanitas; 2011m. Yellow Diamond; 2013m. Bright Crystal Absolu; 2014m. Eros; 2014m. Yellow Diamon Intense. 

 

Įrašai nuo 1 iki 10 iš viso 15

puslapyje

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį
Versace Versense 100 ml EDT Versace Versense 100 ml EDT

Versace Versense 100 ml EDT kvepalai moterims

58,53 €

Versace Versense nuostabios, šiuolaikiškos moters kvapas dvelkiantis gaiva. Žalumos, medienos bei citrusų kvapai vers moterį jaustis laisva ir savimi pasitikinčia. Žalia kvepalų spalva perteikia artumą gamtai, citrusinius vaisius ir gaivą. Puikiai tinka vasarą, tiek dienai, tiek vakarui. Viršutinės kvapo natos: žali mandarinai, figos, citrusai. Vidurinės kvapo natos: jazminai, kardamonai. Pagrindinės kvapo natos: santalas, kedrai, alyvmedžiai, muskusas.

Sužinokite daugiau

Išparduota

Versace Bright Crystal 90 ml Versace Bright Crystal 90 ml

Versace Bright Crystal 90 ml EDT kvepalai moterims

52,84 €

Visame pasaulyje pamėgtas ir žinomas Versace Bright Crystal niekaip neužleidžia populiarumo viršūnių. Tai tradiciškas Versace kvapas – itin aromatingas, kokybiškas ir skirtas tikrai damai. Arberto Morillas 2010 metais pristatė šį kvapą kaip šiuolaikišką vaisinių kvapų receptą, skirtą gurmaniškai uoslei. Kaip ir daugelis Versace kvapų, taip ir Versace Bright Crystal geriausiai atsiskleidžia vakarinėse išeigose, vakarinės puošnios suknelės ir ryškaus makiažo fone. Tačiau jis tiks ir dienai paįvairinti, nuotaikai praskaidrinti bei susitinkant su svarbiais žmonėmis. • Viršutinės natos: jūros gaiva, granatas ir citrina • Kvapo viduryje: lotosas ir magnolija • Kvepalų pagrindas: muskusas, santalas ir gintaras

Sužinokite daugiau
Versace Yellow Diamond Versace Yellow Diamond

Versace Yellow Diamond 90 ml EDT kvepalai moterims

50,65 €

Versace Yellow Diamond niekada nepavadinsime paprastais kvepalais. Išlaikytas solidus ir tikrą deimantą primenantis buteliukas aiškiai nubrėžia savo įvertinimo ribas. O išpuoselėtas gėlių, vaisių ir prabangaus prieskonių aromato receptas, tinkantis vakariniams pasivaikščiojimams dideliame mieste niekada neleis sudvejoti, kad Versace Yellow Diamond – tai aukštuomenės damų kvapas.Donatela Versace šiuos kvepalus apibudina taip: „Geltona spalva puikiai atskleidžia šviesią, jausmingą ir energingą aromato nuotaiką, o kvapas sustiprina ir išskiria moters žavesį.“ Viršutinės kvapo natos: nerolis, bergamotės, citrinos, kriaušės. Vidurinės kvapo natos: vandens lelijos, mimozos, frezijos. Pagrindinės kvapo natos: muskusas, gintaras

Sužinokite daugiau
Versace Woman 100 ml EDP kvepalaiv Versace Woman 100 ml EDP kvepalaiv

Versace Woman 100 ml EDP kvepalai moterims

37,65 €

Tikra elegancija ir grakštumu pasižyminčioms moterims iš karto tiko ir patiko Versace Woman aromatas, rinkai pristatytas dar 2000 metais. Jame sumaišyti saldūs vaisių ir gėlių aromatai, praturtinti žemiškais gintaro ir muskuso pėdsakais. Versace Woman – puikus būdas palepinti save. Šie kvepalai gali būti puikia dovana moters dienos ar Kalėdų proga. Pasiilgote romantikos, švelnumo ir euforijos? Palepinkite save puikia staigmena.

• Viršutinės natos: rožė, žalioji citrina ir jazminas

• Vidurinės natos: lotosas, braškės ir slyva

• Pagrindinės natos: muskusas ir gintaras

Sužinokite daugiau
Versace Crystal Noir 30 ml EDT kvepalai moterims Versace Crystal Noir 30 ml EDT kvepalai moterims

Versace Crystal Noir 30 ml EDT kvepalai moterims

30,70 €

Antoine Lie 2004 metais rinkoje pristatė itin subtilų vakarinį kvapą Versace Crystal Noir. Vienas šio aromato įkvėpimas nukels Jus į vakarinį didmiestį, aukštuomenės vakarėlius ir netylančią muziką. Versace Crystal Noir – tai subtilumo ir jausmingumo harmonija. Tamsus Versace Crystal Noir buteliukas aiškiai rodo – tai sodrus ir itin turiningas kvapas, savyje slepiantis itin daug ingridientų, kurie suteikia šiam aromatui itin daug spalvų. Vakarui skirtas Versace Crystal Noir yra saldžiai aštrus aromatas, priverčiantis atsisukti kiekvieną vyrą. Šiuolaikiškos moters aromatas Versace Crystal Noir atsiskleidžia savyje slepiantis pipirų, kardamono ir imbiero derinį, kurį papildo saldus kokosas ir žemiškas santalas.

 • Viršutinės natos: kardamonas, pipirai, imbieras
 •  Vidurinės natos: bijūnai, gardenija, apelsinų žiedai
 •  Pagrindinės natos: sandalmedis, muskusas gintarasSužinokite daugiau

Išparduota

Versace Yellow Diamond 30 ml EDT moteriiškas aromatas Versace Yellow Diamond 30 ml EDT moteriiškas aromatas

Versace Yellow Diamond 30 ml EDT kvepalai moterims

31,54 €

Versace pradėta Crystal linija sulaukė didžiulio populiarumo visame pasaulyje, nes tai buvo elegancijos ir gero skonio pripažinti kvepalai. Tad dizaineriai nesustojo ir kristalus pavertė deimantais, pristatydami naują Versace Yellow Diamond. Šis aromatas kaip tikras deimantas yra grynas, skaidrus ir žaismingas, praturtintas vasaros žiedų aromatu. Versace Yellow Diamond niekada nepavadinsime paprastais kvepalais. Išlaikytas solidus ir tikrą deimantą primenantis buteliukas aiškiai nubrėžia savo įvertinimo ribas. O išpuoselėtas gėlių, vaisių ir prabangaus prieskonių aromato receptas, tinkantis vakariniams pasivaikščiojimams dideliame mieste niekada neleis sudvejoti, kad Versace Yellow Diamond – tai aukštuomenės damų kvapas.

 • Viršutinės natos: citrinos, kriaušės, nerolis, bergamotės
 • Vidurinės natos: frezijos, mimozos, lelijos
 • Pagrindinės natos: gintaras muskusas

Sužinokite daugiau

Išparduota

Versace Red Jeans 75 ml EDT moteriški kvepalai Versace Red Jeans 75 ml EDT moteriški kvepalai

Versace Red Jeans 75 ml EDT kvepalai moterims

19,99 €

Versace Red Jeans – išskirtinis Versace kvapas. Dažniausiai eleganciją ir moteriškumą simbolizuojantys šios dizainerės kūriniai šį kartą buvo padėti į šalį. Versace Red Jeans net iš savo išvaizdos šiek tiek primena džinsą, o yra skirtas originalioms šiuolaikiškoms moterims. Tai saldus kasdienis aromatas, tinkantis visur ir visada. Kaip ir džinsai. Tačiau ne veltui pavadinimas susijęs su raudona spalva, kuri yra ugninga ir aistringa. Versace Red Jeans yra ugningas kasdienis kvapas, paliekantis didelį įspūdį ir ilgą aromatą. Netikėtuose Versace Red Jeans deriniuose susimaišo persikai ir frezijos, vandens lelijos ir žibutės, vanilė ir santalas.

 • Viršutinės natos: persikai, abrikosai, frezijos, juodieji serbentai
 •  Vidurinės natos: pakalnutės, žibuoklės, vandens lelijos, rožės
 •  Pagrindinės natos: santalai, muskusas, vanilė
Sužinokite daugiau
Versace Versus 100 ml EDT kvepalai Versace Versus 100 ml EDT kvepalai

Versace Versus 100 ml EDT kvepalai moterims

44,31 €

2010 metais Donatella Versace, pristatydama naująjį Versus kvapą, pasakė, jog „Versus – tai gryna energija“. Ir iš tiesų Versace Versus su savo intensyviu aromatu ir neatrastais kontrastais yra energingos ir visur būnančios moters kvapas. Versace Versus apsupa citrusinių vaisių ir muskuso aromatu ir svaigina moteriškumo prado jausmu. Tai itin jausmingas, priverčiantis pakilti aromatas. Rinkoje pasirodęs Versace Versus iš karto buvo įvertintas kaip tikras moters simbolis, nes kiekvieną akimirką jis kitoks: tai žaismingas, tai itin romantiškas, tai grubus. Tiek jaunosioms damoms, tiek jau žinančioms, ko nori moterims, Versace Versus puikiai tiks dienos išeigai ir vakariniams pasivaikščiojimams. Tai netikėtumų kvapas, kuris, kaip sako kritikai, turbūt yra šiek tiek daugiau nei tik kokybiški kvepalai.

• Viršutinės natos: gelčiai, kinkanas ir citrina

• Kvapo širdis iš stefanočiai, rožės ir apelsinų žiedai

• Kvapo bazėje sujungtas muskusas ir pačiuliai

Sužinokite daugiau

Išparduota

Versace Bright Crystal 30 ml EDT kvepalai Versace Bright Crystal 30 ml EDT kvepalai

Versace Bright Crystal 30 ml EDT kvepalai moterims

31,79 €

Visame pasaulyje pamėgtas ir žinomas Versace Bright Crystal niekaip neužleidžia populiarumo viršūnių. Tai tradiciškas Versace kvapas – itin aromatingas, kokybiškas ir skirtas tikrai damai. Arberto Morillas 2010 metais pristatė šį kvapą kaip šiuolaikišką vaisinių kvapų receptą, skirtą gurmaniškai uoslei. Kaip ir daugelis Versace kvapų, taip ir Versace Bright Crystal geriausiai atsiskleidžia vakarinėse išeigose, vakarinės puošnios suknelės ir ryškaus makiažo fone. Tačiau jis tiks ir dienai paįvairinti, nuotaikai praskaidrinti bei susitinkant su svarbiais žmonėmis.

• Viršutinės natos: jūros gaiva, granatas ir citrina

• Kvapo viduryje: lotosas ir magnolija

• Kvepalų pagrindas: muskusas, santalas ir gintaras

Sužinokite daugiau

Išparduota

Versace Yellow Diamond Intense 30 ml EDP Versace Yellow Diamond Intense 30 ml EDP

Versace Yellow Diamond Intense 30 ml EDP kvepalai moterims

26,84 €

Versace Yellow Diamond Intense – nauja, intensyvesnė Versace Yellow Diamond kvepalų versija. Kvepalai gaiviai gėlėti, “šviesūs ir spinduliuojantys”, “paslaptingi ir viliojantys” . Nauja kompozicija atsiveria gaiviais Viduržiemio jūros regiono ingredientais; bergamotėmis, neroli, citronais ir kriaušių šerbetu; širdyje moteriška apelsinų žiedų, frezijų, jazminų ir kvepenių puokštė. Pagrinde gintaro, muskuso, benzojinės dervos ir medienos akordai.

 • Viršutinės natos: Neroli, Citronas, Kriaušės, Bergamotė 
 • Vidurinės natos: Apelsinų žiedai, Jazminai, Kvepenė, Frezija 
 • Pagrindinės natos: Gintaras, Benzojinė derva, Muskusas
Sužinokite daugiau

Įrašai nuo 1 iki 10 iš viso 15

puslapyje

Tinklelis  Sąrašas 

Nustatyti mažėjančią kryptį